Hezká Kawa na prodej

Vše co se týká našich strojů
Eagle

Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Eagle »

Přátelé narazil jsem na prodej hezkého VN 2000. Kdyby někdo sháněl stálo by asi za to se na ni juknout. Předpokládám, že i s cenou by se možná dalo něco udělat, jelikož před týdnem byla o 20.000 Kč dražší. Asi potřebuje chlap rychle prodat.
http://motorky.bazos.cz/inzerat/5755274 ... N-2000.php  Nové okno
Postman

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Postman »

pěkná pěkná.
Bart

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Bart »

Moc pěkná barva a dle vzhledu dovoz z ameriky. To by mohl být někdo z našich spokojený :rock třeba Charles :mrk je to jeho sen :yes
Charles
Vulcan Rider

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Charles »

No sání a a výfuky parada moto krasne to jo. Jen mám pocit že mě k tomu něco chybi :) :) :) :) :) zatim budu snit. Berusku mam hezkou me se libi a ješte chvili spolu budem travit.
Zdenda

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Zdenda »

 
12746587_774258876012055_101885444_n.jpg
 
12746039_774258906012052_551126800_n.jpg
Že bych vzal ještě jednu? Aby tu nebyly dvě stejné a na společných akcích mi po ní někdo nelezl :mrk
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Delaney
Vulcan Rider

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Delaney »

Jo Zdendo, takhle to má být, to je uplně něco jiného, :yes
Vzájemná úcta a respekt.
Zdenda

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Zdenda »

To už vypadá jako Vulcan a nehraje si to na HD co?
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Delaney
Vulcan Rider

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Delaney »

Mimo jiné :D , je pěkná, pohledově vyvážená atd... :)

Zdenda píše:To už vypadá jako Vulcan a nehraje si to na HD co?
Vzájemná úcta a respekt.
Jarus R.I.P.
Vulcan Rider

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Jarus R.I.P. »

Je opravdu pěkná.
Amerika ANO - NE !?.
Pokud by byla z Ameriky tak by uváděl ujeté mile a ne km. I když se to nechá asi přednastavit, .... ale pak bych diskutoval o skutečných kilometrech ?

Bart píše:Moc pěkná barva a dle vzhledu dovoz z ameriky. To by mohl být někdo z našich spokojený :rock třeba Charles :mrk je to jeho sen :yes
Zdenda

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Zdenda »

Píšeš o té z inzerátu? To je stoprocentně z USA, a koukal jsem na budík a on sice píše o najetých km, ale podle počítadla jsou to najeté míle. Aspoň u té mojí se ještě nikomu nepovedlo aby to počítalo km a né míle. Jinak 16tis. mil není vůbec moc ( 25600 km), na to že je ta motorka z roku 2007. Já pod ní přihodil fotky mojí, kterou jsem včera odstrojil od větrného štítu a namontoval plégo, tak že vypadají hodně podobně ...
Jarus píše:Je opravdu pěkná.
Amerika ANO - NE !?.
Pokud by byla z Ameriky tak by uváděl ujeté mile a ne km. I když se to nechá asi přednastavit, .... ale pak bych diskutoval o skutečných kilometrech ?

Bart píše:Moc pěkná barva a dle vzhledu dovoz z ameriky. To by mohl být někdo z našich spokojený :rock třeba Charles :mrk je to jeho sen :yes
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Don Carlos
President

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Don Carlos »

Pánové stačí si přiblížit fotku budíku. Je tam dole napsáno USA. Jinak je moc pěkná, ale je důležité odkud je a z jakého klimatu.
Bart

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Bart »

Jaroušku koukni na tachometr. je v mílích a odrazky na vydlách jsou jen v américe :mrk pán se zřejmě splet s kilometrami :yes
Jarus píše:Je opravdu pěkná.
Amerika ANO - NE !?.
Pokud by byla z Ameriky tak by uváděl ujeté mile a ne km. I když se to nechá asi přednastavit, .... ale pak bych diskutoval o skutečných kilometrech ?

Bart píše:Moc pěkná barva a dle vzhledu dovoz z ameriky. To by mohl být někdo z našich spokojený :rock třeba Charles :mrk je to jeho sen :yes
Ivory
Vulcan Rider

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Ivory »

Pěkná, taky by se mi líbila... ale jak ftipno podotkl Charles - něco mi k ní chybí... :cry
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Míca
Přítel klubu

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Míca »

To co ti k ní chybí, bude určitě postava, že?

Ivanhoe píše:Pěkná, taky by se mi líbila... ale jak ftipno podotkl Charles - něco mi k ní chybí... :cry
Zdenda

Re: Hezká Kawa na prodej

Příspěvek Zdenda »

Inzerát zmizel, už je zřejmě prodaná
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Odpovědět