Bacha na to

Tipy a triky nejen k motorkám
Odpovědět
Berda
Přítel klubu

Bacha na to

Příspěvek Berda »

Možná neřeknu nic nového, ale sám jsem si v Polsku naběhl. Každý má někdy mozek v prd...

Tak i já. V Polsku po dešti (silnice už oschly) byly v zatáčkách " mokré pruhy " Nebyly to ale mokré pruhy, nýbrž rozlitá nafta z kamionu ( plná nádrž ze špatně zavřeným víčkem plus odstředivá síla ) No a na kruháči jsem přidal plyn a....... Však víte. No a dnes jsem si toho všiml i u nás. Jenže už jsem nebyl osel. Tak na to myslete.


Jo a ještě něco, jenže radu neznám.

Jedete po rovné silnici a před vámi kolona náklaďáku. Po pravici se vlní pole. " Normální rovná silnice " Takže jdete na předjetí kamionu. Jenže zprava je křižovatka tvaru "T". " Neviditelná" a z ní před ten váš kamion vyrazí osobák který odbočuje doleva. Takže vás nejspíše smete. Bez pardonu.
Neznám na to recept. ( pokud tu cestu neznám)
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Fery

Re: Bacha na to

Příspěvek Fery »

Tyhle rady jsou k nezaplacení....pořád musí být člověk ve střehu. Před Havlíčkovým Brodem asi praskla nádrž kamionu...zbrzdily mě auta, tak jsem jel krokem, ale vlítnout do toho....to by byl mazec. A jednou na rovné silnici jelo přede mnou auto, tak jsem ho dojel a jelikož jsem nespěchal, nepředjížděl jsem ho. Začal jsem se kochat a při pohledu před sebe jsem viděl červený světla. Odbočoval na polní cestu, no bylo to tak o půl metru.....
Delaney
Vulcan Rider

Re: Bacha na to

Příspěvek Delaney »

Jak jednou řekl tenhle bývalý policista
 
Stanislav_Huml.jpg

v jednom pořadu o motorkářích : " Vždycky je to o rychlosti "
Vzájemná úcta a respekt.
Postman

Re: Bacha na to

Příspěvek Postman »

Kolik skupin řidičského průkazu máš, tolikrát jsi člověkem. Tedy řidičem.
Je potřeba se vcítit do všech okolo tebe a být stále ve střehu jako Steven Segal. :D :D :D , protože je to spolek polských kamioňáků, kteří tě smetou ze silnice jako pometlo.¨
Voči na šťopkách, pořád koukat jako sokol jasný.
Vždy s respektem.
Jarus R.I.P.
Vulcan Rider

Re: Bacha na to

Příspěvek Jarus R.I.P. »

To co popisuješ jsem viděl v reálu, 5 minut poté. Byla tam helikoptéra a já tam čumákoval vice jak hodinu !
Takže "Bacha na to !!!!!!! "
Berda píše: Jedete po rovné silnici a před vámi kolona náklaďáku. Po pravici se vlní pole. " Normální rovná silnice " Takže jdete na předjetí kamionu. Jenže zprava je křižovatka tvaru "T". " Neviditelná" a z ní před ten váš kamion vyrazí osobák který odbočuje doleva. Takže vás nejspíše smete. Bez pardonu.
Neznám na to recept. ( pokud tu cestu neznám)
Postman

Re: Bacha na to

Příspěvek Postman »

nemyslels náhodou "Berda na to ???? "

[quote="Jarus"]Takže "Bacha na to !!!!!!! "
Šesťa
Vice President

Re: Bacha na to

Příspěvek Šesťa »

Fuj. To musí být fakt nepříjemné. Kor na te naší dálnici. Klouzat po té penelce?! :O
Delaney
Vulcan Rider

Re: Bacha na to

Příspěvek Delaney »

Stát se může všechno, jsme ohrožený druh.
Vzájemná úcta a respekt.
Kočička

Re: Bacha na to

Příspěvek Kočička »

Janek Kroupa má holt ŠTĚSTÍ JAKO BLÁZEN!!!
Postman

Re: Bacha na to

Příspěvek Postman »

to nebyl Jan Kroupa ??????????????????????
Pavlys
Přítel klubu

Re: Bacha na to

Příspěvek Pavlys »

Fery píše:Tyhle rady jsou k nezaplacení....pořád musí být člověk ve střehu. Před Havlíčkovým Brodem asi praskla nádrž kamionu...zbrzdily mě auta, tak jsem jel krokem, ale vlítnout do toho....to by byl mazec. A jednou na rovné silnici jelo přede mnou auto, tak jsem ho dojel a jelikož jsem nespěchal, nepředjížděl jsem ho. Začal jsem se kochat a při pohledu před sebe jsem viděl červený světla. Odbočoval na polní cestu, no bylo to tak o půl metru.....
Bojovník usiluje o to, aby strach ze selhání, pocit viny, frustrace, pocit méněcennosti a jiné zničující emoce neměly v jeho životě žádný vliv.
Pavlys
Přítel klubu

Re: Bacha na to

Příspěvek Pavlys »

Tak potřetí, to mám z toho, že tak málo píšu, ale vyburcuju se a nezkrátím to:

Fery, připomnělo mi to, i když ani ne tak připomnělo, jako vyburcovalo k napsání - já 19 let, Jawa 350 /634, asi 120 km/h, rovná silnice, přede mnou trapně pomalej blb (čtěte dál a zjistíte why), já levej blinkr, leh na nádrž, plnej kotel a hurá na něj, von ale filuta taky plnej, ale šlajf, taky levej blinkr a jako že by frnk na polňačku zleva, vinoucí se neviditelně mezi žitem (pravdu díš předsedo, není to vidět ani ho..o). Já dodnes mám před vočima, či spíše v prd.li ten pocit, kdy se mi při plným sebezáchovným zoufalým brzdění zvedlo zadní kolo. Málem jsem se strachy pos.al, ale musím na druhou stranu říct - SKVĚLÝ :sweat

Fery píše:................ jednou na rovné silnici jelo přede mnou auto, tak jsem ho dojel a jelikož jsem nespěchal, nepředjížděl jsem ho. Začal jsem se kochat a při pohledu před sebe jsem viděl červený světla. Odbočoval na polní cestu, no bylo to tak o půl metru.....
[/quote]
Bojovník usiluje o to, aby strach ze selhání, pocit viny, frustrace, pocit méněcennosti a jiné zničující emoce neměly v jeho životě žádný vliv.
Odpovědět