ZEĎ NÁŘKŮ

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Ivory
Vulcan Rider

ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Když se do toho NIKOMU nechtělo, založil jsem vlákýnko, kde si každý z nás bude moci vylít srdíčko nad tím, jak ho jeho milášek zlobí, a kde - DOUFÁM - každý nalezne i nějakou duševní podporu, případně i dobrou radu, co s problémem dělat, aby už nebyl... :P
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Delaney
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Delaney »

Snad to nebude příliš depresivní :think :)
Vzájemná úcta a respekt.
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

No, a když už jsem si to založil, tak taky začnu. Jak si možná někdo pamatuje, ve vláknu o Holandsku jsem psal, jak mi Mr. President přivolal bubáka v podobě rozsypaného dekompresoru. Cena 3125,- Kč. Naštěstí se ukázalo, že dekompresor je v cajku, pouze byla prasklá pružinka v ceně 89,- Kč, kterou jsem dostal od kamaráda za pivo. Ale v důsledku neblahé předzvěsti jsem zajel k bývalému majiteli mého Miláška pro to, co mu v garáži po něm zbylo. Byly toho dvě přepravky a jedna papírová bedna, takže pokud někdo bude mít problém s nějakými vnitřnostmi do motoru 1500, nebo do převodovky a podobně - můžete se s důvěrou obrátit na mne. Podle katalogu Parts Depot se dá zjistit případná použitelnost a zaměnitelnost i do jiných typů motorů... Třeba ty dekompresory mám teď 3 ks, problémové by mohly být třeba napínáky rozvodových řetězů - těch mám taky pár kousků... a podobně. Jinak já tam mám totálně vytahaný rozvoďák, který mi dnes odpoledne konečně dorazil, takže doufám, že zítra odpoledne strávím ve společnosti mého motodoktora v garáži u Miláška a že v průběhu příštího týdne konečně vyrazím do ulic... :hand :beer
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Don't worry Pete, it will be werry interesting and contributive... I hope... :chuckle
Delaney píše:Snad to nebude příliš depresivní :think :)
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Berda
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Berda »

Ježiš, závidím ty technické dovednosti a znalosti. Já končím u nalití benzínu. Výměna nějaký pružinky by mě asi zabila :O
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Martin
Officer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Martin »

No jeste ze máme sebou do Holandska někoho kdo umí anglicky :D
Hlavně v klidu ....
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

kdo to je ?????????????
Martin píše:No jeste ze máme sebou do Holandska někoho kdo umí anglicky :D
Berda
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Berda »

https://translate.google.cz/  Nové okno tenhle ???

Postman píše:kdo to je ?????????????
Martin píše:No jeste ze máme sebou do Holandska někoho kdo umí anglicky :D
Život začíná, když děti odejdou z domu a chcípne pes.
Všude dobře, tak co doma.
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

Neznám ho. To je nějakej Žid ?? :O

[quote="Berda"]https://translate.google.cz/  Nové okno tenhle ???


[quote="Postman"]kdo to je ?????????????
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

Může být něco víc depresivního, něž život sám ?????,,

Delaney píše:Snad to nebude příliš depresivní :think :)
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Jsem čekal kdo se ozve první... ha ha ha... má angličtina odpovídá 2.třídě ZŠ - ačkoliv se zvyšující hladinou Tulamore Dew v krvi... :mrk :mrk :mrk
Martin píše:No jeste ze máme sebou do Holandska někoho kdo umí anglicky :D
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

Chlast odbourává hranice a bariery. po pár panácích si rozumíš i s Eskymákem. :yes
Ivanhoe píše:Jsem čekal kdo se ozve první... ha ha ha... má angličtina odpovídá 2.třídě ZŠ - ačkoliv se zvyšující hladinou Tulamore Dew v krvi... :mrk :mrk :mrk
Martin píše:No jeste ze máme sebou do Holandska někoho kdo umí anglicky :D
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

A teď budu zase chvíli chytrej... není to tu trochen OT ?... :rofl :angry
Postman píše:Chlast odbourává hranice a bariery. po pár panácích si rozumíš i s Eskymákem. :yes
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Ty dovednosti a znalosti nejsou až tak moc veliký, ale - vím, že mám za zády jednoho - vlastně dva opravdové odborníky, kteří mne nenechají ve štychu a v případě potřeby mi vynadají, plácnou přes ruce, vyhodí od stroje a dodělají to raději sami. To se ale už dlouho nestalo. Zatím jen opravdu speciální odbornou práci dělají za mne - seřízení ventilových vůlí a pod... jinak se snažím naučit se vše, co by mi mohlo někdy a někde zachránit prdel... :dance
Berda píše:Ježiš, závidím ty technické dovednosti a znalosti. Já končím u nalití benzínu. Výměna nějaký pružinky by mě asi zabila :O
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Franta
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Franta »

taky zavidim,,rad bych to umel ale...radsi zajdu do servisu.
Odpovědět