Prodej VN 900 Custom

Odpovědět
Sniper

Prodej VN 900 Custom

Příspěvek Sniper »

Ahoj všem, chci prodat tu svoji holku, protože stála skoro celý rok v garáži,nejezdila a to je škoda.
Celou jsem ji překopal a vše má homologace. Rv. 2007,jsem první majitel, servisní knížka.
Takže, má otevřené výfuky ,KN filtr, Power Commander, ukazatel zařazené rychlosti, navigaci, hodiny, teploměr, plexi, teploměr oleje, přídavná světla, zásuvku, zapalovač, zadní kufr s opěrkou, boční kufry, zámky na helmy, držák s kanistrem, dva držáky pítí.
Cena je 120 000Kč, vím ,že doplňky nikdo nezaplatí, je možné se dohodnout. Hlavně, aby byla v dobrých rukou ,strávil jsem na ní plno času.
Tel. - 603 234 495
Přílohy
 
VN 900 2.jpg
Nunymaster

Re: Prodej VN 900 Custom

Příspěvek Nunymaster »

Ahoj to mně mrzí že nejezdíš , nebo jsi už přestoupil na Goldwinga ?? :yes
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Sniper

Re: Prodej VN 900 Custom

Příspěvek Sniper »

Ahoj,už jezdím jenom Goldwinga,hlavně kvůli baťůžku.A taky,minulý rok, jsme hodně jezdily dálky,skoro 30 000 km a to by na 900 nešlo.
Nunymaster

Re: Prodej VN 900 Custom

Příspěvek Nunymaster »

Tak to je super , tiše závidím , tolik jsem ještě nenajel... :) :yes
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Sniper

Re: Prodej VN 900 Custom

Příspěvek Sniper »

Určitě některý rok ti to klapne,jestli chceš,tak letos zase vyrážíme,tak se přidej.
Odpovědět