razeni v perdeli

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Kevin

razeni v perdeli

Příspěvek Kevin »

Nemate nekdo zkusenost s tim,ze vam radici paka jakoby prokluzovala a nechtela radit??zustala mi viset trojka a radicka jezdi v plnem rozsahu a nelze zmenit rychlost...proste vuuuubec nic :cry
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Drobec
Vulcan Rider

Re: razeni v perdeli

Příspěvek Drobec »

nieje problém len v páke ? či sa náhodou nepretáča rýchlostná páka na oske ktorá trčí z rychlostky . Mne sa to stalo zodrali sa zúbky v páke lebo bol povolený šrób ktorý tú páku zaisťuje.
VN2000
Kevin

Re: razeni v perdeli

Příspěvek Kevin »

Priklanim se k tomu ze je ojeta ta radici hridel....uvidim az to rozhodi nekdo no :/
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Postman

Re: razeni v perdeli

Příspěvek Postman »

Keve, a máš na té trojce v převodovce vůbec zuby ??? :D :D :D
jestli ti je někdo nevylámal, víš jaká seš ukecaná držťka. :D
Jestlipak ti převodovka nešišlá ??? bez zubů, to dělá.
:P
Kevin

Re: razeni v perdeli

Příspěvek Kevin »

Drzka jsem,ale zuby si jen tak vylamat nenecham...ale jinak proste tam mam trojaka a radicka proste jakoby nezabira...nejspis ty vidlicky su dojebane...cili jestli se letos jeste potkame na motce,tak mi bez vesty a na ZXRu
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Toruk
Secretary

Re: razeni v perdeli

Příspěvek Toruk »

Hele Kevine tak jezdi jen na trojku, nebude tě bolet noha a dýl ti vydrží spojkové lamely :D :D

Kdyby jsi potřeboval mám velmi šikovného opraváře ale je to na Kladně. Klidně zavolej
Kevin

Re: razeni v perdeli

Příspěvek Kevin »

Tak na to po praci koukal kolega a priklani se k nazoru ze je vypadla bo uvolnena ta osa na ktere jsou ty dve vidlicky...tak snad ma pravdu :mrk kazdopadne to musim nejdriv dostat dom nez to rozhodime :)
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Odpovědět