STK

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Ivory
Vulcan Rider

STK

Příspěvek Ivory »

Vážení přátelé - zkontrolujte si na svých strojích červené nálepky na značkách, abyste nedopadli jako já... V pátek jsem chtěl jet na Slovensko a v Brně - po školení - si kamarád prohlížel mou motorku a povídá mi, že jsem celkem hrdina, když s tím chci jet za hranice... Jsem se chtěl urazit a ptám se proč? Odpověď mne posadila na prdel: třeba proto, že ti technická skončila už v květnu... - a z toho plyne, že celý sraz - včetně jízdy Polskem - jsem absolvoval rovněž bez technické... :P
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Delaney
Vulcan Rider

Re: STK

Příspěvek Delaney »

A úspěšně :clap :D
Vzájemná úcta a respekt.
Ivory
Vulcan Rider

Re: STK

Příspěvek Ivory »

:yes - dnes již vše O.K.
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Jarda

Re: STK

Příspěvek Jarda »

Ivore, kdybys to nevedel, tak jedes i Slovensko.
Kevin

Re: STK

Příspěvek Kevin »

Tak tak..a bylo by to v klidu..ale kdyby jsi jel a vedel,tak by byl asi srumec... jinak na srazu jsi byl maskovan cca dalsima 30 motorkama :mrk
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Kočička

Re: STK

Příspěvek Kočička »

To se stává Ivorku. :D Já byla loni na slovenským sraze v Bojnici taky bez technické. :blush A jelo se mi dobře, páč jsem to zjistila až za měsíc :wring
Postman

Re: STK

Příspěvek Postman »

Ivorku, znáš to ,, Kovářovic kobyla ............... :D :D
Olaf

Re: STK

Příspěvek Olaf »

Ivorku v poho, tobě to řekl alespoň kamarád - mě v autě stopla policejní motohlída a prej jestlipak vím, čeho jsem se dopustil :D a tak jsem začal nedáním blinkru - prej neee, tak jsem pokračoval překročením rychlosti - taky neee a tak jsem se dal podat a ona to propadlá STK již měsíc :D (a to jsem měl ještě v záloze žmoulající mobil v ruce) - ale prtože jsem byl řádně ustrojen (úplnou náhodou jsem měl na sobě vestu :angel ), rozhovor se stočil jinam a já pokračoval s VDD (velmi důraznou domluvou) :blush
"Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný"
Míca
Přítel klubu

Re: STK

Příspěvek Míca »

 
Přiznejte se, komu drahá polovička takhle připravuje motku na STK?
Přiznejte se, komu drahá polovička takhle připravuje motku na STK?
Berda
Přítel klubu

Re: STK

Příspěvek Berda »

Mně bohužel ne. Škoda, nějak jsem zaspal.

Ale PS k námětu STK.

To jen tak k úvaze. moc to nevím jestli na autě všechny ty pseudo nárazníky či jak nazvat ty chromované trubky před chladičem musí být homologované, tak jak je to z padákama na moto. Prý vše co nějak přesahuje obrys by tu homologaci mělo mít. Ono je to i celkem rozumné. Ví někdo něco k tomu ???
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Míca
Přítel klubu

Re: STK

Příspěvek Míca »

Tak já myslím, že všechny doplňky které tu seženeme homologované nejsou a nesmí být. Nakoupil jsem jich od různých tuningových firem na motorky za dost desítek tisíc, ale ještě ani jeden neměl homologaci. Možná nějaká přídavná světla, když mají Éčka, tak by mohly být. Bohužel na STK chodím pouze přes známého, ale myslím, že brzy policie přitvrdí a budou problémy, hlavně výfuky. Ale mám v garáži rozebranou kámošovu stavbu HD, která byla stavěna Kanadskou firmou a na vše má v Technickém průkaze vyjímky, to jsem byl překvapený.
Olaf

Re: STK

Příspěvek Olaf »

Před Slovenskem jsem absolvoval STK, (bez známých) a dostal jsem za uši za rozdílnou šíři zadní pneumatiky oproti techničáku a pár drobností - jako malá zrcátka a zadní koncová světla (je povolené jen jedno a já tam mám tři). Ale co se týká padacích rámů, tak neřekli ani slovo a to mi to prolejzali dosti důkladně.
"Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný"
Bob
Vulcan Rider

Re: STK

Příspěvek Bob »

Tak po týdenním maratonu,jsem konečně dneska získal technickou na další 2 roky.Koho by napadlo že motorka na čistopisu,po projití evidenčkou na technický vyhoří.Minulý týden si mě vychutnal technik u nás na STK,že nejsou zapsány vyjímky.Na dopravce mi řekly že stým nic nenadělají.Tak do Brna na DEKRU,tam mi technik ochotně poradil.Prolezl celou motorku a druhý den jsem si vyzvedl potvrzení z vyjímkami.Dnes na dopravce zapsali do techničáku.A zpět na STK a když jsem odjížděl tak mi ten samý technik co si mě vychutnal říká:No a ani to nebolelo.Já mu říkám a ani né,jenom mě ta sranda vyšla na 4500,- :whew :whew
Jiřina

Re: STK

Příspěvek Jiřina »

Jaký vyjímky si zapisoval za ty prachy ?
Jarda

Re: STK

Příspěvek Jarda »

To Ti nezávidím. Máš pravdu, zbytečně vyhozený prachy.
Odpovědět