Zmena v STK motocyklu

Vše co se týká našich strojů
Jarda

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Jarda »

Myslím si, že tyhle pitomý předpisy, zákony, vyhlášky apod. vymejšlejí lidí, kteří nikdy na motorce neseděli. Pak to takhle vypadá. Hlavně, když se policajti a jiní ser.u zákonodárcům do práce. No a vždycky se najde lobista...
nunymaster píše:Tak jsem si to pročetl a podle toho mohu zapomenout na ty padáky co jsem chtěl ( jsou o kousek širší než řidítka ) a musím sundat ty dvě přídavný světla co tam mám... za chvilku budou po cestách jezdit motorky jedna jako druhá...přitom jenom padací rám by zachránil mnoho nohou když Vás sejme plechovka....no nic koukám že spoustě lidí vadí motorkář jako druh .... :devil
Míca
Přítel klubu

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Míca »

Nuny nemusíš zapomenout jen na padáky, ale třeba i na brašny, takže bundu na sobě, i když bude v poledne třicet st. Jsou to zmrdi a tahle vláda je horší než kterákoliv jiná, i když jsme si mysleli třeba po vládě Topolánka, že už to horší být nemůže. Za chvíli si EU vymyslí stupeň zaoblení podpatků a protismykové podrážky, aby podpořili obuvní průmysl a měli z toho větší daně, které si pak rozeberou a tihle naši vládní kreténi jim s rozeběhem skočí do prdele a udělají na to u nás zákon, takže s nesprávnými podpatky dostaneš pokutu a pofrčíš na obuvnické STK. Už mě tady ta svoboda přestává bavit, asi to zkusím na Kubě, i když tam už se sere Obama a možná je brzo schlamstnou a bude tam také policejní stát, ale alespoň tam mají teplo. :puke :puke :puke



nunymaster píše:Tak jsem si to pročetl a podle toho mohu zapomenout na ty padáky co jsem chtěl ( jsou o kousek širší než řidítka ) a musím sundat ty dvě přídavný světla co tam mám... za chvilku budou po cestách jezdit motorky jedna jako druhá...přitom jenom padací rám by zachránil mnoho nohou když Vás sejme plechovka....no nic koukám že spoustě lidí vadí motorkář jako druh .... :devil
Nunymaster

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Nunymaster »

je to hrůza Míco co je nám platná ,, demokracie ,, když vládne byrokracie horší než za komunismu.... :sad :sad
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Postman

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Postman »

Jsem fakt zvědav, jak se s tím popasujou chlapi u nás na STK.
s autem nikdy nemám problém. ráno mu dám papíry, prachy a odpoledne si vyzvednu auto s hotovou STK.
ale s tou motorkou, kudla nevím nevím.
zatím o tom snad ani nechci přemýšlet. nechám se překvapit příští rok v dubnu.
třeba se do té doby hrany obrousí a něco se pohne jinam.

ale jak jsem pročítal ten Delaneyho odkaz, tak jsem z toho moc dobrej pocit neměl.
Jiřina

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Jiřina »

Já o tom taky zatím nepřemýšlím až za měsíc to bude pro mě STK aktuální tak bůh s námi hoši
Bob
Vulcan Rider

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Bob »

Pánové pokud mohu poradit tak co nemáte zapsáno a nebylo to namontováno z výroby.Tak to sundejte dolů.Není třeba provokovat.Radši strávit 2 hoďky v garáži než potom běhat po úřadech.
Olaf

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Olaf »

Chlapci nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko :D Špatně jste četli - přídavná světla být mohou, stačí samostatný spínač a bez kontrolky označit za mlhové, přídavná zavazadla (u nás kožené brašny) mohou být, páč splňují požadavky na měkkost - ten zákaz se týká kufrů pevných - plast a kov :D
"Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný"
Nunymaster

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Nunymaster »

Já mám Olafe brašny s plastovými zády , tak nevím a ty máš určitě pod brašnama kovové vymezováky , co budou říkat na to , budu rád když zamhouří očka... jak jsme jelo z Hoštˇky tak jsem svítil všema třema a napomenuli mně abych je vypnul a nevadilo jim že jsou tři , ale potkáš vola a je vymalováno... :)
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Olaf

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Olaf »

Tak to máš pravdu, nejhorší je srážka s volem :D
nunymaster píše:Já mám Olafe brašny s plastovými zády , tak nevím a ty máš určitě pod brašnama kovové vymezováky , co budou říkat na to , budu rád když zamhouří očka... jak jsme jelo z Hoštˇky tak jsem svítil všema třema a napomenuli mně abych je vypnul a nevadilo jim že jsou tři , ale potkáš vola a je vymalováno... :)
"Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný"
Karbon

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Karbon »

Svatá pravda, i stěma zbraněma. Asi si přikoupim rychel jěště jednu, než to zkurvěj úplně. Podepisovat petice, bohužel nestačí, teda u nás ne.
Postman píše:Za vším stojí ta posraná Evropská Unie.
A ti naši kundipáni se můžou ze všeho posrat do vrchu a ještě víc.
Včetně polemik o zbraních.
Nasrat jim.
Odpovědět