STK

Vše co se týká našich strojů
Martin
Officer

STK

Příspěvek Martin »

Jen pro informaci. Včera byl kámoš na STK s mašinou a narazil na tyto problémy:
neseděl rozměr pneu - musí si dát správnou dle TP
přídavná světla - nesmí být. Udělá je tak, že budou svítit jen jako dálková
hlavní světlomet nemá obrysové světlo - buď vymění parabolu nebo do té stávající mu přidělají obrysovku.
nejsou homologované blinkry - nevím co s tím bude dělat
výfuk, byť originál a homologovaný nesplňuje hlučnost - s tím asi nebude dělat nic.
Mašina je dovoz z Kanady.
Tak jen pro info pro vás.
Hlavně v klidu ....
Postman

Re: STK

Příspěvek Postman »

Loni jak jsem na poslední chvíli honil STK na motku, tak jsem taky narazil na problem se světlama. Mladý a ambiciozni blb mi to ozřejmoval. Byť mám na našem STK dobré vazby, přece jen měl držky. Jinak v poho.
Další mam na 2015, tak to si musím pohlídat rovnou u šéfa STK. S tím jsme kamoši.
A kanadský verze jsou vždycky problem. :devil
Timekiller

Re: STK

Příspěvek Timekiller »

No toho se taky trochu bojim. Mam taky jiny rozmer zadni pneu, takze jsem zvedav, navic nevim jestli neni jeste neco v neporadku. Budu se modlit a v nejhorsim objizdet jestli nekdo neudela ze znamosti.

Kazdopadne takova vsuvka. Jsou STKcka, kde dodrzuji TÜV NORD a tam se neprojde s jakoukoliv drobnosti. Cili tem se vyhybat obloukem.
Nejsem motorkář, ale miluju motorky a jízdu na nich
Džuzba
Officer Treasurer

Re: STK

Příspěvek Džuzba »

Na posledním STK mi borec tvrdil že musí být výstražné blinkry. Vysvětlil jsem mu že to výdobce na našich Kawách nedělá a pochopil :) jinak bez problémů..
Don Carlos
President

Re: STK

Příspěvek Don Carlos »

Já měl STK bez problémů a zbytečná evidenčka proběhla stylem......hmmm, hmmm, hmmm, ty vole to je velký...... :yes
Don Carlos
President

Re: STK

Příspěvek Don Carlos »

S těma doplňkama se to dá předejít zápisem do velkýho TK....
Drobec
Vulcan Rider

Re: STK

Příspěvek Drobec »

Ja som mal šťastie človek na STK je tiež motorkár takže to bolo o diskusii o nádhere mojej kawi . :D :D
VN2000
Olaf

Re: STK

Příspěvek Olaf »

Moje Kawa je taky z Kanady a už jsem prošel STK 2x a vždy s malou připomínkou :
homologované blinkry - určitě se jedná o americký způsob svícení blinkrů za jízdy - jednoduchá pomoc - je tam dvouvláknová žárovka - jeden z konektorů před stk přelepí a je to OK
pozička v předním světle - ať nic nevrtá (to mi doporučovali taky), zničí si parabolu - postačí dokoupit bílou led pozičku a namontovat na předek
jo a když to bude mít, tak ať nezapomene na zadní červenou odrazku - manik mi obíhal motorku s baterkou v ruce a to origo zadní světlo ji fakt v sobě nemá
šířku pneumatik mi nikdo nekontroloval - zadní 190 :D
Tak to je jen pár drobností - jo a taky štěstí narazit na normálního člověka a ne na vola!!!
"Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný"
Martin
Officer

Re: STK

Příspěvek Martin »

Dík Olafe. Vyřídim mu to. :yes
Hlavně v klidu ....
Kevin

Re: STK

Příspěvek Kevin »

Je to spis asi o cloveku co tam je no..Ja se svoji Kawou(zxrkem) nemel jediny problem...Prisel,skoukl to a vubec neresil ze jsem byl slyset uz 2km pred technickou :D ale pravda ze to je kluk v pohode..Cili kdby nekdo na ustecku potreboval technickou......
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Dante
Přítel klubu

Re: STK

Příspěvek Dante »

Taky mam moto z Canady.
Jednou jsem byl na technicky a v pohode.
Ted zrovna delam STK tak ze jsem poslal fotky motorky mailem a technicak Postou a zpatky mi to prijde vyplneny.
Motorku mam v cajku ale nechce se mi cekat na STKcku.
Navic mam technickou propadlou od lonskeho srpna a nechci je tam zbytecne drazdit vejfukama.
Doba je zlá a lidi sou špatný
Postman

Re: STK

Příspěvek Postman »

Prostě průserář.
to mi připomnělo, musím napsat do Kanady, jak maj zmršený verze motorek. prostě mrdky.
:rofl :rofl :rofl


Dante píše:Taky mam moto z Canady.
Jednou jsem byl na technicky a v pohode.
Ted zrovna delam STK tak ze jsem poslal fotky motorky mailem a technicak Postou a zpatky mi to prijde vyplneny.
Motorku mam v cajku ale nechce se mi cekat na STKcku.
Navic mam technickou propadlou od lonskeho srpna a nechci je tam zbytecne drazdit vejfukama.
Ivory
Vulcan Rider

Re: STK

Příspěvek Ivory »

No, když už jsme u tématu - koukám, že je to tady samá slečinka ze Země javorového listu... jako ta moje...
Martine, docela by mne zajímalo, jak mu měřili hlučnost těch výfuků... chi...
Co se týká STK - ta jsem ji absovoval v létě - a bez problémů... Komentáře ve stylu "Ty vole, tak že tam nemáš pozičku, to jsem neviděl, že jsou blinkry bez homologace, ber to čert, aspoň že máš homologovaný laufy... no a dozadu by sis mohl nalepit aspoň samolepící kousek červený odrazky... ale jinak je to krásný... tak jeď..."
A bylo po STK... :dance
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Franta
Přítel klubu

Re: STK

Příspěvek Franta »

u me mel na stk keci k zrcatkum,ze urcite nejsou origos.rekl sem mu ze je predelavat nebudu a kdyz tak je stejne vratim zpatky jak dojedu dom..kdyz sem odjizdel tak rikal-hlavne potichu :D
Dante
Přítel klubu

Re: STK

Příspěvek Dante »

Mozna, ale me z ni za jizdy jeste nic neupadlo
:D
Postman píše:Prostě průserář.
to mi připomnělo, musím napsat do Kanady, jak maj zmršený verze motorek. prostě mrdky.
:rofl :rofl :rofl


Dante píše:Taky mam moto z Canady.
Jednou jsem byl na technicky a v pohode.
Ted zrovna delam STK tak ze jsem poslal fotky motorky mailem a technicak Postou a zpatky mi to prijde vyplneny.
Motorku mam v cajku ale nechce se mi cekat na STKcku.
Navic mam technickou propadlou od lonskeho srpna a nechci je tam zbytecne drazdit vejfukama.
Doba je zlá a lidi sou špatný
Odpovědět