Komunikace mezi jezdci

Tipy a triky nejen k motorkám
Postman

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Postman »

hudba je super. uklidňuje a zpříjemňuje jízdu. a když tam vosolíš něco co tě popožene, tak hned je jízda jedna básěň.
Jen ten Blue Tooth, ten Modrej Zub, tak mi vydrží kolem pěti hodin. pak se vyblije a šlus. musí se nabít. na cestách hledat u stromu zásuvku je na prd. Uvažuju o sluchátkách s delší šňurou, co protáhnu rukávem a zapojím rovnou do Garmina na tvrdo a můžu poslouchat hodiny a hodiny.
Taky jsem uvažoval o nahrání nějakých knih, předečtený od známých hlasů. jen abych za jízdy neusnul. Hajaja na dobrou noc asi nebude to pravé.
Charles
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Charles »

Jsou i nejake banky zalozni na dobijení či USB na řidítka to bych neřešil a jsou i 11 hodin či 9 hodin na jeden den to vždy vyjde.
Postman píše:hudba je super. uklidňuje a zpříjemňuje jízdu. a když tam vosolíš něco co tě popožene, tak hned je jízda jedna básěň.
Jen ten Blue Tooth, ten Modrej Zub, tak mi vydrží kolem pěti hodin. pak se vyblije a šlus. musí se nabít. na cestách hledat u stromu zásuvku je na prd. Uvažuju o sluchátkách s delší šňurou, co protáhnu rukávem a zapojím rovnou do Garmina na tvrdo a můžu poslouchat hodiny a hodiny.
Taky jsem uvažoval o nahrání nějakých knih, předečtený od známých hlasů. jen abych za jízdy neusnul. Hajaja na dobrou noc asi nebude to pravé.
Postman

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Postman »

vidíš, ten dobíjecí wehement mám taky, jsem na to úplně zapomněl.
to je taky cesta. ale furt musím čekat.
a jakou cestou jdeš ty ? máš něco vyhlídlího ??
proval .


Charles píše:Jsou i nejake banky zalozni na dobijení či USB na řidítka to bych neřešil a jsou i 11 hodin či 9 hodin na jeden den to vždy vyjde.
Postman píše:hudba je super. uklidňuje a zpříjemňuje jízdu. a když tam vosolíš něco co tě popožene, tak hned je jízda jedna básěň.
Jen ten Blue Tooth, ten Modrej Zub, tak mi vydrží kolem pěti hodin. pak se vyblije a šlus. musí se nabít. na cestách hledat u stromu zásuvku je na prd. Uvažuju o sluchátkách s delší šňurou, co protáhnu rukávem a zapojím rovnou do Garmina na tvrdo a můžu poslouchat hodiny a hodiny.
Taky jsem uvažoval o nahrání nějakých knih, předečtený od známých hlasů. jen abych za jízdy neusnul. Hajaja na dobrou noc asi nebude to pravé.
Charles
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Charles »

No zatím je to v plenkách . Dnes jedem na výlet s Šestíkem do www.motozem.cz  Nové okno asi bude nova prilba LS2 byla tu na to solidní recenze a přímo do toho je i bluetooth sada jen pro tyhle přilby jen nevím kolik to vydrží hrát.
Berda
Přítel klubu

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Berda »

Já jsem uhnul kolektivu, viz stará komunikace a to jsem si dal. Byl to fakt nebetyčný krám.
V loni jsem koupil http://www.motostar.cz/cz/eshop/16141-c ... 5mc-sport/  Nové okno a nemůžu si to vynachválit.
V praxi no fakt nemá žádné omezení. Vzhledem k mému cestovnímu zaměření mám na moto vyvedenou zásuvku a tak mohu nabíjet vlastně všechno i během jízdy nebo při parkování. Jsem fakt nezávislý na okolí.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Postman

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Postman »

