Technická - odlišný rozměr pneu

Vše co se týká našich strojů
Kočička

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Kočička »

To je ale pakárna, že?? :rofl Proč pořád vy chlapy musíte vymýšlet nějaké pi......., jan abyste měli něco jiného než ostatní?! Ve fabrice na tom dělalo stádo takových a vymysleli optimální řešení, tak proč to měnit? :yes
Káča

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Káča »

To Petimir:Avon Cobra má bílé boky


To Kočička:Jako chlapy nepochopí ženský tak je to i naopak.Myslil sem,žes dost velká,abys to pochopila.
Petimir

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Petimir »

ok, zkusil jsem taky nemají můj rozměr, ale naved si mě na overseas a zkusil jsem hledat v usa a tam je nějaká značka Shinko co dělá můj rozměr!! boží.

Kočičko - a vy nechcete každá vypadat hezky a hlavně nemít stejné šaty jako ta druhá?? :makeup
Hlavně žádnou paniku...
Kočička

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Kočička »

Peťo - není to trochu rozdíl? :O To vy kluci máte taky! :makeup
Ivory
Vulcan Rider

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Ivory »

Čičí, to teda KECÁŠ - my to v uniformě přežijem, aly vy mít stejný hadry jedna jak druhá, tak jste v háji... :kiss my máme jiné hračky... klidně půjdeme vysypat koš ve slipech, i kdyby to bylo na sídlišti, ale vy - i kdyby to mělo být v lese na samotě, tak než s tím košem půjdete, tak strávíte hodinu před zrcadlem... a druhou před šatníkem... :P My nepřežijem mít stejnou motku (auto) jako soused... vy stejný šaty... :chuckle - a z toho to všechno plyne...

P.S.: ale stejně Tě mám rád... :kiss :F
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Čerf
Vulcan Rider

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Čerf »

Dle zákona:
Jízda na úplně sjetých pneumatikách nebo pneumatikách jiného rozměru je 5 bodů ,
správní řízení 5000-10000 Kč (nelze blok.pokuta)a možný zákaz řízení 0,5 -1 rok :O :O
Obrázek
Postman

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Postman »

Miro, nestraš po tmě.
došel ti ten sken ??
Šesťa
Vice President

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Šesťa »

Zákon je zákon. Zákony jsou od toho aby se porušovala :devil
Odpovědět