s plexi štítem nebo bez

Tipy a triky nejen k motorkám
Odpovědět
Pepe

s plexi štítem nebo bez

Příspěvek Pepe »

Ahoj,
řeším na svém vnku zda sundat plexi a nebo ho nechat. Je mi jasné že je to individuální záležitost a každý to má asi trochu jinak ale zajímalo by mne jaký na to máte názor jak po estetické ,tak po praktické stránce.

Díky za každou reakci.
Ahoj jsem z Ústí nad Labem,už dlouhá léta jsem nadšenec do motorek a obzvláště moje srdcovka je kawasaki. Kawasaki zbožnuji už od dětství, vulcan mám dva roky a už teď vím že u mne zůstane na dlouhá a dlouhá léta né li na vždy.
Charles
Vulcan Rider

Re: s plexi štítem nebo bez

Příspěvek Charles »

Ahoj , to je asi věc každého soudruha . Kolem komína bez . A když dálky ta s.
Pepe

Re: s plexi štítem nebo bez

Příspěvek Pepe »

To by mne nebavilo pořád přehazovat.Na jaře vyzkouším pár kilometru bez a uvidíme. Za mne je to hezčí bez plexi ale nevím jak moc velký to bude rozdíl na delší trasu.
Ahoj jsem z Ústí nad Labem,už dlouhá léta jsem nadšenec do motorek a obzvláště moje srdcovka je kawasaki. Kawasaki zbožnuji už od dětství, vulcan mám dva roky a už teď vím že u mne zůstane na dlouhá a dlouhá léta né li na vždy.
Beki
Officer

Re: s plexi štítem nebo bez

Příspěvek Beki »

Ono je to dvojsečné - proti větru dobrý, ale když jedeš proti slunci, nebo v dešti, tak je to děs - kort, když máš brejle - mokrý plexi na mašině, mokrý plexi na blembáku, mokrý brejle- a vidíš prdlajs - zvlášť večer . Sice nejsi tolik mokrej na pupku ale uplně suchej taky ne. Uvidíš - vyzkoušej. Já jsem prďola a plexi mi sahalo zhruba do výše očí - a batwinga jsem našrouboval až na podzim, takže jsem s ním moc nenajezdil. Na jaře se uvidí.
EASY RIDE - EASY LIVE
Pepe

Re: s plexi štítem nebo bez

Příspěvek Pepe »

Díky za reakci,každopádně jsem rozhodlej to vyzkoušet a něco málo s tím najet. Vrátit to můžu vždycky 😉
Ahoj jsem z Ústí nad Labem,už dlouhá léta jsem nadšenec do motorek a obzvláště moje srdcovka je kawasaki. Kawasaki zbožnuji už od dětství, vulcan mám dva roky a už teď vím že u mne zůstane na dlouhá a dlouhá léta né li na vždy.
Globus

Re: s plexi štítem nebo bez

Příspěvek Globus »

Zdar, jasan že každý podle sebe.
Za mě se štítem, mouchy na štítu pak umeješ. Jinak jsou na oblečení a mezi zuby. Ujedeš 300km bez dřiny s levačkou v klíně. Taková pohoda. Bez štítu je zase líp vidět.
Vlastní zkušenost.
Odpovědět