Mé startování

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Ivory
Vulcan Rider

Mé startování

Příspěvek Ivory »

Všem, kteří byli svědky mého nedělního startování v kempu Dolce - přesně se potvrdil můj názor - kdo je lempl, toho to jednou doběhne... :P Přesně jak jsem očekával- vše bylo v baterce. Ale ani ne tak v tom, že by nebyla nabitá - ono spíš šlo o to, že na jaře se někomu nechtělo baterku vytáhnout z mašiny a zkontrolovat stav elelktrolytu... V neděli večer jsem ji po příjezdu do garáže vyndal - a světe div se - v každém článku chybělo cca 1 - 1,3 mm elektrolytu (pod minimem...) - po doplnění destilky jsem baterku hodil na nabíječku a cca za 15minut hlásila plný stav. Po strčení BATT do mazlíka pak při startování málem motor samou radostí vyskočil jak čertík a chtěl hned vyrazit... Takže stroj v pohodě, jen páníček je malinko lemplíček... :nerd
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Bart

Re: Mé startování

Příspěvek Bart »

Tak tomu říkám frajer :yes tak to já bych koupil novou baterku a ani bych se na starou nekouk a poslal ji s děkovačkou na dovolenou :D Tak at šlape aspon ještě deset tisíc kilometrů :muscle
Míca
Přítel klubu

Re: Mé startování

Příspěvek Míca »

Ivanhoe, zkus ten motor předělat na kliku, mohl by jsi ho natáčet klikou a baterka už by tě nemusela zajímat.
Ivanhoe píše:Všem, kteří byli svědky mého nedělního startování v kempu Dolce - přesně se potvrdil můj názor - kdo je lempl, toho to jednou doběhne... :P Přesně jak jsem očekával- vše bylo v baterce. Ale ani ne tak v tom, že by nebyla nabitá - ono spíš šlo o to, že na jaře se někomu nechtělo baterku vytáhnout z mašiny a zkontrolovat stav elelktrolytu... V neděli večer jsem ji po příjezdu do garáže vyndal - a světe div se - v každém článku chybělo cca 1 - 1,3 mm elektrolytu (pod minimem...) - po doplnění destilky jsem baterku hodil na nabíječku a cca za 15minut hlásila plný stav. Po strčení BATT do mazlíka pak při startování málem motor samou radostí vyskočil jak čertík a chtěl hned vyrazit... Takže stroj v pohodě, jen páníček je malinko lemplíček... :nerd
Ivory
Vulcan Rider

Re: Mé startování

Příspěvek Ivory »

Ha ha ha... příště seženu do tomboly mapu Prahy abys trefil na Vodníka!!!
Barte, ta baterka je rok stará... :envy
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Míca
Přítel klubu

Re: Mé startování

Příspěvek Míca »

Ty chrte, kup mi raději navigaci.
Ivanhoe píše:Ha ha ha... příště seženu do tomboly mapu Prahy abys trefil na Vodníka!!!
Barte, ta baterka je rok stará... :envy
Petr
Admin

Re: Mé startování

Příspěvek Petr »

To já měl v motorce baterku neurčitého stáří a když před měsíce dvakrát nenastartovala, tak jsem hned vyděšeně koupil novou. Pak jsem nechal dát tu starou ještě na pořádnou nabíječku obnovit kapacitu a baterka zas drží jak zamlada :) .... Naštěstí je ta nová nenaplněná gelovka, takže může pár let v klidu čekat ve skříni. Už ale po ní pokukuje soused :)
Bart píše:Tak tomu říkám frajer :yes tak to já bych koupil novou baterku a ani bych se na starou nekouk a poslal ji s děkovačkou na dovolenou :D Tak at šlape aspon ještě deset tisíc kilometrů :muscle
Ivory
Vulcan Rider

Re: Mé startování

Příspěvek Ivory »

Když myslíš... ono by ti to mapu mohlo z tak malé mašinky odfouknout, že?... :kiss
Pokecám s Ježíškem a uvidíme co s tebou... :dance :P
Míca píše:Ty chrte, kup mi raději navigaci.
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Berda
Přítel klubu

Re: Mé startování

Příspěvek Berda »

No já jsem kdesi četl, že chybějící elektrolit - (voda) vede k nevratnému poškození desek ( myšleno tu část co byla na suchu)
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Jarda

Re: Mé startování

Příspěvek Jarda »

Ivore, dopadlo to dobre, Tatanka nemusel delat autem zajizdku.
Ivory
Vulcan Rider

Re: Mé startování

Příspěvek Ivory »

Ha ha ha... :D
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Kevin

Re: Mé startování

Příspěvek Kevin »

Njn.. Hlavne ze jsme meli rukavy :D
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Odpovědět