Tempomat

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Šesťa
Vice President

Tempomat

Příspěvek Šesťa »

Bob
Vulcan Rider

Re: Tempomat

Příspěvek Bob »

Pěkné to by se hodilo.
Postman

Re: Tempomat

Příspěvek Postman »

bazmek prigotoweny. :D :D :D
Nunymaster

Re: Tempomat

Příspěvek Nunymaster »

A když to přilepíš k tělu toho spínače jak potom vyměníš lanka ??? :( :(
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Martin
Officer

Re: Tempomat

Příspěvek Martin »

To se mi líbí
Hlavně v klidu ....
Nunymaster

Re: Tempomat

Příspěvek Nunymaster »

koukam mají to stejně jenom na hondu.... :devil
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Džuzba
Officer Treasurer

Re: Tempomat

Příspěvek Džuzba »

nahovno :D
Jarda

Re: Tempomat

Příspěvek Jarda »

Šesťo.
Džuzbík se vyjádřil naprosto správně " na hovno".
Tento bazmekt Ti dokáže "podržet" plyn v jedné v zaaretované poloze. Takže, když pojedeš po rovině - jakž takž, když z kopce, tak se Ti motorka bude rozjíždět (nabírat rychlost) a do kopce obráceně.
Mám osobní zkušenosti s elektronickým tempomatem (drží fakticky navolenou rychlost), ale moc toho nevyužívám.
Kdybych to na motorce při koupi neměl, tak do toho nejdu.

Šesťa píše:Dopr. tak to to se mi líbí

http://www.lidor.pl/tempomat-standard-p ... oject.html  Nové okno
Patejl
VROC SK

Re: Tempomat

Příspěvek Patejl »

nehodnotím to co ukázal Šestík. Jestli je to na hovno nebo ne nevím, takový to model nemám. Názor typu, že to z kopce přidává, pokládám za dětinský. Mechanický tempomat je jednoduchý a laciný. Elektronické jsou drahé a mají šanci je jako každá elektronika pokazit. pokud jsou už od výroby ve stroji nemám námitek. Já už dva roky používám jednoduchý a kvalitní tempomat. První jsem prodal emilovi s motorkou a ten ho ihned demontoval. Proč nevím, ale po čase ho dal zpět. Asi pochopil co znamená odpočinek pro pravou ruku. Někdo si tempomat plete s "opěrkou " na konci řídítek. Nevím na co je to dobré, neměl jsem to. Z praxe moho doporučit tohle:
http://www.chopperstyle.sk/e/search?word=tempomat  Nové okno
to je to, s čím jsem dva roky spokojený.
Jednoduché, nekazí se to, lehce namontováno, lehké seřízení a přijatelná cena,jo a špičková značka ne poláci. Obchod je na Slovensku. Už jsem tam utratil pár stovek éček :)
Jen idiot dělá jednu a tu samou věc stále stejně, a očekává jiné výsledky.
Šesťa
Vice President

Re: Tempomat

Příspěvek Šesťa »

Každý na to má svůj vlastní názor, jestli je a nebo to není na hovno. Je jasné žeto není tempomat, tak jakje v autě, kde ho řídí počítač a udržuje stálou rychlost. Je to vyloženě na to, když se jede delší dobu po dálnici a udržuje se stejná rychlost, samozřejmě 130 km v hodinětak mě často začne brnět ruka a na to abych ji ulevil se mi to zdá být fakt dobrá věc. Když pojedu do kopce, zpomalím, když pojedu z kopce, zrychlím. To je jasné . To je jednoduchá fyzika. Jak tam dával Patejl ten odkaz, asi je to levnější a účel to má stejný. U tohoto se mi hlavně líbí, že se to namontuje ne grip a vypadá to jako součást motorky. Viděl jsem různé plastové padýlka a musím říct že je to hnus.
Šesťa
Vice President

Re: Tempomat

Příspěvek Šesťa »

Nuny, to že to montuje zrovna na Hondu, neznamená že to je jenom na Hondu :hi
nunymaster píše:koukam mají to stejně jenom na hondu.... :devil
Nunymaster

Re: Tempomat

Příspěvek Nunymaster »

aha ono to bude spíš limitovaný průměrem rukojeti asi.... :) :)
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Patejl
VROC SK

Re: Tempomat

Příspěvek Patejl »

pádýlka neeeeeeeeeee je to na ho..o
Jen idiot dělá jednu a tu samou věc stále stejně, a očekává jiné výsledky.
Odpovědět