ZEĎ NÁŘKŮ

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Oldbajker

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Oldbajker »

taky jsem měl problém s nádrží na jedné motorce. S přicházejícím věkem zkorodovala. Sice ji kdosi přede mnou vylil nějakým tím epoxidem či jakým hajzlem, ale začala mi krvácet. koupil jsem tekutý kov, např. tenhle http://www.servisni-chemie.cz/tmely-lep ... -24ml.html  Nové okno a drží to. Napřed bych zkusil tohle než to začneš vařit. Záleží samozřejmě ja velká ta prasklina je. Pokud bych ji vařil, tak cínem a přeplátoval plechem kvůli pnutí a prasknutí spoje. Snad jsem trochu pomohl. :)
Život je smrtelná nemoc, která se přenáší pohlavním stykem
Timekiller

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Timekiller »

Nachal sem to na servis... Ale rikali, ze to uz nekdo varil a ze musi sundat tenhle svar aby mohli udelat novej. Volal sem predchozimu majiteli, ten rikal, ze o nicem nevi, ze volal do servisu a tam, ze mu nic takovyho s tim nedelali. Pak rikal, ze to mel u nekoho v brne, ze mu vratil moto bez benzinu uplne, tak, ze mozna tam jestli mu pry vymenil nadrz za svarovanou... no nevim...
Nejsem motorkář, ale miluju motorky a jízdu na nich
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Hmm... koukám docela hezký pohádky... a tu o Karkulce Ti neříkal? Jestli někdo nepozná vyměněnou nádrž... :nerd Doufejme, že tam nebudeš mít nic horšího... :ne
Ať už se konečně pořádně projedeš... :clap
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Timekiller

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Timekiller »

ani nevis jak moc si to preju...
Nejsem motorkář, ale miluju motorky a jízdu na nich
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Jj, taky znám takový stavy... neboj - ten den přijde - den "D"...
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Berda
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Berda »

No to je pořád dokola. Každej (Nebo skoro každej) jak vidi tu "svoji " motorku ztrácí soudnost a věří každej pohádce jen né vlastnímu rozumu. To např." 10 let stará a najeto jen 25 000 km protože to měl dědek ve stodole a nikam nejezdil a je to rodiný mazlík, ale musíme opravit barák tak ač nám to trhá srdce musíme to prodat"
Každá motorka která se k nám dováží od firem je více či méně bouchlá. a stáčení kilometru je snad povinné.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Timekiller

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Timekiller »

A pan byl lekar a nemel cas jezdit...jezdil jen za sucha...klasika :D

Jsem v CR a nohama na zemi, takze se snazim bejt poctivej a na oplatku ocekavam kudlu do zad :) ... Verim/neverim, na tom nic nezmeni... Jen jsem se chtel podelit o svem stavu...
Berda píše:No to je pořád dokola. Každej (Nebo skoro každej) jak vidi tu "svoji " motorku ztrácí soudnost a věří každej pohádce jen né vlastnímu rozumu. To např." 10 let stará a najeto jen 25 000 km protože to měl dědek ve stodole a nikam nejezdil a je to rodiný mazlík, ale musíme opravit barák tak ač nám to trhá srdce musíme to prodat"
Každá motorka která se k nám dováží od firem je více či méně bouchlá. a stáčení kilometru je snad povinné.
Nejsem motorkář, ale miluju motorky a jízdu na nich
Delaney
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Delaney »

Je to ve všech oborech, např hodinky- téměř nenošené, vzácný cifr, výjimečně zachovalé, po hodináři, staré zásoby Eltonu , ze zrušené prodejny Klenot atd.--
Vzájemná úcta a respekt.
Don Carlos
President

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Don Carlos »

Důvěřuji ale prověřuji......život mě naučil.......
Martin
Officer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Martin »

Včera mi odvezli Kawu do servisu. Problémy s chlazením. Ve Slovinsku se přestal vrtět větrák. Tak jsem zvědav.
Hlavně v klidu ....
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

to já už mám po servisu, už zase svítím a mám novou brzdovku v nádržce. Rychlovka.
MTT jsou klucííííí hodní. Mám s nima dobré vztahy. :yes :yes
Martin
Officer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Martin »

Kawa doma. Závada v elektroinstalaci. Stačilo rozebrat kontakty u čidla chladiče, vyčistit a bylo to. Termostat je cajk. Uz zas chladi :D
Hlavně v klidu ....
Džuzba
Officer Treasurer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Džuzba »

To je dobré, v tom teple se musí chladit všechno :beer :beer
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

Tady na zdi nářků bych naříkal, až hrůza. fšecko mě bolí, od zad po kolena.
po chlastu hlava, po jídle břicho, ráno ledviny, slepej jsem jak ´úžovka, vlasy nerostou a nehty se lámou. hercna na mraky, arytmie v pravidelných rytmech, šelest a hlomoz v komorách. Jako v Katzenhausu.
má někdo radu co s tím.
Olaf

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Olaf »

To vypadá na celkovou generálku :chuckle
Postman píše:Tady na zdi nářků bych naříkal, až hrůza. fšecko mě bolí, od zad po kolena.
po chlastu hlava, po jídle břicho, ráno ledviny, slepej jsem jak ´úžovka, vlasy nerostou a nehty se lámou. hercna na mraky, arytmie v pravidelných rytmech, šelest a hlomoz v komorách. Jako v Katzenhausu.
má někdo radu co s tím.
"Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný"
Odpovědět