VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Petimir

VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Petimir »

Přátelé,

chci se zeptat zda na VN 1600 Classic (r.v.2004) se dají namontovat kola s drátovým výpletem, viděli jste to někde, jde to, jestli se to vyrábí? Jestli jo, máte někdo tip kde to sehnat a kolik za to?

Díky za info...Petimir
Hlavně žádnou paniku...
Postman

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Postman »

Nebude to blbbý ??? ?
vony ty litý kola maj svůj důvod. Přece jen to není Pinýr, ale kus mamuta.
ta váha a tak. určo jsou vyplety dost sexy a retro, ALE...........
:mrk :mrk :mrk :mrk
Petimir

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Petimir »

1500 taky má výplety a dobrý...no jo, ale je to stejně jedno, bo by asi bylo těžký sehnat ráfky, který sou napsaný v TP..dneska mi zrovna z Kawasaki napsali, že mi neodsouhlasí malinko jiný rozměr pneu než je v TP, takže ostrouhám....chtěl sem pneu s bílými boky, ale ty se vyrábějí v jiným rozměru než je v TP a to že prej nejni možný...
Hlavně žádnou paniku...
Petimir

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Petimir »

A jak se vede jinak Pošťáku? Co vlastně děláš, asi pro poštu, ale co tam?
Hlavně žádnou paniku...
Džuzba
Officer Treasurer

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Džuzba »

Hovno, dělá, co jinýho :D :D :D
Petimir píše:A jak se vede jinak Pošťáku? Co vlastně děláš, asi pro poštu, ale co tam?
Šesťa
Vice President

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Šesťa »

:D :D
Džuzba píše:Hovno, dělá, co jinýho :D :D :D
Petimir píše:A jak se vede jinak Pošťáku? Co vlastně děláš, asi pro poštu, ale co tam?
Postman

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Postman »

Džuzba má pravdu. sice chodím dom vyždímanej jak hadra, duševně na dně. Ale dělám tam asi 1 000 000 hoven denně.
Duševní práce je hodně náročná.

Petimir píše:A jak se vede jinak Pošťáku? Co vlastně děláš, asi pro poštu, ale co tam?
Petimir

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Petimir »

No hoši to ste se rozkecali, ale já vím nakonec houby.. :D
Hlavně žádnou paniku...
Káča

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Káča »

Zkus třeba toto:Jan Klouda Motoráfky-Plaňany.Ofšem je tu stejný problé jako s pneu,který se týká zapsání do TP.
Ivory
Vulcan Rider

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Ivory »

Kam a komu jsi do Kawasaki psal? Ono asi i tohle bude důležité... Ne každý je přístupný debatě a rozumným argumentům.
Petimir píše:1500 taky má výplety a dobrý...no jo, ale je to stejně jedno, bo by asi bylo těžký sehnat ráfky, který sou napsaný v TP..dneska mi zrovna z Kawasaki napsali, že mi neodsouhlasí malinko jiný rozměr pneu než je v TP, takže ostrouhám....chtěl sem pneu s bílými boky, ale ty se vyrábějí v jiným rozměru než je v TP a to že prej nejni možný...
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Petimir

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Petimir »

Do Asko KC - ing. Libra - oficiální dovozce Kawasaki, přímo na oddělení kde mají na starosti změny v TP...ale neva, karta se obrátila a našel jsem výrobce -Shinko.cz , který má přesně můj rozměr - zázrak! takže nemusím nic měnit...jen ten drátovej výplet asi nepůjde bo je to nějaký složitý, koukal jsem, že k ráfku je přidělanej i kotouč brzdy takže udělat takový výpletový ráfky, aby tam padl i ten kotouč a chytit to na stejnejch místech, hmmm, myslím, že to už asi ne...
Hlavně žádnou paniku...
Postman

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Postman »

Petku, copa si nějakej retrofil ,? bílý gumy, to se ti zašpiní a budeš kurvovat, že to musíš mejt. navíc to bude zašedlý.
Jinak na otázku co dělám, nevím co víc ti odpovědět. Dělám hovno a jezdím se do Rosic smát Džuzbovi, jak musí matlat barvy a lemcat ředidla.
pak si zajdu k Červovi do stolárny na kafe, polaškuju s děvčaty u ohraňovačky a jedu dom.
Děsně ztahanej. to víš , ta duševní práce.
Pak mě nasere Kočková a musím si brát lexaurin. Dva. :cool :cool :cool
Petimir

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Petimir »

Né nadarmo se ten můj stroj jmenuje Classic, dyť je to paráda s tou bílou na gumě ne? Jo čistit jo, ale zase se z toho nezblázním, abych to dělal ňák často.
Čoveče a oni ti za to platěj? Za to hovno? Máš tam ještě jedno místo? Já tam chci taky! :D

Kdo je Kočková? Lexaurin je na zklidnění?

Hele vy se tam máte, vás tam je kolem Brna, těch pražáků je o poznání míň.
Hlavně žádnou paniku...
Delaney
Vulcan Rider

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Delaney »

To znáš, jak Vlastimil Brodský řeší kdo je Borodiová ? Smích se lepí na paty. To nic, jen taková asociace

Kdo je Kočková? Lexaurin je na zklidnění?
Vzájemná úcta a respekt.
Ivory
Vulcan Rider

Re: VN 1600 Classic - kola s drátovým výpletem

Příspěvek Ivory »

Petimire Petimire... otázkou kdo je Kočková sis podřízl větev pod vlasním zadkem... Zkus zapojit závity do akce... :wasntme

Jinak se docela divím, že zrovna Ing. Libra s Tebou takhle vyběhl... Já když jsem s ním řešil podobný problém - zapsat do TP jiný rozměr než jsem tam měl zapsaný, tak byl ochota sama a že za příslušný poplatek není žádný problém...
Já měl totiž v TP zapsaný gumy 110/90 X R19 62H na předek a na zadek 170/90 X R15 62H

a nechal jsem si tam dopsat: 100/90-19 57H na předek a na zadek 150/90-15 M/C 74H
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Odpovědět