Ladaky na 1500 Nomad (Classic Tourer)

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Venda

Ladaky na 1500 Nomad (Classic Tourer)

Příspěvek Venda »

I pres nekolikere varovani delam mozna dalsi chybu, zadavam technickej dotaz sem....ale nedam mi to :D , takze: Poradite mi nekdo nejake ladaky na Vulcana 1500 Classic Tourer? Jedine co jsem nasel, jsou Cobry.... Mimochodem, sly by pouzit vyfuky pro 1600? Svoje puvodni nechci kurvit, ale hledam i nahradni originaly, ktere bych nasledne upravil......na vsechny jine znacky je toho spousta a zrovna na Vulcana co ma vyfuky na obou stranach neni skoro nic..:(
Martin
Officer

Re: Ladaky na 1500 Nomad (Classic Tourer)

Příspěvek Martin »

Nevím jestli půjdou použit. Jeste je mam tady  Nové okno
Hlavně v klidu ....
Ivory
Vulcan Rider

Re: Ladaky na 1500 Nomad (Classic Tourer)

Příspěvek Ivory »

Tak to ti přeji hooodně úspěchů při shánění... Já sehnal na tu mou babičku laufy na obě strany úplnou náhodou... Jenže já mám i jinak vývody na hlavách...
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Venda

Re: Ladaky na 1500 Nomad (Classic Tourer)

Příspěvek Venda »

Resume: Gietly co mel Martin k 1600 na moji 1500 padnou naprosto bez problemu, mechanika klapek opravena, ovladani vymeneno, elektrika zapojena a vysledek: pri zavrenych klapkach maji skvely hluboky zvuk a pri otevreni proste rvou jako krava!!!...:))) Sousedi se radosti asi zblazni...:)))
Martin
Officer

Re: Ladaky na 1500 Nomad (Classic Tourer)

Příspěvek Martin »

To jsem rád. Tak to nahraj a dej na youtube. Ať si taky poslechnu :yes
Venda píše:Resume: Gietly co mel Martin k 1600 na moji 1500 padnou naprosto bez problemu, mechanika klapek opravena, ovladani vymeneno, elektrika zapojena a vysledek: pri zavrenych klapkach maji skvely hluboky zvuk a pri otevreni proste rvou jako krava!!!...:))) Sousedi se radosti asi zblazni...:)))
Hlavně v klidu ....
Míca
Přítel klubu

Re: Ladaky na 1500 Nomad (Classic Tourer)

Příspěvek Míca »

Čau. Hele když jsi opravoval mechaniku klapek, tak asi víš jak ty výfuky vypadají uvnitř. Je to holá roura? Jakým způsobem to klapky zavírají a přes co jsou spaliny vedeny při zavřených klapkách? Jak asi jsou klapky daleko od začátku výfuku (tlumiče)? Vendo, kdyby jsi to mohl popsat, byl bych rád. Děkuji.
Venda píše:Resume: Gietly co mel Martin k 1600 na moji 1500 padnou naprosto bez problemu, mechanika klapek opravena, ovladani vymeneno, elektrika zapojena a vysledek: pri zavrenych klapkach maji skvely hluboky zvuk a pri otevreni proste rvou jako krava!!!...:))) Sousedi se radosti asi zblazni...:)))
Postman

Re: Ladaky na 1500 Nomad (Classic Tourer)

Příspěvek Postman »

Jestli ty nejsi škodolibej, cooo ??
s tebou bych chtěl mít dvojdomek, :D :D :D

Venda píše:Resume: Gietly co mel Martin k 1600 na moji 1500 padnou naprosto bez problemu, mechanika klapek opravena, ovladani vymeneno, elektrika zapojena a vysledek: pri zavrenych klapkach maji skvely hluboky zvuk a pri otevreni proste rvou jako krava!!!...:))) Sousedi se radosti asi zblazni))
Odpovědět