Komunikace mezi jezdci

Tipy a triky nejen k motorkám
Berda
Přítel klubu

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Berda »

No to je ono, mám. Za mně bych si pořídil jinou, ale uhnul jsem většině. On jí má i Poly a taky jsem navezl do toho další kamoše. Co je ale velký plus je, že jsou to 2 samostatný jednotky. Tedy klido jeden pro manželku a nebo a to je lepší na 2 motorky. Tedy klidně se můžou domluvit 2 lidi na půl. Je to prostě všechno 2x. Nevýhoda je, že to na helmě drží poměrně lagricově, ale dá se s tím žít. A pánové co si budeme povídat. Není nad to, když ti kolega předjezdec řekne, máš to volný předjed ho. Takže pro bezpečnost super. pokud bude mít každý něco jiného, tak to ztrácí své kouzlo.

Martin píše:Samozřejmě pořád nežvaníš, ale můžu zodpovědně říct, že jsem si ty Alpy užil daleko víc když jsme si povídali. Myslím to, že hned sdílíš svoje pocity z jízdy, z přírody atd. A taky je to dobré při předjíždění, v serpentinách apod....
Myslím, že si to Berda pořídil taky, aby byl s námi ve spojení.
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Martin
Officer

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Martin »

Minulý mesic jsem kupoval jednu sadu a drzak už je tam lépe vyreseny, takže na helme se to ani nehne
Hlavně v klidu ....
Šesťa
Vice President

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Šesťa »

A co to ještě umí. Dá se s tím telefonovat nebo poslouchat hudbu když jedu sám a nemám nikoho s kým bych prohodil pár slov
Šesťa
Vice President

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Šesťa »

A ještě co navigace?
Martin
Officer

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Martin »

Můžeš s tím samozřejmě telefonovat a pokud máš v telefonu navigaci a muziku, tak se můžeš nechat navigovat i poslouchat music :mt :mrk
Hlavně v klidu ....
Jarus R.I.P.
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Jarus R.I.P. »

Martine to popisované komunikačním zařízení Easy Talkie R4 mě začíná hrozně zajímat. Viděl jsem to u Polyho, když jsme byli na Slovensku. Hodnocení Polyho a tvoje je velice pozitivní :yes se vší pravděpodobností půjdu do toho.
:sun
Dante
Přítel klubu

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Dante »

Kdytak mne opravte kluci, ale Martin a Poly nemaji uplne stejne typy.
Resp stejne jsou v tom ze jdou spolu skonektit a rozdil je v tom ze Martin ma dalkove ovladani na riditkach.
To blokuje jeden komunikacni kanal.
Doba je zlá a lidi sou špatný
Jarus R.I.P.
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Jarus R.I.P. »

Když už se skoro rozhodnu, tak mi nasadíš brouka do hlavy. :sun
Dante píše:Kdytak mne opravte kluci, ale Martin a Poly nemaji uplne stejne typy.
Resp stejne jsou v tom ze jdou spolu skonektit a rozdil je v tom ze Martin ma dalkove ovladani na riditkach.
To blokuje jeden komunikacni kanal.
Delaney
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Delaney »

Jestli má být jednou z výhod bezpečnost, pak dávám přednost ovladači na řídítkách. :cool
Vzájemná úcta a respekt.
Dante
Přítel klubu

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Dante »

Po chvilce pouzivani je ovladani "nebezpecne" asi jako otevreni plexy na helme.
Ani o tom nepremyslis.
Navic, pokud jedete jen dva, tak nic neprepinas, neovladas.

Na druhou stranu, pokud budes komunikovat jen s jednim jezdcem (spolujezdcem) tak te neboli ze mas jeden kanal blokovany dalkovym ovladanim.
Takze zalezi kdo co vyzaduje, hleda a potrebuje ...
:yes
Doba je zlá a lidi sou špatný
Delaney
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Delaney »

Doufám v praktickou ukázku např. na Sletu :D
Vzájemná úcta a respekt.
Martin
Officer

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Martin »

Tím pádem je bezpecnejsi ovládání na riditkach, kdyz jedes ve dvou. Tu co Mam ja, tak muzou mít 4 jezdci. Co má Poly tak může 6 jezdcu.

Dante píše:Po chvilce pouzivani je ovladani "nebezpecne" asi jako otevreni plexy na helme.
Ani o tom nepremyslis.
Navic, pokud jedete jen dva, tak nic neprepinas, neovladas.

Na druhou stranu, pokud budes komunikovat jen s jednim jezdcem (spolujezdcem) tak te neboli ze mas jeden kanal blokovany dalkovym ovladanim.
Takze zalezi kdo co vyzaduje, hleda a potrebuje ...
:yes
Hlavně v klidu ....
Postman

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Postman »

Peťo, největší bezpečí skýtá telefonní budka .......... :D :D :D :D
Delaney píše:Jestli má být jednou z výhod bezpečnost, pak dávám přednost ovladači na řídítkách. :cool
Postman

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Postman »

Vo čem furt fšeci chcete tlachat. Zhodnotím to krátce. :
Hrdinové mlčí. :head :head

Dante píše:Po chvilce pouzivani je ovladani "nebezpecne" asi jako otevreni plexy na helme.
Ani o tom nepremyslis.
Navic, pokud jedete jen dva, tak nic neprepinas, neovladas.

Na druhou stranu, pokud budes komunikovat jen s jednim jezdcem (spolujezdcem) tak te neboli ze mas jeden kanal blokovany dalkovym ovladanim.
Takze zalezi kdo co vyzaduje, hleda a potrebuje ...
:yes
Jarus R.I.P.
Vulcan Rider

Re: Komunikace mezi jezdci

Příspěvek Jarus R.I.P. »

Připojuju se k Delaneymu,
ale byl bych rád, kdyby to mohlo být co nejdřív. Chtěl bych si to užit po celou moto sezonu. :sun
Delaney píše:Doufám v praktickou ukázku např. na Sletu :D
Odpovědět