čím leštit a čistit...

Vše co se týká našich strojů
Míca
Přítel klubu

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Míca »

Jasně že je to foťákem, ani nevím jak se mi to povedlo. Ale jako ilustrační foto k danému tématu dobrý, ne? Haha :D
Kočička píše:To je foťákem, ne? :D
Míca píše:Tady důkaz, že po cleanu je lesk jako blesk. :D :D :D
10704177_713962878684750_3386162656008712886_n.jpg
Míca
Přítel klubu

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Míca »

Když je z polykarbonátu, je na něm v kroužku PC.

Míca píše:Pozor Kočičko, plexi vyrobené z plexiskla nemyj ironem ani ničím co obsahuje líh, časem ti zešedne. Pokud máš polykarbonát, tak můžeš, ale nesmí být porušený ochranný lak na něm, pak by to dopadlo stejně. Má se mít pouze šampónem.
Kočička píše:Já chlapi neleštím ničím. Já to opláchnu kyblíkem vody, utřu švédskou utěrkou, případně přetřu okenou ( mouchy), a je to. :D
Bart

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Bart »

Dělám to stejně jako Míca. Omýt ,osušit a jedině clean antistatic . nejlepší věc na moto i kůži :yes :mrk a že jsem se už na umýval motorek, když mi ji každý přistaví zasranou :chuckle
Kočička

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Kočička »

Tomu již asi nezabráním... :doh
Míca píše:Pozor Kočičko, plexi vyrobené z plexiskla nemyj ironem ani ničím co obsahuje líh, časem ti zešedne. Pokud máš polykarbonát, tak můžeš, ale nesmí být porušený ochranný lak na něm, pak by to dopadlo stejně. Má se mít pouze šampónem.
Kočička píše:Já chlapi neleštím ničím. Já to opláchnu kyblíkem vody, utřu švédskou utěrkou, případně přetřu okenou ( mouchy), a je to. :D
Eagle

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Eagle »

Já na plégo nepoužívám žádnou chemii. Abych odmočil fotky much, tak to postříkat rozprašovačem čistou vodou, připlácnu na to papirove kuchyňské utěrky a znova postříkám. Takhle nechám vlhké působit cca 30 minut a pak sundám a mouchy jsou krasně dolů a pak jen rozluštit čistou vodou a plégo je krasně čistý.
Zdenda

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Zdenda »

Dobrá a osvědčená je letní směs do ostřikovačů. Ve výprodeji jsem koupil 5l za 59Kč, přeleju do rozprašovače a mám to na sto let.
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Míca
Přítel klubu

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Míca »

Než vystříkáš těch 5 l, tak máš několik plexi v pr. V té směsi je víc lihu jak v ironu. Zdendo není to z mé hlavy, ale když jsem si nechal dělat v Praze druhé plégo, tak jsem se ptal proč mě tak po čase zmatovatí, tak mi říkali že to je z přípravků s lihem, tak teď myji pouze šampónem a dobrý.
Zdenda píše:Dobrá a osvědčená je letní směs do ostřikovačů. Ve výprodeji jsem koupil 5l za 59Kč, přeleju do rozprašovače a mám to na sto let.
Taito

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Taito »

Šesťa píše:Já používám Mámu, jde ji to fakt dobře.
Tak to se mi moc líbí!!!!! Zkusím to! Snad to nebude moc drahé :clap
Delaney
Vulcan Rider

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Delaney »

Záleží na tom, jak máš nastaven ceník :) , ale příspěvek piš nad citaci, viz.tento
Taito píše:
Šesťa píše:Já používám Mámu, jde ji to fakt dobře.
Tak to se mi moc líbí!!!!! Zkusím to! Snad to nebude moc drahé :clap
Vzájemná úcta a respekt.
Jarda

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Jarda »

Chlapci, mám nějakou srágoru přímo na plexi proti mouchám. Až se půjdu v soboto podívat, jestli tam ta moje ještě stojí, tak kouknu na značku.
Zdenda

Re: čím leštit a čistit...

Příspěvek Zdenda »

Taky mám přípravek na hmyz, jenže je to na auta a otázka je složení, protože na autě se to s plexi nepotká. Reflektory jsou většinou skleněné a maska chrom a lak max. plast ...
Taky raději skouknu složení a obsah lihu :tmi
jarda píše:Chlapci, mám nějakou srágoru přímo na plexi proti mouchám. Až se půjdu v soboto podívat, jestli tam ta moje ještě stojí, tak kouknu na značku.
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Odpovědět