Kawasaki VN 800 - kryt levého kastlíku

Odpovědět
Kuba VN800

Kawasaki VN 800 - kryt levého kastlíku

Příspěvek Kuba VN800 »

Ahoj, zdravím všechny. V sekci Představení nových tváří jsem o sobě a své motorce psal asi před dvěma měsíci. Problémy se podařilo již odstranit a dnes jsem poprvé konečně vyjel okolo komína. Po vyjížďce jsem ale zjistil, že mi někde upadl kryt levého bočního kastlíku (co jsou pod ním elektrické konektory a zapalovací cívka zadního válce). Moje máša je Kawasaki Vulcan VN800 A, roč. 1997, ale to není podstatné, kryty kastlíků byly stejné pro všechny ročníky a také řadu B Classic. Pokud někdo z vás má na prodej nebo ví o někom, budu vděčný za pomoc (nový z partsdepot je teda pálka). Moc díky, Kuba VN800.
Kuba VN800

Re: Kawasaki VN 800 - kryt levého kastlíku

Příspěvek Kuba VN800 »

Ahoj přátelé, to byste nevěřili, jaké jsem měl dnes štěstí. Tak jsem se vydal pátrat po ztraceném deklíku, jezdil jsem plechovkou po trase včerejší vyjížďky a měl oči na šťopkách, a nic. Dokonce na Benzině Olomouc - Hněvotínská, kde jsem včera tankoval večer do motorky, mi šéf vyjel kamerový záznam, jestli ten kryt byl ještě na místě, ale protože již bylo šero, nebylo ze záběru nic poznat - tak jsem moc poděkoval - taková ochota se nevidí denně. Pak jedu zpátky domů po dálnici a najednou vidím svůj kryt u levého svodidla, takže varovňáky, odstavení plechovky a již jsem si hrdě nesl svůj nalezený deklík - byl jen malinko poškrábaný, přitom mi včera musel upadnout ve 100km rychlosti - jó kvalita japonských plastů po 20-ti letech. Vrátil jsem ho na motorku a říkám - holka, máš tady zpátky díl s dramatickou historií! Mám šťastný den, oslavil jsem to vyjížďkou opět okolo komína se zastávkou v Del Fuego moto baru na pevnůstce v Křelově. Luxusní den, jen příště musím jakožto mechanik lépe dotahovat šrouby, aby se mi z motorky neztrácely věci. :)
Martin
Officer

Re: Kawasaki VN 800 - kryt levého kastlíku

Příspěvek Martin »

Tak parada. Dobrej zazitek :D
Hlavně v klidu ....
Nunymaster

Re: Kawasaki VN 800 - kryt levého kastlíku

Příspěvek Nunymaster »

Ty wado super klika ... :) :yes
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Don Carlos
President

Re: Kawasaki VN 800 - kryt levého kastlíku

Příspěvek Don Carlos »

No vida deklík jeden nezbednej..... :D
Ivory
Vulcan Rider

Re: Kawasaki VN 800 - kryt levého kastlíku

Příspěvek Ivory »

Deklík turystyczny... :rofl :rofl :rofl
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Odpovědět