Výfuky s přívěrou.

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Míca
Přítel klubu

Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Míca »

Carlosi, hledal jsem na netu tu firmu s těmi výfuky s přívěrou a nenašel. Ty jsis bral na ně v Praze kontakt, tak jestli tam je odkaz na webové stránky, prosím tě dej ho sem. 55 tis. za to nedám, ale rozhodl jsem se si je vyrobit sám. Budu je sice muset znovu rozřezat, ale už mám plán, jen bych se chtěl dovědět co nejvíce informací. Budou to dva režimy chodu motoru, tak chci, aby byly co nejvíce vedle sebe, protože pak nechám na otevřený výfuk udělat palivovou mapu na Power commanderu a byl bych rád, kdyby řídící jednotka Poweru zkousla i režim se zavřenou přívěrou. Tak jestli máš ještě ten kontakt, tak ho sem vlož a možná tady někdo ještě také poradí, možná máte někdo zkušenosti s přívěrou, tak prosím napište. Děkuji
Bart

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Bart »

Kamarádi ,dostal jsem dnes pozvánku od majitele firmy s kterým jsem řešil výfuky s přívěrou . Pokud budete mít někdo zájem zajít se podívat, poptat atd. ZDE: Vážení přátelé,

rád bych Vám všem popřál hodně štěstí a úspěchů do nového roku 2016! Ať máte ZDRAVÍ a ČAS ve svém životě, abyste ho mohli žít jak si přejete, a občas se i s radostí svezli na svém mocném motocyklu! :)

Protože Vám k tomu i rád osobně potřesu pravicí, budu rád když přijmete naše pozvání na setkání přátel motocyklů a zejména elektronicky regulovatelných výfukových systémů Dr. Jekill & Mr. Hyde:

KDY: 15. ledna 2016 – cca 10:00 až 17:00 (ukončení v 18:00)
přijděte kdykoliv se Vám to hodí – každému se věnujeme individuálně

KDE: Showroom společnosti VINTAGE GARAGE
Adresa: budova „BUSINESS CENTRUM“
Kostelecká 879
196 00 Praha 9 – Čakovice
http://www.vintage-garage.cz/#!kontakt/c23vc  Nové okno

Pro každého z Vás bude připravena osobní prezentace celého systému a všech jeho funkcí. V případě zájmu a následné objednávky platí podmínky ZIMNÍ AKCE, která obnáší řadu výhod, jako je prodloužená záruka, zdarma balíček „udržovací servis“ na 5 let a především odborná montáž celého systému zdarma. Jistě potěší i zvýhodněná akční cena.

Naše akce není masovou záležitostí, proto nerozesíláme hromadný mailing. Nicméně chcete-li vzít s sebou KOHOKOLIV se zájmem o naši techniku – bude jedině vítán! Pozvání je naprosto otevřené, bez rozdílu věku, vyznání či značky motocyklu! Klidně tedy přepošlete tomu, o kom si myslíte, že by se rád přišel podívat. Zváni jsou též již stávající majitelé našich výfuků - rádi Vás uvidíme!

Bude připraveno několik typů motocyklů s instalací našeho výfukového systému – každý si bude moci prohlédnout A POSLECHNOUT co je jeho srdci nejbližší!

Budeme se na Vás těšit!

Martin Šrámek (a Jan Němec za tým VINTAGE GARAGE)
tel. 725 003 110


!! Sezonou 2016 začínáme již OSMÝ ROK jako autorizovaný prodejce Dr. Jekill


Já jsem bohužel v tuto dobu tak zaneprázdněn, že se nestíhám jít ani vys... :mrk
Zdenda

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Zdenda »

Jestli tam Bárte pojedeš, rád se tam s tebou sejdu a prustudujem a prodebatíme s nimi, co jsou a nebo nejsou schopni pro nás udělat. Dej včas vědět.
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Šesťa
Vice President

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Šesťa »

Bárte mrkni na to, jak to vypadá a jak to funguje a pak o tom pokecáme
Eagle

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Eagle »

Dík za info. Třeba se sejdeme. Jen by mne zajímalo, kolik tyhle laufy stojí korunek, nějak jsem to na stránkách nenašel.
Míca
Přítel klubu

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Míca »

V Praze když jsme byli na MDAčku, tak je tam propagovali a cenu podle tipu, ale zhruba 1000 Euro za jeden. Díval jsem se jak je to udělané, na domácí výrobu dost složité. Já to mám v hlavě jinak, ale není čas.
Golden eagle píše:Dík za info. Třeba se sejdeme. Jen by mne zajímalo, kolik tyhle laufy stojí korunek, nějak jsem to na stránkách nenašel.
Zdenda

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Zdenda »

Fando - jedeš v sobotu do Prahy na ty výfuky? Já jedu, tak bychom se tam mohli sejít.
Snad nebude sněhová kalamita, jak předpovídají v bedně. Pokud by to tak bylo, tak
bych se na to asi vykašlal, ale uvidíme jak bude.
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Káča

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Káča »

Budete někdo v sobotu v těch Čakovicích?
Eagle

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Eagle »

Já bohužel nemůžu jet. Uletěl mi orel a už týden se ho snažím chytit. Kdyby se zítra zadařilo a dostal jsem ho nazpět, tak se možná přijedu juknout.
Zdenda

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Zdenda »

Já podle stavu a povahy vozovky. :) Dnes se tady rozjel sníh a pokud bude zasekaná silnice, tak se na to vykašlu.
Jestli to bude normálně sjízdné, tak bych dopoledne vyrazil a budu tam.
Káča píše:Budete někdo v sobotu v těch Čakovicích?
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Zdenda

Re: Výfuky s přívěrou.

Příspěvek Zdenda »

Tak podle počasí to spíš vidím na: "Za kamna vlezem". Silnice jsou plný rozsolený a rozježděný kejdy a v noci to má zmrznout.
Nechci se nechat sestřelit nějakým magorem.
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Odpovědět