Motoplexi

Vše co se týká našich strojů
Soren
Přítel klubu

Re: Motoplexi

Příspěvek Soren »

Ještě se podívej sem a zkus toto http://www.motoplexi.cz/zbozi/6317/Vulc ... 63-5cm.htm  Nové okno
Míca
Přítel klubu

Re: Motoplexi

Příspěvek Míca »

Tak jsem se dnes rozhodl vyleštit plexi, v týdnu jsem si koupil sadu na leštění auto světel, kde je nakreslená i moto s plexi a včera jsem to vyzkoušel na světlech T-Maxu, což se povedlo. Dnes jsem začal po obědě a po hodině leštění jsem zjistil, že je na něm ochranný lak a že jsem nadělal jen mapy, tak jsem to bral přiloženými šmirgly a poté pastou a asi po pěti hodinách práce jsem zjistil, že plexi se podobá motoplexi pouze tvarem, ale rozhodně se přes něj nedá koukat. Tak jsem buď tak blbej a levej, nebo je to materiál, který tímto způsobem vyleštit nejde. Tak kdyby vás napadlo to samé co mě, tak si to raději rozmyslete, nebo se poptejte jak se to dělá správně, nebo budete muset asi jako teď já navštívit provozovnu Plexiplus. Raději varuji, protože necítím ruce ani záda, odpoledne v pr... a plexi zničené.
Jarda

Re: Motoplexi

Příspěvek Jarda »

Tak to je k nasr..í. Já bych to asi řešil přímo v autoservisu, kde umí zregenerovat přední světla na auta.
Míca píše:Tak jsem se dnes rozhodl vyleštit plexi, v týdnu jsem si koupil sadu na leštění auto světel, kde je nakreslená i moto s plexi a včera jsem to vyzkoušel na světlech T-Maxu, což se povedlo. Dnes jsem začal po obědě a po hodině leštění jsem zjistil, že je na něm ochranný lak a že jsem nadělal jen mapy, tak jsem to bral přiloženými šmirgly a poté pastou a asi po pěti hodinách práce jsem zjistil, že plexi se podobá motoplexi pouze tvarem, ale rozhodně se přes něj nedá koukat. Tak jsem buď tak blbej a levej, nebo je to materiál, který tímto způsobem vyleštit nejde. Tak kdyby vás napadlo to samé co mě, tak si to raději rozmyslete, nebo se poptejte jak se to dělá správně, nebo budete muset asi jako teď já navštívit provozovnu Plexiplus. Raději varuji, protože necítím ruce ani záda, odpoledne v pr... a plexi zničené.
Džuzba
Officer Treasurer

Re: Motoplexi

Příspěvek Džuzba »

Já bych se na to tak nějak vy..al avyleštíl to něčím na sklo...
Míca
Přítel klubu

Re: Motoplexi

Příspěvek Míca »

Tak už to vím, některé plexi jsou z polykarbonátu a ty leštit nejdou, takže už jen vyhodit a nové.
Míca
Přítel klubu

Re: Motoplexi

Příspěvek Míca »

Volal jsem do Plexi plus a dělají jakékoliv plexi dle vzoru i ohébané, cena 2500-3500kč, jednoduché na počkání, složitější pošlou.
Odpovědět