ZEĎ NÁŘKŮ

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Delaney
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Delaney »

Včetně výbrusu
Vzájemná úcta a respekt.
Kočička

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Kočička »

Vyser se na to.... :D :D :D
Postman píše:Tady na zdi nářků bych naříkal, až hrůza. fšecko mě bolí, od zad po kolena.
po chlastu hlava, po jídle břicho, ráno ledviny, slepej jsem jak ´úžovka, vlasy nerostou a nehty se lámou. hercna na mraky, arytmie v pravidelných rytmech, šelest a hlomoz v komorách. Jako v Katzenhausu.
má někdo radu co s tím.
Džuzba
Officer Treasurer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Džuzba »

Já bych to viděl na větší pracovní rytmus aby na všechno zapoměl :D :D
Postman píše:Tady na zdi nářků bych naříkal, až hrůza. fšecko mě bolí, od zad po kolena.
po chlastu hlava, po jídle břicho, ráno ledviny, slepej jsem jak ´úžovka, vlasy nerostou a nehty se lámou. hercna na mraky, arytmie v pravidelných rytmech, šelest a hlomoz v komorách. Jako v Katzenhausu.
má někdo radu co s tím.
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

a to si říká kamarád. Rákosníček jeden. :D
Džuzba píše:Já bych to viděl na větší pracovní rytmus aby na všechno zapoměl :D :D
Postman píše:Tady na zdi nářků bych naříkal, až hrůza. fšecko mě bolí, od zad po kolena.
po chlastu hlava, po jídle břicho, ráno ledviny, slepej jsem jak ´úžovka, vlasy nerostou a nehty se lámou. hercna na mraky, arytmie v pravidelných rytmech, šelest a hlomoz v komorách. Jako v Katzenhausu.
má někdo radu co s tím.
Jarda

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Jarda »

Nevím kam to napsat, tak volím toto vlákno. Jestli půjde technika dle vize Mercedes, tak takovéto vlákno nebudeme potřebovat. Dnes v autosalonu představil Mercedes náklaďák, který už nepotřebuje řidiče. Chtějí spustit sériovou výrobu v roce 2024. Technicky jsou připraveni, ale zatím jim v tom brání legislativa (s tou si prý také poradí).
Takže se ptám, kolik ještě najedeme poctivých km na poctivých mašinách, než nám je vymění za automatický vysavače?
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

No vono totiž ubývá lidí, keří mají velkej řidičák. ta vymejšlí automaty roboty a kokoty.
motorka asi nebude zasažena nějakou takovou elektronickou vychytávkou. neboj.
jarda píše:Nevím kam to napsat, tak volím toto vlákno. Jestli půjde technika dle vize Mercedes, tak takovéto vlákno nebudeme potřebovat. Dnes v autosalonu představil Mercedes náklaďák, který už nepotřebuje řidiče. Chtějí spustit sériovou výrobu v roce 2024. Technicky jsou připraveni, ale zatím jim v tom brání legislativa (s tou si prý také poradí).
Takže se ptám, kolik ještě najedeme poctivých km na poctivých mašinách, než nám je vymění za automatický vysavače?
Olaf

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Olaf »

To je technika - kde se to zastaví :D
"Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný"
Míca
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Míca »

Tak když je to zeď nářků, tak si musím pobrečet, že končí sezóna. Dnes byla asi poslední vyjížďka, bohužel kámoš na té krásné červené, vymazlené VN 800 kterou jsem tu už ukazoval, upadl, ale docela dobře to dopadlo. Nejraději bych zimu prospal jako medvěd a probudil bych se až s první motorkou. Mějte se fajn, těším se příští rok na slet.
Jarda

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Jarda »

Tak už je to tady! Harley začal vyrábět vysavače a od 2015 budou i v Čechách (a na Moravě taky)!!! - viz www.motorkari.cz  Nové okno :ne

[quote="Postman"]No vono totiž ubývá lidí, keří mají velkej řidičák. ta vymejšlí automaty roboty a kokoty.
motorka asi nebude zasažena nějakou takovou elektronickou vychytávkou. neboj.
Don Carlos
President

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Don Carlos »

Bude dobrý sledovat jak členové HA budou brázdit silnice na vysavačích....
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Co vysavače, ale tohle je zajímavý: http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov ... 29971.html  Nové okno
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Džuzba
Officer Treasurer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Džuzba »

To není motorka, to je letadlo :D
Šesťa
Vice President

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Šesťa »

Zajímavý kousek. Ale jak dlouho na ni vydržíš jet?
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Kdo ví...
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Jarda

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Jarda »

Viděl jsem, ale díru do světa to neudělá, možná tak někomu do rodinného rozpočtu. :chuckle
Ivanhoe píše:Co vysavače, ale tohle je zajímavý: http://www.motorkari.cz/clanky/moto-nov ... 29971.html  Nové okno
Odpovědět