ZEĎ NÁŘKŮ

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

Jak může !!! tak tvrdej chlap z podhůří a předhůří, omarodit ???? že ty si večer nepřikrýváš nožičky, když jdeš spát ?? To bys měl ......... tam u vás je kosa jak v prdeli ledního medvěda, léto začína v srpnu a končí v srpnu. Teple se oblékej, hlavně to teplé spodní prádlo a zateplené trencle. :yes
A nějaký ty lektvary bereš ?? neschopenku máš ?? potíš se v posteli ?? nebo všade pluješ bacííííle ??
:P

Ivanhoe píše:Jinak - dnes jsem po dlouhé době slyšel zvuk své krásky... jenže co čert nechtěl - lil z toho trochu olejíček... :cry Naštěstí chyba nebyla pod hlavou, ale jen pod víčkem na hlavě... Rychlá rozborka a sborka - a už je od toho klid. Teď jen dostrojit - seřídit karburátory a HURÁ!!! Jen se o mne teď pokouší nějaká chřipka... tak nevím, jestli to stihnu do víkendu. Asi se radeji vyležím, aby mne to neskolilo úplně a dorazím to až budu fit. Hlavně že vím, že je to už asi v cajku... :P
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Co s neschopenkou? - dojdu k felčarovi, ten na mě začne dělat pokusy... FUJ... Už je mi celkem fajn. A už jsem se konečně projel i na tom mém Miláškovi - sice jen bez sedla - pár metrů kolem garáží, jako kontrola odvzdušněné spojky - a je to fakt asi dobrý... Hodinu jsem ji odvzdušňoval - a furt nic... už jsem propadal panice, že jsem debil a že budu muset kontaktovat Starýho, když mne napadlo podívat se do manuálu... No prostě jsem fakt Blb. Koukl jsem - a za 5 minut bylo po operaci... a úspěšně. Teď se z toho stroje ještě pořád čoudí a kouří a dejmá to, ale to se po různu vypaluje barva a kde co, co vyteklo při doplňování. Jen se začínám obávat o baterku. Jak žila bez relátka, tak asi dostala smrtelnej záhul... :cry Takže zítra seřízení karburátorů - a snad to bude definitivně hotový... :whew
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Delaney
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Delaney »

To zní nadějně :mrk
Vzájemná úcta a respekt.
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

Přejmenuj se z Ivanahoaa na Alchymista. To je všelijakéch pokusů, hokusů......... :hand


Ivanhoe píše:Co s neschopenkou? - dojdu k felčarovi, ten na mě začne dělat pokusy... FUJ... Už je mi celkem fajn. A už jsem se konečně projel i na tom mém Miláškovi - sice jen bez sedla - pár metrů kolem garáží, jako kontrola odvzdušněné spojky - a je to fakt asi dobrý... Hodinu jsem ji odvzdušňoval - a furt nic... už jsem propadal panice, že jsem debil a že budu muset kontaktovat Starýho, když mne napadlo podívat se do manuálu... No prostě jsem fakt Blb. Koukl jsem - a za 5 minut bylo po operaci... a úspěšně. Teď se z toho stroje ještě pořád čoudí a kouří a dejmá to, ale to se po různu vypaluje barva a kde co, co vyteklo při doplňování. Jen se začínám obávat o baterku. Jak žila bez relátka, tak asi dostala smrtelnej záhul... :cry Takže zítra seřízení karburátorů - a snad to bude definitivně hotový... :whew
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Ha ha ha - to už bych se spíš měl jmenovat Montér Tolja, Ferda Mravenec - práce všeho druhu, Koumák nebo tak nějak... :devil
Ale na druhou stranu - vím kde co je a jak odmontovat - a možná i přimontovat zpět... :rofl
Postman píše:Přejmenuj se z Ivanahoaa na Alchymista. To je všelijakéch pokusů, hokusů......... :hand
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Kočička

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Kočička »

... hlavně, aby z toho nebyl Brouk Pytlík! :D

Ivanhoe píše:Ha ha ha - to už bych se spíš měl jmenovat Montér Tolja, Ferda Mravenec - práce všeho druhu, Koumák nebo tak nějak... :devil
Ale na druhou stranu - vím kde co je a jak odmontovat - a možná i přimontovat zpět... :rofl
Postman píše:Přejmenuj se z Ivanahoaa na Alchymista. To je všelijakéch pokusů, hokusů......... :hand
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

PRo jistotu si schovávej to co ti zbyde. Mě se to většinou stane. Plný hrstí matiček a šroubků-

