Stavby Vulcan

Vše co se týká našich strojů
Berda
Přítel klubu

Re: Stavby Vulcan

Příspěvek Berda »

Hele Míco, já myslím, že pokud to budeme mít v hlavě srovnaný, tak v 70 moto proč ne ?? Pokud se ti chce stavět moto, tak proč se do toho nepustíš ??
To snad nemusí být tak moc o penězích. Spíš o rukách. ( Já si raději neměním ani olej ) ale nejsem na sebe pyšnej.
Tu Benelli bych dokázal sehnat celkem snadno ( relativně ) ale kromě té krásy se jim to prý moc nepovedlo. No a protože si nic nespravím tak to asi nikdy nebude.
Mimo jiné vloni jsem měl možnost poprvé na vlastní oči vidět Munch 1200 TTS Taky vyvalený voči mýho mládí, ale to je strašná motorka (in natura) zadní blatník z litiny jak radiátor.
Tu předkopnutou vidlici jsem potkal jednou ve Slovinsku - Vršič. Slítl ze stráně a ven ho tahaly navijákem - moc to nešlo. Mám to na fotkách.
Pokud jsem měl možnost porovnat na Stelviu Kawu VN 1600 Tourer a HD electra glide tak tam mi došlo co umí udělat uložení přední vidlice.
Fakt že s Kawou se na Stelviu nadřeš ale HD vedeš jednou rukou, ( Co naděláme)
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Martin
Officer

Re: Stavby Vulcan

Příspěvek Martin »

:yes :yes :yes
Míca píše:Joe dobrý nechci se hádat, trochu jsme si vysvětlili pojmy a to stačí. Přeji ti letos hodně šťastných kilometrů v sedle. Ahoj
Hlavně v klidu ....
Odpovědět