Technická - odlišný rozměr pneu

Vše co se týká našich strojů
Petimir

Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Petimir »

Přátelé,

ještě jeden dotaz, jak se dá zařídit to, že bych na moto měl jiný rozměr zadní gumy než je vepsáno ve velkém techničáku, aby to na technické bylo průchozí bez problémů? Lze požádat o vyjímku u Kawasaki zastoupení a pak to nechat zapsat do techničáku? Nebo co s tím? Jde o to, že bych chtěl mít gumu s bílým lemem a ta se ve velikosti jaká je ve velkém techničáku nevyrábí, přední jo, ale zadní ne...poraďte..díky.

Petimír
Hlavně žádnou paniku...
Berda
Přítel klubu

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Berda »

Osobně si myslím, že to nemá řešení. Teda jedno má, jezdit na STK kde nejsou tak bystrozrací.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Kevin

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Kevin »

Bo na STK kde nekoho znas...A prinejhorsim se vzdy da nejak domluvit se zamestnancem STK :D
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Berda
Přítel klubu

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Berda »

Ovšem nezapoměn,že v případě nehody a bystrozrakého pojišťováka ti tu škodu přišijou.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Franta
Přítel klubu

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Franta »

este sem nezapsal ze by stk nejak prolizal motorku...zajmali ho akorat svetla,blinkry..gumy nee.
Kočička

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Kočička »

Nebo si kup nalepovací bílý pruh a ten můžeš dát na jakou gumu chceš! :rofl
Petimir píše:Přátelé,

ještě jeden dotaz, jak se dá zařídit to, že bych na moto měl jiný rozměr zadní gumy než je vepsáno ve velkém techničáku, aby to na technické bylo průchozí bez problémů? Lze požádat o vyjímku u Kawasaki zastoupení a pak to nechat zapsat do techničáku? Nebo co s tím? Jde o to, že bych chtěl mít gumu s bílým lemem a ta se ve velikosti jaká je ve velkém techničáku nevyrábí, přední jo, ale zadní ne...poraďte..díky.

Petimír
Dante
Přítel klubu

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Dante »

Taky si myslim ze s odlisnym rozmerem pneu stk prolezes, ale jak pise Berda, v pripade nehody jde veskera skoda za tebou bez ohledu na vinika.
Doba je zlá a lidi sou špatný
Káča

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Káča »

Změna rozměru pneu je možná,mušíš zavolat technikovi do Kawasaki jestli je to vůbec možné.Jestiže ano tak máš vyhráno,jestliže ne,tak na to zapomeň.Já to loni absolvoval jenom díky tomu,že technik,kterej řešil dovoz mojí Estrelly je pako a dyby motorka měla dřevěný kola,tak je tam napíše,bo to na nich přijelo.Musel sem to pořešit,bo jezdim na STK do Vlašimi a jeden technik kotroluje světla,houkačku atd a ten druhej zase rozměry pneu.Já měl smůlu,že tam byl ten druhej,ale zase to mam pořešený.Ale zpět k tématu.Dyž by Ti teda Kawa teda vydala lejstro(na hlavičkovém papíře)Kde by uvedla jiný možný rozměr na Tvůj stoj,odebeřeš se na STK kde sedí technik,který to zkontroluje na nějakejch stránkách kde to musí zapsat i Kawa a pakliže to bude fšecko sedět tak Ti tu změnu zapíšou i do TP.Takže si myslim,že nejlepčí bude lépěji popátrat po Webu a třeba najdeš ty pneu i v Tvém rozměru.Hledání zdar.
Petimir

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Petimir »

jo jo, rozumím, tak zkusím tu Kawu o zápis jinýho rozměru, bo vím, že s těma bílýma bokama jinej rozměr není...ale díky za info..P.
Hlavně žádnou paniku...
Káča

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Káča »

Napiš rozměry přední i zadní pneu,zkusim taky popátrat.Voni je třeba dělaj,ty gumy,ale nevozej to sem,pro nezájem.
Berda
Přítel klubu

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Berda »

Ještě jedna konkrétní poznámka. Neb jsem blb, odřel jsem si v neděli kufr. ( pičovina ani jsem nejel ) ale je to pojištěný. Dneska to šel prohlídnout pojištovák a první po čem šel byl rozměr a typ pneumatik. Měl na to přímo kolonku ve formuláři.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Drobec
Vulcan Rider

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Drobec »

No super ja mám miesto 175 nahodené 185 šírku to je radosť. :)
VN2000
Timekiller

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Timekiller »

Mam taky vetsi pneu vzadu... Bohuzel jsem asi moc cestnej, ale neumim uplacet. Takze pro mne by byla jedina moznost koupit novou pneu, nebo koupit starou, ale spravnou a dat ji tam jen na STK. Nicmene mel sem moto v servisu kvuli garancce po koupi a potreboval sem i evidencku (cili stk) chlapci ze servisu to delaj za litr. Mno a kdyz sem prisel platit, rekli mi ze mu museli soupnout 200 aby to proslo. Takze ja zaplatil 1200,-. Jestli si kluci ty 2 kilca nechali, nebo skoncili fakt v STK to uz nevim....


Promin, je to spis pribeh nez rada...
Nejsem motorkář, ale miluju motorky a jízdu na nich
Berda
Přítel klubu

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Berda »

Na druhou stranu já jsem měl větší zadní na Kawě roky a Dzuzba taky a nikdy nic ani na STK ale časy se mění. To by mohla být i debata laďaky a zahraničí. Tam já problémy nikdy neměl ale znám i jiné příběhy. Tak proč stahovat kalhoty když brod je ještě daleko.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Petimir

Re: Technická - odlišný rozměr pneu

Příspěvek Petimir »

No ono to sice vypadá, že brod je daleko, ale v momentě kdy se člověku stane nehoda a ani za ni nebude moct a bude mít jiný rozměr pneu je tzv. v prdeli...jde to všechno za ním...

Káčo, rozměr přední je 130/90 16M/C 67H a zadní 170/70B 16M/C 75 H...díky!
Hlavně žádnou paniku...
Odpovědět