Zmena v STK motocyklu

Vše co se týká našich strojů
Dante
Přítel klubu

Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Dante »

Zdar vsichni, tohle jsem dnes nahodou zachytil v deniku Metro.
Nevim jestli to bude z fotky k precteni, kdyztak zitra uz by to melo byt nekde na webu, tak se zeptejte strejdy Gůůůgla.

Je to jenom muj dojem, nebo se z nas stava policejni stat???
Posledni dobou je tech zakazu a narizeni nejak moc ...
 
IMG_20160506_083138.jpg
Doba je zlá a lidi sou špatný
Zdenda

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Zdenda »

Jsem zvědavý, jak daleko půjdou a za jak dlouho tento trend vyšumí. Pokud by to mělo takto pokračovat, tak půjde 80% motorek ze silnice dolu. Opravdu ty hlavouni u nás už nevědi roupama jak by nám ten život v této posr...é republice znechutili ... :angry :punch :envy
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Dante
Přítel klubu

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Dante »

Skoro bych rekl, ze dostat motorky ze silnic je ten duvod proc to delaji.
Jinak si to nedovedu vysvetlit.
Doba je zlá a lidi sou špatný
Delaney
Vulcan Rider

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Delaney »

pakárna :punch
Vzájemná úcta a respekt.
Dante
Přítel klubu

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Dante »

Presne o tomhle jsme se v nedeli bavili, Peto.
To je k posrani.
Daně a zákazy.
Jsem zvedav jak to bude v praxi vypadat
Doba je zlá a lidi sou špatný
Postman

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Postman »

Za vším stojí ta posraná Evropská Unie.
A ti naši kundipáni se můžou ze všeho posrat do vrchu a ještě víc.
Včetně polemik o zbraních.
Nasrat jim.
Kevin

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Kevin »

Postacku,kdyz ono je horsi ze oni se na EU jen vymlouvaji. Vetsina notem,zakazu apod je jen u nas a pouze se to svadi na eu
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Petr
Admin

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Petr »

A nezapomeňte před STK sundat espézetku. Ta v originále na motorce taky není :D
Dante
Přítel klubu

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Dante »

Souhlasim, konkretne hygiena v gastru je u nas taky prisnejsi nez EUnormy.
Ale preci jen ta doprava me boli vic.
Co bude dal...?
Ucesy? Dress code pro vsedni dny?
Peklo
Skoro mi prijde ze tim zamestnavaji lidi aby nemeli cas se ptat jak se budou resit uprchlici apod....
Kevin píše:Postacku,kdyz ono je horsi ze oni se na EU jen vymlouvaji. Vetsina notem,zakazu apod je jen u nas a pouze se to svadi na eu
Doba je zlá a lidi sou špatný
Ivory
Vulcan Rider

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Ivory »

Docela by mne zajímalo, jak soudruzi Pomahači a Chrániči poznají, zda je konkrétní úprava zapsaná v ORV nebo ne... A ještě víc by mne zajímalo, jak na to chtějí poznat na STK... Ani v jednom případě totiž nebudou mít ORV k dispozici... A že někoho Pomahači a chrániči doprovodí na STK?... Pokud bude dál než 8km - můžou mi vykouřit...
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Míca
Přítel klubu

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Míca »

Podíváš se blbě na úředníka - pokuta, zakouří ti víc komín - pokuta, předjedeš na moto kolonu - pokuta, pohádáš se s policajtem - pokuta, pověsíš si na motorku padáky - pokuta. Fakt jsme si vycinkali svobodu, nějak už v těch úzce nastavených mantinelech našimi zákonodárci nemohu dýchat a běda mi, když budu chtít mantinely přelézt. :sad :sad :sad
Bart

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Bart »

Svatá pravda ! zřejmě pojedu do Prahy k úřadu vlády a ukážu jim tam holou :moon pak zatůruju, zatroubím ,pošlu všechny do pič.. a odjedu !
Kevin

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Kevin »

To by mohla byt dobra akcicka Bartiku. Jen aby jsi si to nespletl a nedelal, Marecku,podejte mi pero :D :D jinak holou rit jm klidne taky ukazu :mrk :)
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Nunymaster

Re: Zmena v STK motocyklu

Příspěvek Nunymaster »

Tak jsem si to pročetl a podle toho mohu zapomenout na ty padáky co jsem chtěl ( jsou o kousek širší než řidítka ) a musím sundat ty dvě přídavný světla co tam mám... za chvilku budou po cestách jezdit motorky jedna jako druhá...přitom jenom padací rám by zachránil mnoho nohou když Vás sejme plechovka....no nic koukám že spoustě lidí vadí motorkář jako druh .... :devil
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Odpovědět