Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Venda

Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Venda »

Nevite nahodou nekdo, kde by mohl byt problem? I pri plne nadrzi mi najednou zacala rucicka ukazatele stavu paliva ukazovat prazdno, po nejake dobe jizdy se pohnula a ukazovala pul nadrze, nyni je zase dole......kontrolka (hladovy oko) se nerozsviti... Zacalo to najednou, pri posledni jizde....predtim vse ukazovalo tak jak ma... hledam kazdou radu, nez to budu muset rozebrat...:)
Kočička

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Kočička »

Áááááá, máme tu zpátky téma PALIČKY :rofl :rofl :rofl
Venda

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Venda »

Jaky palicky? Nemam digitalni ukazatel....
Postman

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Postman »

Vendys, já jezdím na plnou nádrž a najednou se mi rožhne hladový oko. To je potom panika, kde vzít hlt benzinu.
ale je to legranda.
párkrát jsem dojížděl na škytačku. ale to si zvykneš.
jinak na to je dobrej Lexaurin. to uklidní.
Venda

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Venda »

aha...je mi to uplne jasny...
Káča

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Káča »

To máš tak,neni tady ouplnýho technika,trocha věcí odhalil Poly ale moc sem nechodí,ostatní co maj 15ku se s tim nesetkali,tak Ti nemůžou odpovědět.V podstatě sis odpověděl sám.Rozeber to a uvidíš moc věcí to bejt nemůže.Buď budík,či kabeláž,dyby ti lehnul plovák,tak Ti,podle mího bude svítit hadový oko.Tož tak.A fčíl mudruj.
Jarda

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Jarda »

Správně, jak Káča naznačil, tlakem v pneu to asi nebude a možná motorem a převodovkou také ne. Takže půlit motor nemusíš - dobrá zpráva.
Venda

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Venda »

Ok... Zkusil jsem se zeptat na zkusenosti.... Odhaduju to na kabely...:)
Míca
Přítel klubu

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Míca »

Může být přerušené vynutí potenciometru plováku a někdy se zase dotknutím spojí.
Postman

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Postman »

Vendo, vono se to má tak-
ne každej je mechanik a odborník. Povětšinou a vesměs jsme tady každej tak pracovně zasekanej, že vrtat se po večerech na ulici , na chodníku, nebo na parkovišti jen tak v motorce, to se asi nepotká.
Garáž nebo dílnu taky nenajdeš u každýho.
Takže kdo může, tak to dává do nějakýho spřízněnýho a osvědčenýho servisu.
I když musím na druhou stranu říct, že si sám něco opravit, musí být velmi naplňující. povznášející a sebeuspokojující.
Luky

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Luky »

"vydřená" dráha poťáku,občas ještě pomůže přihnutí dotykových jazýčků,jinak kabeláž...
Život je boj,ale stojí za to ...
Venda

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Venda »

Vyhral Kaca.... zavada byla v plovaku... pouzil jsem klasickou metody opravy = vydal ven - kouknul se na nej velmi zle - namontoval zpet...a vse funguje!
Jarda

Re: Ukazatel stavu paliva - Nomad 1500

Příspěvek Jarda »

Přesně, pohled zabijáka ...
Odpovědět