Ivanhoe píše:Ha ha ha - to už bych se spíš měl jmenovat Montér Tolja, Ferda Mravenec - práce všeho druhu, Koumák nebo tak nějak... :devil
Ale na druhou stranu - vím kde co je a jak odmontovat - a možná i přimontovat zpět... :rofl
Postman píše:Přejmenuj se z Ivanahoaa na Alchymista. To je všelijakéch pokusů, hokusů......... :hand
Šesťa
Vice President

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Šesťa »

Ještě je dobré než něco rozebereš si to nafotit, až to budeš po sléze dávat zpátky tak ať víš jak to bylo.
Já vždycky něco rozeberu za týden se k tomu vrátím a chvílu se drápu na hlavě pan na koulích a stejnak je to pro mě hlavolam :D
Franta
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Franta »

proto je dobry radsi nic nerozebirat..
Kočička

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Kočička »

Místo toho drbání kdesi, se zeptej Lenky! :D

Šesťa píše:Ještě je dobré než něco rozebereš si to nafotit, až to budeš po sléze dávat zpátky tak ať víš jak to bylo.
Já vždycky něco rozeberu za týden se k tomu vrátím a chvílu se drápu na hlavě pan na koulích a stejnak je to pro mě hlavolam :D
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

Práci odborníkům, Práci strojům. :yes
Timekiller

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Timekiller »

Tak jen takova vsuvka k moji Kawe, na ktere jsem se prosim zatim svezl pouze jednou par metru tece mi z ni benzin. Zprava ze servisu zni: Ano praskla nadrz, uz to nekdo varil a musi se to prevarit znovu a bude potreba lakovani. Predchozi majitel o praskle nadrzi pry nic nevi. Predpokladana cena vareni a lakovani je +- 4-5000,- Pak tam mame novou baterii 3k, plachtu 1,2k, STK 1k, naplne, kontrola atd...
Zabavny je, ze nez sem se do tyhle koupe uvrtal, tak jsem resil, jak je krasny, jak se cloveku nafoukne cifra za kolik chce motorku koupit.

Ja sem zacal ze si koupim neco za 100k, pak sem si rek, ze si koupim neco kolem 130k a aby mi zbylo 20 na doplnky a servis... No jo, ale to uz clovek v hlave pocita s tim, ze se muze koukat po strojich za 150k, kdyz na to ma 150, ale jak se clovek jako ja dostane na motorku za 160k a to prosim bez servisu je mi zahadou :D

No hlavne abych uz zasedl a hltal kilometry :D
Nejsem motorkář, ale miluju motorky a jízdu na nich
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

Timurku, porád to všem vtloukám do hlavy. "Laciný, dvakrát placený" !!!
Je lepčí to koupit z nějakýho toho motoshopu, (já osobně Tass Rabštejnská Lhota) všeci poudaj, že od něho jsou všechny ale opravdu všechny motky na tachecu 18000. Jako by je prej stáčel. to je kec. Tomu ani nechci věřit. Bo bych se musel nasrat. :D :D
Lépe se asi pak domluvíš ve smluvním vztahu s bazarem tohoto typu, než s ulhanym soukromníkem, kterej ti prodá mrtvou babičku jako zachovalou Kawu.
Ale zase. Co člověk to názor.
třeba se někdo vynázoří a poví svoje.
Třeba mezičlenská kolektivní překupní praxe. Někdo v klubu prodá svoji starou, sežene si novou, a jinej tu starou starou koupí. I tak to chodí.
Kdo to tady povídal, že se nádrž lepí jakousi srágorou ? Ivanekhoe ??
Timekiller

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Timekiller »

Ja jsem jeste mladej a naivni...a porad se mi chce verit, ze komunita kolem motorek za neco stoji... Je to nejhorsi kdyz se clovek nadchne... mno neda se nic delat...Ted je to ma motorka a moje starosti a ja na ni proste budu jezdit a basta :D A jak to rikal Hanzlik? Pamatujte, chybama se clovek uci :) :) :)
Nejsem motorkář, ale miluju motorky a jízdu na nich
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Jj, o lepení nádrže jsem mluvil. Už přes rok to mám zaplácnutý dvusložkou - a pořád drží jak židovská víra. Možnost a) - z Kauflandu od PATTEXu, ta je bez přísady kovu, nebo b) většinou z Mototechny či něčeho podobného dvosložka černo-šedá s příměsí kovu. Oboje po řádném zpracování krásně změkne a je to tvárné a funguje to... Po vytvrdnutí - pokojová teplota - max 24 hod - se to dá i řezat, brousit a barvit. Základ je pořádně očistit podklad od prachu a hlavně odmastit... Ale asi bude záležet na tom, jak velká je ta trhlina...
Jinak dnes dám novou batt a konečně seřídím ty karboše - a měl bych mít vše v naprosté pohodě... :yes
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Odpovědět