Souboj Vulcánů

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Míca
Přítel klubu

Souboj Vulcánů

Příspěvek Míca »

 
Kdo vyhraje, když jsou oba Vulcáni. (odpověď: oba, protože oba si vybrali tu správnou značku)
Kdo vyhraje, když jsou oba Vulcáni. (odpověď: oba, protože oba si vybrali tu správnou značku)
Delaney
Vulcan Rider

Re: Souboj Vulcánů

Příspěvek Delaney »

Pěkné motto :)
Vzájemná úcta a respekt.
Postman

Re: Souboj Vulcánů

Příspěvek Postman »

Nevidím pálení gum a zahrabání zadního kola po výfuky.......................... :D :D
Míca
Přítel klubu

Re: Souboj Vulcánů

Příspěvek Míca »

To bylo vteřinu před startem, pak už byl takový rachot, že zapomněli fotit. Haha :D
Postman píše:Nevidím pálení gum a zahrabání zadního kola po výfuky.......................... :D :D
Šesťa
Vice President

Re: Souboj Vulcánů

Příspěvek Šesťa »

A kdo vyhrál. Dvoulitr nebo Dvoulitr.
Míca
Přítel klubu

Re: Souboj Vulcánů

Příspěvek Míca »

 
12552876_1674604009495253_2251149608806431818_n.jpg
Carlos, Zdendo, ty naše motorky fungují i ve sněhu. Zítra má začít sněžit, že bych to vyzkoušel? Vlastně hoube, nevyzkouším, odešla mi rok stará gelovka a účtenku jsem už potratil. Nabíjel jsem to noc a den, jednou nastartoval a podruhé už jen cvaká relátko a takhle dvakrát za sebou. Teď už jsem to přepnul na větší nabíjecí proud, schválně co udělá, jestli nic, tak ať se třeba rozteče, stejně už není co zkazit.
Džuzba
Officer Treasurer

Re: Souboj Vulcánů

Příspěvek Džuzba »

Krásá. U nás není snih motorka umírá v garáži :D :D
Zdenda

Re: Souboj Vulcánů

Příspěvek Zdenda »

Tady ještě včera trochu bílo bylo, ale přes noc do toho lilo a všechno se to rozpršelo.
Už je tu jen marast a všude strašně vody. Jinak obdivuju maníky, kteří mají odvahu
se na tak těžkých mašinách na tu klouzačku pustit.
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Don Carlos
President

Re: Souboj Vulcánů

Příspěvek Don Carlos »

Míco dvoulitr je dvoulitr...... :D

Míca píše:
12552876_1674604009495253_2251149608806431818_n.jpg
Carlos, Zdendo, ty naše motorky fungují i ve sněhu. Zítra má začít sněžit, že bych to vyzkoušel? Vlastně hoube, nevyzkouším, odešla mi rok stará gelovka a účtenku jsem už potratil. Nabíjel jsem to noc a den, jednou nastartoval a podruhé už jen cvaká relátko a takhle dvakrát za sebou. Teď už jsem to přepnul na větší nabíjecí proud, schválně co udělá, jestli nic, tak ať se třeba rozteče, stejně už není co zkazit.
Odpovědět