Brzdové kotouče

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Ivory
Vulcan Rider

Brzdové kotouče

Příspěvek Ivory »

No tak tedy pánové, drobná - a asi i dobrá - informace pro všechny, kteří chtějí měnit brzdové kotouče: přední brzdový kotouč na VN 15 - pokud to už někdo sháněl: Parts Depot - 10943,- Kč, Wemoto - 6747,- Kč - a nikde jinde jsem to neobjevil. Až dokud mi Kevin neporadil firmu "motokotouce.cz" - krátký - cca 5ti minutový telefonát z firmy a bylo dohodnuto. Kotouč - klasický kulatý - dodání do 14 dnů MAX - cena : 3500,- Kč. Pokud by někdo náhodou nechtěl kulatý, ale chtěl by nějaký tvarovaný, tak za 3800,- Kč. Materiál - nerezová ocel - nemůže to přeci po první projeté louži pustit jak liška... - slova kluka co mi volal. A k tomu dvouletá záruka... Možná domluva na čemkoliv, takže kotouč vyrobí, zabalí a pošlou mi jej až po 10.dubnu. Solidní a rychlé jednání - a zdá se i férové. Až kotouč dorazí a bude namontován - dám další informace. Ale vypadá to na opravdu solidní českou firmu... :yes
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Martin
Officer

Re: Brzdové kotouče

Příspěvek Martin »

Díky za tip. :yes
Hlavně v klidu ....
Magnet
VROC SK

Re: Brzdové kotouče

Příspěvek Magnet »

Typ je to fakt dobrý. Rozprával som sa s majiteľom v Bratislave na výstave moto. Taktiež sme sa dohodli.
Mal tam vystavené všemožné vzory. Takže to môže byť ďalší kúsok vylepšenia našich moto.
Spravia takmer akýkoľvek vzor aj podľa vlastného návrhu - samozrejme s úpravou aby boli plne funkčné..... :yes
Užívajme si života, lebo život je krátky.....prajem všetkým suchú stopu a šťastný návrat....
Postman

Re: Brzdové kotouče

Příspěvek Postman »

Iworku, drž info, aby se až, dojde na mazání chleba, bylo kam obrátit. Lidská paměť je krátká a když to někdo bude poptávat, tak aby to bylo v Mariánkách v archivu a paměti.
OKIS ?? :yes
Ivory
Vulcan Rider

Re: Brzdové kotouče

Příspěvek Ivory »

Jasný Marťas, bude to u mne jako v poštovním trezoru... :rofl
Postman píše:Iworku, drž info, aby se až, dojde na mazání chleba, bylo kam obrátit. Lidská paměť je krátká a když to někdo bude poptávat, tak aby to bylo v Mariánkách v archivu a paměti.
OKIS ?? :yes
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Míca
Přítel klubu

Re: Brzdové kotouče

Příspěvek Míca »

f. Motokotouče jezdila každý rok do Prahy na Holešovickou výstavu a kdo si objednal u nich kotouče na výstavě, měl ještě slevu. Tak možná to bude i letos.
Charles
Vulcan Rider

Re: Brzdové kotouče

Příspěvek Charles »

Hezká práce Ivorku dobré vědět :yes
Ivory
Vulcan Rider

Re: Brzdové kotouče

Příspěvek Ivory »

Koukám, že jsem zde dlužen malé hodnocení: takže kotouč po sezóně zcela v pohodě - destičky nežere, brzdí velice dobře, po korozi či nějakém poškození nikde ani stopa...
Celkové hodnocení? Pro firmu MOTOKOTOUCE.CZ jedině VELIKÁ JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU !!! :yes :yes :yes
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Míca
Přítel klubu

Re: Brzdové kotouče

Příspěvek Míca »

Jejich služby využilo z naší party víc motorkářů a vždy spokojenost, tak stoprocentně souhlasím.
Ivanhoe píše:Koukám, že jsem zde dlužen malé hodnocení: takže kotouč po sezóně zcela v pohodě - destičky nežere, brzdí velice dobře, po korozi či nějakém poškození nikde ani stopa...
Celkové hodnocení? Pro firmu MOTOKOTOUCE.CZ jedině VELIKÁ JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU !!! :yes :yes :yes
Odpovědět