PAV

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Dolman

PAV

Příspěvek Dolman »

Ahoj, nikde som to tu nenasiel tak sa chcem opytat ci tu niekto riesil PAVa za moto... ci je s tym problem- ci na vybavovanie alebo s jazdou a tak....

vdaka za odpovede :)
Doga74
VROC SK

Re: PAV

Příspěvek Doga74 »

Ahoj zistoval som to na Cibulafeste od chlapa co to tam mal no mam len slabe info ze treba nejake vyjadrenie od vyrobcu to co mal on uz kupil aj s moto. Ak zistis co s tymdaj prosim vediet aj mne.
Dakujem
Kevin

Re: PAV

Příspěvek Kevin »

Take mne to zajima....ja mam za to ze musi byt vyjadreni od vyrobce PAVa...ale i od kawasaki kvuli taznemu nejspis....Kazdopadne za info budu rad..A aj pripadne i co se sajdy tyce
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Dolman

Re: PAV

Příspěvek Dolman »

Kevin píše:Take mne to zajima....ja mam za to ze musi byt vyjadreni od vyrobce PAVa...ale i od kawasaki kvuli taznemu nejspis....Kazdopadne za info budu rad..A aj pripadne i co se sajdy tyce
od PAVa co som cital vyjadrenie uz nedostanes... tazne mam zapisane v technicaku.... jedna sa mi o to ked mam zapisane tazne tak som v klude a uz len pripojit pava alebo este daco treba urobit?
Kevin

Re: PAV

Příspěvek Kevin »

No ted nekde psali ze by jsi mel mit bud zapsany PAV v TP(bo pripojne zarizeni na PAV) a nebo sebou vozit typovy list toho daneho PAVa a mit i schvaleni vyrobce motorky ze za ni lze PAVa mit..Ale jak rikam..V pondeli se optam kamarada co dela JAWky
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Postman

Re: PAV

Příspěvek Postman »

Dogiš,
PAVky vozej Goldwingáři a mastňáci. :D :D
na vejlety ti musí stačit balíček Eček, pár spoďrů a hygienická šmudltaška.
Nic viacej.
Jo ještě nějakej kamoš by se hodil. co bude mít tech Éček víc, kdyby náhodou. :cash :cash
Kevin

Re: PAV

Příspěvek Kevin »

No me by se mozna PAV,ale hlavne sajda libila...
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Berda
Přítel klubu

Re: PAV

Příspěvek Berda »

Tak si kup Urala :D
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Ivory
Vulcan Rider

Re: PAV

Příspěvek Ivory »

Berdo, na mlaďasa takhle rychle nesmíš - to by se na cestách zase ukousal nudou než by někam dojel... Ber do úvahy, že teprve ne jaře dostal rozum (možná...) a přesedlal ze ZXRa na pořádný stroj... a ty bys ho chtěl ještě zpomalit... :D
Berda píše:Tak si kup Urala :D
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Berda
Přítel klubu

Re: PAV

Příspěvek Berda »

To je právě fatální omyl. Já když jsem jel na Uralu tak jsem měl vyvalený voči jako když kocour sere do plev.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Ivetka
Outěžek

Re: PAV

Příspěvek Ivetka »

Copak jsi tím chtěl říct Ivorku??? ZXR...alias žabka je taky Kawasaki..
:blush takže o pořádném stroji není pochyb...páč Kawasaki jiné stroje než pořádné nedělá :P
Pokud vím... :mrk

Ivanhoe píše:Berdo, na mlaďasa takhle rychle nesmíš - to by se na cestách zase ukousal nudou než by někam dojel... Ber do úvahy, že teprve ne jaře dostal rozum (možná...) a přesedlal ze ZXRa na pořádný stroj... a ty bys ho chtěl ještě zpomalit... :D
Berda píše:Tak si kup Urala :D
Motor dvě kola a šťastný obličej....To je to co mě přesně vystihuje.. :-)
Dolman

Re: PAV

Příspěvek Dolman »

dnes som sa rozpraval s kamosom (dopravak) a ze ked mam zapisany v technicaku privesny vozik - tak ze to nerieisia lebo sami nevedia co a ako + mam ceske znacky a z toho by bol uplne mimo... takze idem do toho :)
Berda
Přítel klubu

Re: PAV

Příspěvek Berda »

Ted vážně, neblni. Jseš motorkář nebo stěhovák ??
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Odpovědět