nosič za opěrku spolujezdce

Vše co se týká našich strojů
Zdenda

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Zdenda »

Na předchozí stránce mám fotky toho nosiče a na té originální opěrce to zas tak
zlé není. Každopádně se mi to líbí víc než ty plechové. Je to svařené ze stejného pefilu jeklu
jako opěrka a prostě to k sobě pasuje.
Don Carlos píše:Sám originál na dvoulitr není moc hezký.
A s výběrem plotny je to, to samé. Ještě máš možnost si ji nechat vyrobit podle svého vkusu a nechat ji pochromovat.
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Zdenda

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Zdenda »

 
NOSIČ  VN 2000.jpg
Tady fotečka:
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Delaney
Vulcan Rider

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Delaney »

Zdendo, zeptej se tady www.promorbike.com  Nové okno nebo www.motocykly-samoto.cz  Nové okno
Vzájemná úcta a respekt.
Zdenda

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Zdenda »

Děkuju Péťo. Tak ten první odkaz je mrtvej a v Praze jsem s nima mluvil a dopadl jsem
stejně jako s tím plégem. V Evropě už na VN 2000 díly nemají a nebudou. Tak mi poradil,
že je jediná možnost jako s tím plégem, tedy dovoz z USA. Tak mě moc nepotěšili :(
Delaney píše:Zdendo, zeptej se tady http://www.promorbike.com  Nové okno nebo http://www.motocykly-samoto.cz  Nové okno
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Delaney
Vulcan Rider

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Delaney »

Sorry, opravuji : www.primorbike.com  Nové okno je to "šedivej" dovozce.
Vzájemná úcta a respekt.
Delaney
Vulcan Rider

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Delaney »

Případně zkus http://www.schimad.cz  Nové okno, mám slušnou osobní zkušenost, ale originál je originál. I když, budeš-li převážně jezdit s kufrem, tak ten nosič v podstatě neuvidíš.
Vzájemná úcta a respekt.
Zdenda

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Zdenda »

Na všech odkazech a stránkách jsou nosiče na typ co má Míca a to na mou nepasuje.
Děkuji všem za snahu pomoct. Po debatě s distributorem u Kawasaki jsem to vzdal
a objednávám na ebay z USA. Ještě jednou všem moc díky za snahu. Děkuji kamarádi :) :) :)
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Míca
Přítel klubu

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Míca »

Tak Zdenku, jak ti říkal, že jsou plotny ze spodu chromované, tak jo, ale matný tvrdochrom poprskaný kuličkama z příšerného sváru. Dnes jsem se na ně byl podívat v Sadské, je to hrůza. Nechtěl jsem, aby mi je posílali, že se nejdřív na ně podívám, tak jsem letěl 100km a dobře, že jsem je nenechal poslat. Raději seženu origo, ale je to víc jak šestka.
Zdenda píše:Tady jsou univerzální a za slušnou cenu
http://www.doplnkynamotorku.cz/motoveci ... 20x205-par  Nové okno

Bart píše:Tak ,když už jsme u toho shánění, rád bych sehnal plotny spolujezdce a opěrku řidiče na mou sedumnáctku. Kdyby jste někdo o něčem věděli... ps: i použité :mrk
Zdenda

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Zdenda »

Dobře že sis je byl prohlédnout, tak ten prodejce kecal, vždyť jsem ti přeposílal co mi napsal. Jsou to prostě šmejdi.
A to že originální stojej raketu je mi jasné, setkávám se s tím každý den, když scháním origo věci na tu mojí. To se mi
kolikrát až zatočí hlava kolik si jsou schopní za to říct, je to zlodějna. :sweat
Život je moc krátkej na to, aby se člověk nechal nasírat blbci...
Míca
Přítel klubu

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Míca »

Dobrý originál okolo 7-8 tis., ale teď jsem našel na B.Crownu - UNI, sice jako předkopy na padáky, ale pěkné. Držáky bych si udělal a jeden původní bych použil jako držák na navigaci. Napsal jsem tam dotaz a za půl hodiny mi poslali sms, že je mám připravené na prohlédnutí na prodejně v Liberci, tak si je tam zítra prohlédnu, jestli půjdou použít a hlavně jestli jsou ze spodu chromované. Tamty fakt byly hrozné, nedal bych si je ani na čtyřkolku, kterou používám do lesa. Ahoj
Eagle

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Eagle »

Míco, když se ti budou líbit , tak mi napiš jaky presne v tom Bikersu chceš kupovat. Mam tam dobrého známého a zkusím jestli mi neudělá cenu , že bych to možná prez něj sehnal levněji .
Míca
Přítel klubu

Re: nosič za opěrku spolujezdce

Příspěvek Míca »

Fando moc dík. Dnes se na ně jedu podívat, ale tyhle jsou laciné za 1500 a mám tam také slevu, ta bych to asi nepotřeboval. Nechám si tu nabídku, až tam budu kupovat něco dražšího. Ještě jednou děkuji ahoj.

Golden eagle píše:Míco, když se ti budou líbit , tak mi napiš jaky presne v tom Bikersu chceš kupovat. Mam tam dobrého známého a zkusím jestli mi neudělá cenu , že bych to možná prez něj sehnal levněji .
Odpovědět