Pojištění

Tipy a triky nejen k motorkám
Bart

Re: Pojištění

Příspěvek Bart »

hou hou... tak to je parádní cena :clap
Jarda

Re: Pojištění

Příspěvek Jarda »

Míco, to platíš kvartálně????
Míca píše:Za VN 2000, 76 kw - 968 kč, ale možná mi dali slevu, protože bourám jenom třikrát ročně.
Dolman

Re: Pojištění

Příspěvek Dolman »

Ja mám poistku za 1024kč :)
Míca
Přítel klubu

Re: Pojištění

Příspěvek Míca »

Ročně a je to Hasičská vzájemná pojišťovna. A to je zkusím ukecat, jestli bych nemohl každý sudý rok vynechat. To víš, jsem od narození lakomý.
jarda píše:Míco, to platíš kvartálně????
Míca píše:Za VN 2000, 76 kw - 968 kč, ale možná mi dali slevu, protože bourám jenom třikrát ročně.
Jarda

Re: Pojištění

Příspěvek Jarda »

No super. Tak jsem si to zkusil a zatím cca 1450. Hajzlové, jezdím cca 20 služebním autem bez škrábance a to se nepočítá. Ještě budu na tom dělat.(Moje manželka má lepší pojistku než já, protože má auto napsaný na sebe.) :head
Zdenda

Re: Pojištění

Příspěvek Zdenda »

Tak to já na rozdíl od Míci platím za dvoulitra 1419,- chechtáků. Pravdou je, že jako první pokus na mě blafli 3890,-
Teprve po mém dotazu "zda již dlouho maroděj" to najednou nějak záhadně přepočítali a vyšlo jim 1419,-
Ještě pro informaci, mám to pojištěné u Salve Finance a.s., Sádky 4, 796 01 Prostějov.
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Míca
Přítel klubu

Re: Pojištění

Příspěvek Míca »

Kvartálně bourám, platím ročně.
jarda píše:Míco, to platíš kvartálně????
Míca píše:Za VN 2000, 76 kw - 968 kč, ale možná mi dali slevu, protože bourám jenom třikrát ročně.
Míca
Přítel klubu

Re: Pojištění

Příspěvek Míca »

Hele, já zhruba co půl roku vyplním dotazník na Klik pojištění a dám tam telefon a nic neuzavřu. Oni vždy druhý den zavolají a zeptají se co potřebuji za pojištění, tak jim zdělím kolik platím PR a že bych si představoval menší úhradu za pojistku a zatím mi vždy někde nějakou slevu našli, někdy i u té samé pojišťovny. A když je to u jiné, tak prodám vozidlo synovi, zruším pojistku, pošlu kupní smlouvu a zrušení pojistky té pojišťovně, ale syn mi vozidlo poté ten den vrátí, protože s ním není spokojen hajzlík a já musím v ten samý den udělat pojistku novou, ale nikdo mi nemůže přikázat, abych ji udělal u pojišťovny, kde jsem byl před prodejem. Uzavřu ji přes NET za tu s nižší úhradou. Pokud jsem o něco víc jak dva měsíce před ročním výročím, dám regulérní výpověď.
Zdenda píše:Tak to já na rozdíl od Míci platím za dvoulitra 1419,- chechtáků. Pravdou je, že jako první pokus na mě blafli 3890,-
Teprve po mém dotazu "zda již dlouho maroděj" to najednou nějak záhadně přepočítali a vyšlo jim 1419,-
Ještě pro informaci, mám to pojištěné u Salve Finance a.s., Sádky 4, 796 01 Prostějov.
Nunymaster

Re: Pojištění

Příspěvek Nunymaster »

Já platím 2400 protože mám sice na auto ten největší bonus ale s motorkou nemám dostatečnou historii tak si na mně smlsli na poště , ale alespoň má manželka nějaké body... :devil :D
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Kočička

Re: Pojištění

Příspěvek Kočička »

