Pneumatiky

Vše co se týká našich strojů
Šesťa
Vice President

Re: Pneumatiky

Příspěvek Šesťa »

Podivej se na bočnici pláště. Měl by tam být minimální a maximální tlak pro ten plášť.
Franta
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Franta »

6tík to musi vedet :x :D
Fery

Re: Pneumatiky

Příspěvek Fery »

Nechci kecat....ale v brožuře :D bylo myslím 2,0 předek a 2,8 zadek (při zátěži nad 95 kg)
Drobec
Vulcan Rider

Re: Pneumatiky

Příspěvek Drobec »

Ahojte priatelia
potrebujem poradiť ohľadom pneu. tento rok musím meniť a neviem čo obuť . Doteraz som mal Metzeleri boli dobré ale vydržali len 12500 km, ale teraz by som chcel niečo iné . Pozeral som Dunlop D251 alebo Bridgestone Exedra Max .
Tá Bridgeston Exedra Max píšu že by mala vydržať viac Km a že má dobré jazdné vlastnosti cenovo je lacnejšia ako ostatné a práve to ma zaráža že či naozaj je tá kvalita taká akú udáva výrobca ??
No a o tej Dunlop som sa toho moc nedočítal len že je na veľké cruisre. Ale to píšu aj o tej druhej .
Neviete mi poradiť ??
Na čom jazdíte vy ???
Ďakujem :D :D :D
VN2000
Postman

Re: Pneumatiky

Příspěvek Postman »

No Peťko, já nevím. Ta moje je černá a kulatá................ Myslím že mám Bridges.
ale mám na ní ještě málo najeto. Až se vyrekreuje president tak něco vygooglí.
Drobec píše:Ahojte priatelia
potrebujem poradiť ohľadom pneu. tento rok musím meniť a neviem čo obuť . Doteraz som mal Metzeleri boli dobré ale vydržali len 12500 km, ale teraz by som chcel niečo iné . Pozeral som Dunlop D251 alebo Bridgestone Exedra Max .
Tá Bridgeston Exedra Max píšu že by mala vydržať viac Km a že má dobré jazdné vlastnosti cenovo je lacnejšia ako ostatné a práve to ma zaráža že či naozaj je tá kvalita taká akú udáva výrobca ??
No a o tej Dunlop som sa toho moc nedočítal len že je na veľké cruisre. Ale to píšu aj o tej druhej .
Neviete mi poradiť ??
Na čom jazdíte vy ???
Ďakujem :D :D :D
Kočička

Re: Pneumatiky

Příspěvek Kočička »

Já teda mám dvě :P
Magnet
VROC SK

Re: Pneumatiky

Příspěvek Magnet »

Osobne používam Bridgestone Exedra v zadu a vpredu Brigestone Battlax 020F.
Zadná mi vydržala cez 15 000km. Bridgstone dáva aj Kawasaki v prvovýrobe.
To je moja skúsenosť, takže môžem len doporučiť :yes
Užívajme si života, lebo život je krátky.....prajem všetkým suchú stopu a šťastný návrat....
Postman

Re: Pneumatiky

Příspěvek Postman »

No nazdar Magnetrku.
je taky dost, že se vokážeš. kde se zašíváš a ukrýváš ,,?
jak vám šlape vaše - naše, slovenská odnož a klon - roub.?? Stále polemizuji, máte víc členů, než jste měli, ? nebo stále na stejných počtech ?
A máte taky tak květnaté forum ?? tedy teď to tady nějak nekvete, asi jsou všichni vožralí po hokeju. TO byl zase debakl. Za to jistě může Džuzba, blbě je koučoval.
:D :D :D (Jirko prdel) rvali se docela dobře.
Drobec
Vulcan Rider

Re: Pneumatiky

Příspěvek Drobec »

O chcem sa opýtať tá zadná bola dobrá v zákrutách držala dobre? A čo na vode? Ďakujem

Magnet píše:Osobne používam Bridgestone Exedra v zadu a vpredu Brigestone Battlax 020F.
Zadná mi vydržala cez 15 000km. Bridgstone dáva aj Kawasaki v prvovýrobe.
To je moja skúsenosť, takže môžem len doporučiť :yes
VN2000
Džuzba
Officer Treasurer

Re: Pneumatiky

Příspěvek Džuzba »

Čau Drobec :) Mom obuté Dunlopy. Na zadku D 407, 180 / 65 / B16 M/C 81 H a na předku D 404 150 / 80 B16 M/C 17 H.
Oboje jsou super, i na vodě. Ta na zadek se dává na Goldwingi a vydrží dost dlouho. :yes
Berda
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Berda »

Mám obuté ponožky, na zadku slipy XL, oboje taky super, ale na vodě nic moc. Ale prý si mám dávat na zadek Pemprsky, taky prej vydrží dlouho. :P
Džuzba píše:Čau Drobec :) Mom obuté Dunlopy. Na zadku D 407, 180 / 65 / B16 M/C 81 H a na předku D 404 150 / 80 B16 M/C 17 H.
Oboje jsou super, i na vodě. Ta na zadek se dává na Goldwingi a vydrží dost dlouho. :yes
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Kočička

Re: Pneumatiky

Příspěvek Kočička »

Hele Berda! :kiss Už tě probudili ze zimního spánku? :yawn
Džuzba
Officer Treasurer

Re: Pneumatiky

Příspěvek Džuzba »

Klidně mohl ještě spát :D :D
Berda
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Berda »

Klídek jonáci, už se vracím do života :D 4 Dubna razím Sicílii
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Džuzba
Officer Treasurer

Re: Pneumatiky

Příspěvek Džuzba »

No toto :O Já že máš práci, že se na nás někdy podíváš :D :D Tak si užívej :yes
Odpovědět