Klema ridítek

Vše co se týká našich strojů
Toruk
Secretary

Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

Kamarádi pomoc!!! Nemáte někdo vrchní díl klemy co drží řídítka ? Je to taková ta chromovaná objímka. Praskla mi a nemůžu jezdi a ani svařit to nejde protože to není hliník ale nějaká kompozice. Podívejte se do svých zásob jestli se vám to někde neválí. Prosím prosím .
Postman

Re: Klema ridítek

Příspěvek Postman »

Bedi, to než někdo pohledá, tak to podle mě rychlej koupíš. to je snad běžná věc, taková objímka.
a jak se ti to stalo ?? tys za to rval ?? nebo jsi přeorával zahrádku ?? nebo vada materiálu ??
Toruk
Secretary

Re: Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

No asi vada materiálu ale je to pouze v origo náhradních dílech a chtějí za to ty zloději 1400 Kč. Tak to alespoň zkouším :)
Soren
Přítel klubu

Re: Klema ridítek

Příspěvek Soren »

klema řídítek to jsou objímky co drží řidítka nad brýlemi? jestli ano ,tak mám dvě nepotřebný dával jsem prodloužení na řidítka delší cca 15 cm takže ty originál mi zůstali na ponku,
pro jistotu pošli fotku a jestli je to ono tak se určitě domluvíme
Postman

Re: Klema ridítek

Příspěvek Postman »

Sorenko, tak jak bojuješ s tím hajzlíkem životem. už lepčéší ?
dej se víc vidět.
Javorník je za kopcem. :D
Toruk
Secretary

Re: Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

Díky zatím jsem to zavařil hliníkem. I když to není krása tak to plní účel ale až přijedu tak se ozvu a určitě bych měl zájem. Moc děkuji
soren píše:klema řídítek to jsou objímky co drží řidítka nad brýlemi? jestli ano ,tak mám dvě nepotřebný dával jsem prodloužení na řidítka delší cca 15 cm takže ty originál mi zůstali na ponku,
pro jistotu pošli fotku a jestli je to ono tak se určitě domluvíme
Toruk
Secretary

Re: Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

Kamaráde zítra vyrážím na dovolenou ale až pojedu zpět chci navštívit kluky ve Slovinsku a stavím se i směrem k Vám Předem zavolám :yes
Postman píše:Sorenko, tak jak bojuješ s tím hajzlíkem životem. už lepčéší ?
dej se víc vidět.
Javorník je za kopcem. :D
Toruk
Secretary

Re: Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

Tady je ta fotka
Přílohy
 
DSC_0017.jpg
Postman

Re: Klema ridítek

Příspěvek Postman »

Tys to nakonec slepil izolačkou ?? :O :O :O

Toruk píše:Tady je ta fotka
Soren
Přítel klubu

Re: Klema ridítek

Příspěvek Soren »

Tak to je to co mám, napiš adresu kam to chceš poslat dám ti to za 500 i s dopravou, jestli souhlasíš
Toruk
Secretary

Re: Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

Kamaráde budu moc vděčný a samozřejmě že souhlasím. Napiš mi jestli to pošleš na dobírku a nebo mi napiš číslo účtu a banku a já to obratem pošlu

Hejk Bedřich
V zahrádkách 47
Kyšice
27351
A ještě jednou moc děkuji. Toruk
soren píše:Tak to je to co mám, napiš adresu kam to chceš poslat dám ti to za 500 i s dopravou, jestli souhlasíš
Toruk
Secretary

Re: Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

Ta izolačka je přes svár. Jsem expert na vaření hliníku, proto je lepší když to nikdo nevidí :D :D
Soren
Přítel klubu

Re: Klema ridítek

Příspěvek Soren »

hod mi to na účet 442702093/0800 česká spořitelna, v pondělí ti to posílám at ti poslouží, měj se a určitě se někdy uvidíme
Toruk
Secretary

Re: Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

Ok. A ještě jednou moc díky :yes
Toruk
Secretary

Re: Klema ridítek

Příspěvek Toruk »

Poslal jsem ti to na účet :yes
Odpovědět