Teda Micko, chtěla bych mít tvoji trpělivost a čas! :D







[quote="Míca"]Hele, já zhruba co půl roku vyplním dotazník na Klik pojištění a dám tam telefon a nic neuzavřu. Oni vždy druhý den zavolají a zeptají se co potřebuji za pojištění, tak jim zdělím kolik platím PR a že bych si představoval menší úhradu za pojistku a zatím mi vždy někde nějakou slevu našli, někdy i u té samé pojišťovny. A když je to u jiné, tak prodám vozidlo synovi, zruším pojistku, pošlu kupní smlouvu a zrušení pojistky té pojišťovně, ale syn mi vozidlo poté ten den vrátí, protože s ním není spokojen hajzlík a já musím v ten samý den udělat pojistku novou, ale nikdo mi nemůže přikázat, abych ji udělal u pojišťovny, kde jsem byl před prodejem. Uzavřu ji přes NET za tu s nižší úhradou. Pokud jsem o něco víc jak dva měsíce před ročním výročím, dám regulérní výpověď.
Jiřina

Re: Pojištění

Příspěvek Jiřina »

Já dělal pojistku u ČESKÁ PODNIKATELSKÉ a tam berou v potaz bonusy z auta mám roční pojistku za cca.1150,- :yes
Míca
Přítel klubu

Re: Pojištění

Příspěvek Míca »

Kočičko, je to tak hodina času, který stejně strávím na netu.


Kočička píše:Teda Micko, chtěla bych mít tvoji trpělivost a čas! :D






Míca píše:Hele, já zhruba co půl roku vyplním dotazník na Klik pojištění a dám tam telefon a nic neuzavřu. Oni vždy druhý den zavolají a zeptají se co potřebuji za pojištění, tak jim zdělím kolik platím PR a že bych si představoval menší úhradu za pojistku a zatím mi vždy někde nějakou slevu našli, někdy i u té samé pojišťovny. A když je to u jiné, tak prodám vozidlo synovi, zruším pojistku, pošlu kupní smlouvu a zrušení pojistky té pojišťovně, ale syn mi vozidlo poté ten den vrátí, protože s ním není spokojen hajzlík a já musím v ten samý den udělat pojistku novou, ale nikdo mi nemůže přikázat, abych ji udělal u pojišťovny, kde jsem byl před prodejem. Uzavřu ji přes NET za tu s nižší úhradou. Pokud jsem o něco víc jak dva měsíce před ročním výročím, dám regulérní výpověď.
Míca
Přítel klubu

Re: Pojištění

Příspěvek Míca »

Musím to poopravit, u pojišťovna AXA už takto odejít s fiktivním prodejem nejde. Nestačí jim kupní smlouva, ale od loňska chtějí i ofocený technický průkaz se zapsaným novým majitelem.

Míca píše:Hele, já zhruba co půl roku vyplním dotazník na Klik pojištění a dám tam telefon a nic neuzavřu. Oni vždy druhý den zavolají a zeptají se co potřebuji za pojištění, tak jim zdělím kolik platím PR a že bych si představoval menší úhradu za pojistku a zatím mi vždy někde nějakou slevu našli, někdy i u té samé pojišťovny. A když je to u jiné, tak prodám vozidlo synovi, zruším pojistku, pošlu kupní smlouvu a zrušení pojistky té pojišťovně, ale syn mi vozidlo poté ten den vrátí, protože s ním není spokojen hajzlík a já musím v ten samý den udělat pojistku novou, ale nikdo mi nemůže přikázat, abych ji udělal u pojišťovny, kde jsem byl před prodejem. Uzavřu ji přes NET za tu s nižší úhradou. Pokud jsem o něco víc jak dva měsíce před ročním výročím, dám regulérní výpověď.
Zdenda píše:Tak to já na rozdíl od Míci platím za dvoulitra 1419,- chechtáků. Pravdou je, že jako první pokus na mě blafli 3890,-
Teprve po mém dotazu "zda již dlouho maroděj" to najednou nějak záhadně přepočítali a vyšlo jim 1419,-
Ještě pro informaci, mám to pojištěné u Salve Finance a.s., Sádky 4, 796 01 Prostějov.
Odpovědět