Olejnička

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Ivory
Vulcan Rider

Olejnička

Příspěvek Ivory »

No, vážení přátelé, jak jsem na srazu naříkal, že mám olejničku, že je v prdeli těsnění a pod., tak se musím svému Miláškovi omluvit - a přiznat, že já jsem nukleární hovado... Povedlo se mi totiž - a nikdo - včetně mého doktora - nechápe jak - utáhnout víčko nad ventilama tak dokonale, že se v něm po zahřátí vytvořily u tří šroubků vlásečnicové trhlinky, kterými ten olej valil... Dnes jsem vyměnil víčko - dotáhl jej opravdu něžně - řeklo by se pianno pianisimmo - a ejhle - SUCHO. Vytáhnu Miláška na světlo boží, že ho projedu - a uprostřed chladiče čůrek... Už jsem chtěl chytit nerva, ale... teklo to z druhé strany - od motoru. Prodřená hadice u termostatu... Opět celé rozebrat - uříznout půl cenťáku hadice - poskládat - a ejhle - už je to snad v pohodě... Uvidíme v sobotu - pokud se uvidíme... :P
Pevně doufám, že ano... aspoň s některými... Už se těším...
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Delaney
Vulcan Rider

Re: Olejnička

Příspěvek Delaney »

Ty jseš samé překvápko :D
Vzájemná úcta a respekt.
Ivory
Vulcan Rider

Re: Olejnička

Příspěvek Ivory »

No, doufám, že už je mám pro letošek vybraný... Myslím si, že už toho bolo na jedno leto dosť!... :dance
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Dante
Přítel klubu

Re: Olejnička

Příspěvek Dante »

Super
Doba je zlá a lidi sou špatný
Postman

Re: Olejnička

Příspěvek Postman »

IVe, vyhoď ten motor do prdele a udělej si z toho odrážedlo. :chuckle :chuckle
Budeš mít krásné, airbruschované.
Možná bych jen vyměnil kola za tenčí, aby neměly takovej valivej odpor.
Šesťa
Vice President

Re: Olejnička

Příspěvek Šesťa »

Ivorku hlavu musíš dotahovat momentovým klíčem :D
Ivory
Vulcan Rider

Re: Olejnička

Příspěvek Ivory »

To nebyla hlava, jen víčko na ventilech... a tam jsem se se svým momenťákem nedostal... Mám totiž takový nukleární hovádko jako jsem já... menší jsem si ještě nepořídil... :doh
Jinak - cesta do Praglu a zpět - bez kapičky oleje... :yes
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Odpovědět