automatické vypínání blinkrů

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Petimir

automatické vypínání blinkrů

Příspěvek Petimir »

Ahoj ahoj,

určitě máte na svém Vulcanu automatické vypínání blinkrů po průjezdu odbočením....je to moc šikovné, člověk se nemusí starat o vypínání....zjistil jsem, že to není úplně standard u jiných motorek, máte někdo zkušenost jestli se to dá nějak nastavit i jiných strojů - např. koupí nějakého přídavného relé, nebo něco takového...?

Zdraví, Peťan
Hlavně žádnou paniku...
Ivory
Vulcan Rider

Re: automatické vypínání blinkrů

Příspěvek Ivory »

Koukám, že se chceš pustit do vylepšování Guzziny, co?...
Ale Vulcana z ní stejně neuděláš... :P :P :P
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Postman

Re: automatické vypínání blinkrů

Příspěvek Postman »

A Guzzina má blinkry?????????????, Já měl dojem , že Guzzisti dávaj znamení rukou, jako cyklissti. :D :D
Petimir píše:Ahoj ahoj,

určitě máte na svém Vulcanu automatické vypínání blinkrů po průjezdu odbočením....je to moc šikovné, člověk se nemusí starat o vypínání....zjistil jsem, že to není úplně standard u jiných motorek, máte někdo zkušenost jestli se to dá nějak nastavit i jiných strojů - např. koupí nějakého přídavného relé, nebo něco takového...?

Zdraví, Peťan
Dante
Přítel klubu

Re: automatické vypínání blinkrů

Příspěvek Dante »

Voyager to mel ale ja blinkry nepouzivam.
Jsem ze stare skoly
Doba je zlá a lidi sou špatný
Charles
Vulcan Rider

Re: automatické vypínání blinkrů

Příspěvek Charles »

A pravě proto mam VN :heart :heart abych nemusel řešit to vypínání :rofl
Postman

Re: automatické vypínání blinkrů

Příspěvek Postman »

Petimiru, to je prdel, neměj z toho depreéze.
užij si tu Buzzinu.
:yes :yes
Čerf
Vulcan Rider

Re: automatické vypínání blinkrů

Příspěvek Čerf »

Máš dvě možnosti-jednodušší je zapojit čaové relé (dá se sestrojit s integrovaným obvodem časovač NE 555) s nastavitelným časem a nebo ta složitější,ale lepší s čítačem impulzů napojeným na rychloměr, kdy dosáhne počet impuzů nastavených v čítači rozpojí směrové světla( čím pojedeš rychleji tím dřív vypne a opačně.Když oslovíš nějakého kutila co se zabývá elektronikou a integrovanýmy obvody,tak Ti to za pár korun sestrojí.
Obrázek
Odpovědět