Sháním

Odpovědět
Pepe

Sháním

Příspěvek Pepe »

Ahoj, hledám všude po internetu jeden díl který jsem okoukal z fotky a nevím kde ani pod jakým názvem jej hledat. Zasílám foto, je to řekněme kryt pod světlem na vn 800 classic. Kdyby někdo věděl kde objednat byl bych moc rád. Díky
Přílohy
 
Screenshot_20220109_224225.jpg
 
Screenshot_20220109_223850.jpg
Ahoj jsem z Ústí nad Labem,už dlouhá léta jsem nadšenec do motorek a obzvláště moje srdcovka je kawasaki. Kawasaki zbožnuji už od dětství, vulcan mám dva roky a už teď vím že u mne zůstane na dlouhá a dlouhá léta né li na vždy.
Bob
Vulcan Rider

Re: Sháním

Příspěvek Bob »

Ahoj,
tyto kryty pod světlama má VN 1600 classic. Takže by bylo potřeba to u někoho poměřit, popř. upravit a napasovat. U VN 800 jsem to nikdy neviděl.
Pepe

Re: Sháním

Příspěvek Pepe »

Ahoj, no já to našel pouze na této fotografii a líbí se mi to. Zkusím to někde poměřit jak říkáš.
Ahoj jsem z Ústí nad Labem,už dlouhá léta jsem nadšenec do motorek a obzvláště moje srdcovka je kawasaki. Kawasaki zbožnuji už od dětství, vulcan mám dva roky a už teď vím že u mne zůstane na dlouhá a dlouhá léta né li na vždy.
Káča

Re: Sháním

Příspěvek Káča »

No nevím nejsem z toho moc moudrý, řekl bych, že je to 1500, nesedí výfuky, boční kaslík. Jinak ten předek není Classic, ale Nomád. Ten plech je v podstatě držák světla a na Partsdepot ho mají za 2 300. Ovšem jsou k tomu potřeba ještě kryty vidlic a brýlí, čož je zhruba za dalších 8 000. Tož tak.
Petr
Admin

Re: Sháním

Příspěvek Petr »

Káča má pravdu, osma nemá vzadu venkovní pružiny.
Káča píše: 18 led 2022, 15:54 No nevím nejsem z toho moc moudrý, řekl bych, že je to 1500, nesedí výfuky, boční kaslík. Jinak ten předek není Classic, ale Nomád. Ten plech je v podstatě držák světla a na Partsdepot ho mají za 2 300. Ovšem jsou k tomu potřeba ještě kryty vidlic a brýlí, čož je zhruba za dalších 8 000. Tož tak.
Pepe

Re: Sháním

Příspěvek Pepe »

Máte pravdu, už na to taky koukám. Tím se vysvětluje proč to nohu sehnat. 😁Díky za radu.
Ahoj jsem z Ústí nad Labem,už dlouhá léta jsem nadšenec do motorek a obzvláště moje srdcovka je kawasaki. Kawasaki zbožnuji už od dětství, vulcan mám dva roky a už teď vím že u mne zůstane na dlouhá a dlouhá léta né li na vždy.
Petr
Admin

Re: Sháním

Příspěvek Petr »

Osmičku jsem měl.Ideální model na přestavbu na bobbera a pohodové ježdění kolem komína. Dodnes mě mrzí, že jsem ji prodal.
Zůstalo mi ve skříni jen jednosedlo :)
Beki
Officer

Re: Sháním

Příspěvek Beki »

https://www.facebook.com/groups/8828670 ... 734274905/  Nové okno

Zdar, na tom odkazu někdo prodává díly z VN1500, včetně těch co sháníš .
EASY RIDE - EASY LIVE
Odpovědět