Kód farby

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Drobec
Vulcan Rider

Kód farby

Příspěvek Drobec »

Ahojte kamaráti potrebujem prestriekať nádrž lebo mi padla v lete na zem bol som teraz u majstra lakovača a ten sa ma pýtal že či viem kód farby. :O
Nemáte s tým niekto skúsenosť ? Ja sa chystám do Kawasaki sa opýtať len tá moja Kawa. je dovoz z USA tak neviem či mi budú môcť pomôcť.
Keď ste náhodou niečo také riešili poprosím poraďte mi kde to zistiť bolo by to jednoduchšie namiešať farbu.
Ak nezoženiem kód tak povedal že donesie vzorkovník a podla neho sa vyberie farba .
VN2000
Zdenda

Re: Kód farby

Příspěvek Zdenda »

Když jsem poptával plégo na dvoulitra, tak jsem komunikoval s tímto člověkem
a ověřoval mi dostupnost v centrálním skladu pro Evropu. Jsou výhradní dovozce.
Zkus jim napsat VIN , nebo přesný tip a rok výroby a měli by Ti s tím pomoct.
Ahoj
Zdenda

prodejna@kawasaki.cz

Roman Flajšingr

ASKO KC, s.r.o.
U Vlečky 665
664 42 MODŘICE

tel: 00420 724 235 305
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Míca
Přítel klubu

Re: Kód farby

Příspěvek Míca »

Dobrá lakovna ti sejme z té nádrže barvu elektronicky přímo do počítače a počítač řídí míchačku, která ji rovnou namíchá. Alespoň se zamezí změna odstínu stářím a je to přesnější než podle kódu.

Drobec píše:Ahojte kamaráti potrebujem prestriekať nádrž lebo mi padla v lete na zem bol som teraz u majstra lakovača a ten sa ma pýtal že či viem kód farby. :O
Nemáte s tým niekto skúsenosť ? Ja sa chystám do Kawasaki sa opýtať len tá moja Kawa. je dovoz z USA tak neviem či mi budú môcť pomôcť.
Keď ste náhodou niečo také riešili poprosím poraďte mi kde to zistiť bolo by to jednoduchšie namiešať farbu.
Ak nezoženiem kód tak povedal že donesie vzorkovník a podla neho sa vyberie farba .
Eagle

Re: Kód farby

Příspěvek Eagle »

Přesně jak píše Míca, mě to tak dělali u metalickeho laku na plechovku a nepoznám rozdíl.
Jarda

Re: Kód farby

Příspěvek Jarda »

Přesně. Neboť když chce někdo kod na barvu, tak Ti ji stříkne přesně podle tabulek. ALE barva časem zraje a dostává jiný odstín. Takže správnej fachmann Ti ji stříkne podle stávajícího kousku vzorku.
Míca píše:Dobrá lakovna ti sejme z té nádrže barvu elektronicky přímo do počítače a počítač řídí míchačku, která ji rovnou namíchá. Alespoň se zamezí změna odstínu stářím a je to přesnější než podle kódu.

Drobec píše:Ahojte kamaráti potrebujem prestriekať nádrž lebo mi padla v lete na zem bol som teraz u majstra lakovača a ten sa ma pýtal že či viem kód farby. :O
Nemáte s tým niekto skúsenosť ? Ja sa chystám do Kawasaki sa opýtať len tá moja Kawa. je dovoz z USA tak neviem či mi budú môcť pomôcť.
Keď ste náhodou niečo také riešili poprosím poraďte mi kde to zistiť bolo by to jednoduchšie namiešať farbu.
Ak nezoženiem kód tak povedal že donesie vzorkovník a podla neho sa vyberie farba .
Drobec
Vulcan Rider

Re: Kód farby

Příspěvek Drobec »

ďakujem v pondelok sa popýtam na tú možnosť namiešať to cez počítač . :yes
VN2000
Míca
Přítel klubu

Re: Kód farby

Příspěvek Míca »

Hlavně se nenech přesvědčit, že ti to sejme podle papírového vzorníku, to ti zaručuji, že budeš aspoň o dva odstíny jinde. Najdi si lakovnu, kde mají počítač. Přeji ať ti to dopadne. Ahoj

Drobec píše:ďakujem v pondelok sa popýtam na tú možnosť namiešať to cez počítač . :yes
Venda

Re: Kód farby

Příspěvek Venda »

Nebo jinak, najdi si lakyrnika, kterej tomu rozumi a nechce lakovat dily jen podle tabulky barev...:) V Brne bych vedel, ale vychodnejc uz nikoho neznam....:)))
Míca píše:Hlavně se nenech přesvědčit, že ti to sejme podle papírového vzorníku, to ti zaručuji, že budeš aspoň o dva odstíny jinde. Najdi si lakovnu, kde mají počítač. Přeji ať ti to dopadne. Ahoj

Drobec píše:ďakujem v pondelok sa popýtam na tú možnosť namiešať to cez počítač . :yes
Odpovědět