Peti, já chci taky takovou zásuvku, .................., kde to maj??????,,
ve středu mi to povíš OK ??
Berda píše:Já jsem uhnul kolektivu, viz stará komunikace a to jsem si dal. Byl to fakt nebetyčný krám.
V loni jsem koupil http://www.motostar.cz/cz/eshop/16141-c ... 5mc-sport/  Nové okno a nemůžu si to vynachválit.
V praxi no fakt nemá žádné omezení. Vzhledem k mému cestovnímu zaměření mám na moto vyvedenou zásuvku a tak mohu nabíjet vlastně všechno i během jízdy nebo při parkování. Jsem fakt nezávislý na okolí.
Charles
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Charles »

http://www.motoobchod.cz/vodotesna-zasu ... a-cerna-2/  Nové okno tak tu ji máš Marťo PS: nehledal jsem nejlevnější . Berďovi díky za info a tip.
Berda
Přítel klubu

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Berda »

Ono je lepší si to dát někam do kufru nebo tak. Nebo 2 ks. Pokud jsi fakt potrefenej, tak si koupiš i měnič a můžeš po cestě nabíjet i notebook, či spíše baterky do foťáků ap.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Postman

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Postman »

Technika jde dopředu. Zaujal mě tento wehement, sice je to kuwa drahý, ale asi zatím nej.

koukněte na to.

http://www.flash-team.cz/bluetooth-hand ... na+motorku  Nové okno

výborný parametry, dosah, kompatibilita atd atd.
Charles
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Charles »

Někdo tohle neuznává ja to mám a libí se mě to . Našel a odzkoušel to Šestík byl s tím i v Itálii. Radio jede v poho jen si musíš stáhnout appku a vypnout RDS v rádiu uvítal bych kdyby to hrálo hlasitěji ale i tak je to dostačující. Myslím že by tobě a tvoji "naší :P " Drahušce :kiss stačila ta levnějši verze komunikace pro dva. Singl jsem to sehnal za za rovnou trojku bylo to v akci. Samozřejmě je to na uváženi každeho soudruha. pošta je velci bohata tak má i neomezené finanční možnosti. Tak to jen tak ve stručnosti prezidento.
Eagle

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Eagle »

Já si chci pořídit něco trochu jiného a za jinou cenu, má to pár známích a bez problémů a má to obrovskou výhodu, ovladač na řídítka. Nikde nemusíš šmatlat po helmě a mačkat tlačítka metodou pokus omyl.

https://www.motovsem.cz/cz-detail-79220 ... helmy.html  Nové okno
Charles
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Charles »

Tak určitě věci v tomhle směru je dost. I tohle jsem viděl ten ovladac je ok. Jak jsem psal ten Urban je pro me dostačující a plni co jsem chtel. Ovladani je v poho i v rukavicich samozrejme po prvni to netrefis ale je to o zvyku. Popisuji to co mam ja.
Jarda

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Jarda »

My jsme si s Jitkou koupily nové vyklápěčky s clonou proti slunci a s interkomem. Takže pokec mezi s sebou, rádio přehrávač. Kopl jsem to na palici a šel se ven projít. Vypadal jsem jako blbec, ale z baráku to dosáhlo přes další dva domy na cca 150 m??? Takže ve volném prostoru více. Ale sedíme za s sebou, takže není co řešit. Uvidíme při jízdě - vydrží 8 hodin .
Míca
Přítel klubu

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Míca »

A cena?


Jarda píše:My jsme si s Jitkou koupily nové vyklápěčky s clonou proti slunci a s interkomem. Takže pokec mezi s sebou, rádio přehrávač. Kopl jsem to na palici a šel se ven projít. Vypadal jsem jako blbec, ale z baráku to dosáhlo přes další dva domy na cca 150 m??? Takže ve volném prostoru více. Ale sedíme za s sebou, takže není co řešit. Uvidíme při jízdě - vydrží 8 hodin .
Odpovědět