Pneumatiky

Vše co se týká našich strojů
Delaney
Vulcan Rider

Re: Pneumatiky

Příspěvek Delaney »

Se mě zdá že to bylo http://www.motomiro.cz  Nové okno ?
Vzájemná úcta a respekt.
Berda
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Berda »

Miroslav Krucina - MOTO MIRO
602 746 909
motomiro@motomiro.cz

Ale v Brně mám lepší kontakt. Cena je o facku větší, ale je to i s montáží.( Takže v celku levněji) Navíc má dynamickou vyvažovačku a je to motorkář.

Na předku mám
130/90B16 73H TL D401 H-D
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Ladyinblack
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Ladyinblack »

díky kluci,až se oteplí budu to muset řešit...... :)
Postman

Re: Pneumatiky

Příspěvek Postman »

A Marcelko, co tedy nosíš na předku ?????,,, :x :x :x

Ladyinblack píše:díky kluci,až se oteplí budu to muset řešit...... :)
Čerf
Vulcan Rider

Re: Pneumatiky

Příspěvek Čerf »

Zdarec všem,
možnost zakoupit levnější pneumatiky u motomiro stále přetrvává.Stačí když mě písnete co potřebujete a já zjistím cenu.Následně objednám a nechám zaslat na udanou adresu.Z minulých zkušeností to nebude,že každý sám,ale budu to objednávat já :mrk .Každému pak dojde s pneumatikama i faktůra (pro možnou reklamaci slouží jako záruční list)
 
Motomiro.JPG
Obrázek
Ladyinblack
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Ladyinblack »

Marťo hádej co asi....... :)
Berda
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Berda »

Ještě jednou

Pro Brňáky a kdo si chce dojet do Brna, pokud to bude s montáží mám vcelku lepší cenu než MiroMoto
Čerf píše:Zdarec všem,
možnost zakoupit levnější pneumatiky u motomiro stále přetrvává.Stačí když mě písnete co potřebujete a já zjistím cenu.Následně objednám a nechám zaslat na udanou adresu.Z minulých zkušeností to nebude,že každý sám,ale budu to objednávat já :mrk .Každému pak dojde s pneumatikama i faktůra (pro možnou reklamaci slouží jako záruční list)
Motomiro.JPG
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Džuzba
Officer Treasurer

Re: Pneumatiky

Příspěvek Džuzba »

A když už gumu mám? to zvládnou, né :mrk

Berda"]Ještě jednou

Pro Brňáky a kdo si chce dojet do Brna, pokud to bude s montáží mám vcelku lepší cenu než MiroMoto
Berda
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Berda »

Tebe se to netýká. Tobě ta guma vydrží zbytek života. ( Jestli ti nezteří ) Vono pokud nejezdíš, tak guma neubývá. Gumo :D

No pokud ujedeš 1000 km ročně tak to máš tak na 15 let a to už stejně nedáš. :devil
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Martin
Officer

Re: Pneumatiky

Příspěvek Martin »

Chlapi, na kolik teho tórera 1600 mám fókat? Sem včera vyjel a nejak mě to plavalo ten předek. Tak jsem si vzpomněl, ze sem nekontroloval tlak v pryžích.
Hlavně v klidu ....
Džuzba
Officer Treasurer

Re: Pneumatiky

Příspěvek Džuzba »

Tolik lásky, to jsem nečekal. jsem dojat :inlove :inlove

Berda píše:Tebe se to netýká. Tobě ta guma vydrží zbytek života. ( Jestli ti nezteří ) Vono pokud nejezdíš, tak guma neubývá. Gumo :D

No pokud ujedeš 1000 km ročně tak to máš tak na 15 let a to už stejně nedáš. :devil
Berda
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Berda »

Pokud si dobře pamatuji, tak 1,7 předek a 2,2 zadek
Martin píše:Chlapi, na kolik teho tórera 1600 mám fókat? Sem včera vyjel a nejak mě to plavalo ten předek. Tak jsem si vzpomněl, ze sem nekontroloval tlak v pryžích.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Ladyinblack
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Ladyinblack »

vy tady všichni gumujete a já budu muset do toho Brna.ale ještě tu starou ojedu,ať zteplá :)
Kočička

Re: Pneumatiky

Příspěvek Kočička »

Ahoj Marcelíno, a nemáš to blíž do Otrokovic?? :D V každým pneuservisu ti můžou objednat gumu a přezout ji :nech

Ladyinblack píše:vy tady všichni gumujete a já budu muset do toho Brna.ale ještě tu starou ojedu,ať zteplá :)
Berda
Přítel klubu

Re: Pneumatiky

Příspěvek Berda »

To je dobrej nápad, zeptám se doma jak to viděj :D
Ladyinblack píše: já budu muset do toho Brna.ale ještě tu starou ojedu,ať zteplá :)
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Odpovědět