světelná rampa na VN 1600 nomad

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
suddenstriker1

světelná rampa na VN 1600 nomad

Příspěvek suddenstriker1 »

Ahoj kolegové,
mám na Vás dotaz, jestli někdo nemá zkušenost s rampou na světla pro VN 1600, že by pasovala z jiného modelu VN? Dle fotek mi přijdou rampy na VN 800, VN 900 i VN 2000 prakticky stejné. Pouze na rampě pro VN 1700 je vidět, že držáky jsou zalomené aby byla níže. Vzhledem k tomu, že tato rampa přímo na VN 1600 není, napadlo mne zkusit rampu na jiný model VN. Dle fotek vypadají, že rozteč úchytů k brýlím bude stejná. Rád bych měl blinkry uchycené pod přídavnými světly na rampě směrem dolů jako je na fotce. Nemáte někdo již zkušenost s použitím rampy z jiného modelu?

Děkuji za rady.



Jediné co je jasné, že při použití rampy pro VN 1700 by byla více níže pod světlem vzhledem k zahnutí držáků. Otázka je, jestli se budou vejít blinkry pod světla dolů. DLe fotky by to jít mělo.
Přílohy
 
kawasaki-vn-1700-vulcan-classic-rampa-svetel.jpg
 
rampa výběr.png
Martin
Officer

Re: světelná rampa na VN 1600 nomad

Příspěvek Martin »

Do vyhledávání zde na fóru zadej: držák přídavných světel
Koupil jsem origos v Americe a prekreslil na papír. Tuším Drobec si to podle toho nechal vyrobit. Je to z hliníku. Zítra vyfotím a pošlu foto jak to vypadá na motorce. Rampu pak nemusíš řešit.
Hlavně v klidu ....
Martin
Officer

Re: světelná rampa na VN 1600 nomad

Příspěvek Martin »

 
IMG_3430.jpeg
 
IMG_3431.jpeg
 
IMG_3432.jpeg
Hlavně v klidu ....
suddenstriker1

Re: světelná rampa na VN 1600 nomad

Příspěvek suddenstriker1 »

Ahoj, moc děkuji za zprávu. :yes Na tenhle držák jsem už koukal a mám to jako variantu ale chtěl bych spíše klasickou rampu ale asi to budu muset tisknout a nějakou objednat a doufat že bude pasovat. Ani na ebay nejsou zrovna běžné zbozi
Drobec
Vulcan Rider

Re: světelná rampa na VN 1600 nomad

Příspěvek Drobec »

Ahoj klasická rampa asi neexistuje ja som to dal virezať vodným lúčom z nerezu.
VN2000
Odpovědět