Zvedák

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Míca
Přítel klubu

Zvedák

Příspěvek Míca »

Chceteli, aby se zvedlo něco jiného, než na co myslí vaše polovička, tak tady je řešení za slušnou cenu.
http://promotorku.cz/53-zvedaky-moto  Nové okno
Petr
Admin

Re: Zvedák

Příspěvek Petr »

Pořídil jsem si Constands L, malinko doladil konstrukci a je fakt super.
Míca
Přítel klubu

Re: Zvedák

Příspěvek Míca »

Já musel udělat navrch nástavec, protože dvoulitr má široký rám a také super. Je to rychlé.
Petr píše:Pořídil jsem si Constands L, malinko doladil konstrukci a je fakt super.
Postman

Re: Zvedák

Příspěvek Postman »

Taky jsem špekuloval tady vo těch vychytávkách, ale pak sem si řek, "na co", nemám garáž vedle obýváku, kdy bych se s tím mohl vysírat neomezeně v čase a náladě. Už jsem měl, měl našlápnuto, taky tady v té ceně, ale pak jsem zhodnotil zbytečnost pro mou potřebu.
Ale wehement stoličny je to suprovni.
Možná na kvítka do obejváku bych to využil.. to jo.
Míci, dobrej typ. chvala. :yes
Petr
Admin

Re: Zvedák

Příspěvek Petr »

Á, pán bude mít asi kardan :D .... Na řetěz je to vážně super.
Postman píše:Taky jsem špekuloval tady vo těch vychytávkách, ale pak sem si řek, "na co", nemám garáž vedle obýváku, kdy bych se s tím mohl vysírat neomezeně v čase a náladě. Už jsem měl, měl našlápnuto, taky tady v té ceně, ale pak jsem zhodnotil zbytečnost pro mou potřebu.
Ale wehement stoličny je to suprovni.
Možná na kvítka do obejváku bych to využil.. to jo.
Míci, dobrej typ. chvala. :yes
Míca
Přítel klubu

Re: Zvedák

Příspěvek Míca »

 
P7050216.jpg
Péťo, mám v garáži po 800vce ruční zvedák na zadní kolo. Je to rychlé, právě na mazání řetězu. Napiš, jestli ho chceš, pošlu ti ho.
Petr píše:Á, pán bude mít asi kardan :D .... Na řetěz je to vážně super.
Postman píše:Taky jsem špekuloval tady vo těch vychytávkách, ale pak sem si řek, "na co", nemám garáž vedle obýváku, kdy bych se s tím mohl vysírat neomezeně v čase a náladě. Už jsem měl, měl našlápnuto, taky tady v té ceně, ale pak jsem zhodnotil zbytečnost pro mou potřebu.
Ale wehement stoličny je to suprovni.
Možná na kvítka do obejváku bych to využil.. to jo.
Míci, dobrej typ. chvala. :yes
Petr
Admin

Re: Zvedák

Příspěvek Petr »

Vážím si nabídky, ale díky. Ten Constands mi slouží dobře a stačí, že mi v garáži zabírá místo jeden harapák :)
Míca píše:Péťo, mám v garáži po 800vce ruční zvedák na zadní kolo. Je to rychlé, právě na mazání řetězu. Napiš, jestli ho chceš, pošlu ti ho.
Míca
Přítel klubu

Re: Zvedák

Příspěvek Míca »

Jasně, mě to jen napadlo, když jsi napsal o mazání řetězu, protože jsem ho na to používal, bylo to rychlejší než používat hever a teď už mi také zabírá pouze místo, třeba ho ještě někdo upotřebí. Měj se.


Petr píše:Vážím si nabídky, ale díky. Ten Constands mi slouží dobře a stačí, že mi v garáži zabírá místo jeden harapák :)


Míca píše:Péťo, mám v garáži po 800vce ruční zvedák na zadní kolo. Je to rychlé, právě na mazání řetězu. Napiš, jestli ho chceš, pošlu ti ho.
Odpovědět