ZEĎ NÁŘKŮ

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Postman

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Postman »

To pořešíme, říkají o mě, že jsem nekonečně šikovnej.......... :D :D

Kočička píše:To je právě ten důvod, proč taky nestojím ve frontě na vlajky. :wasntme Jednak nevím, kam je umístit a pak nevím o žádným šikovným kutilovi, který by mi to vymyslel. :chuckle Delaney už ví, jak to instaluje? :wring
Don Carlos
President

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Don Carlos »

Něco vymyslím a hodím do placu....
Jarda

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Jarda »

Vymejšlej, ale poprosil bych trochu méně Portudálku, aby náprava škod nebyla vysoká. :x
[quote="Postman"]To pořešíme, říkají o mě, že jsem nekonečně šikovnej.......... :D :D
Dante
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Dante »

Kdyz je nebudes mit na motorce, tak je muzes vyvesovat z oken na 1. maje
Kočička píše:To je právě ten důvod, proč taky nestojím ve frontě na vlajky. :wasntme Jednak nevím, kam je umístit a pak nevím o žádným šikovným kutilovi, který by mi to vymyslel. :chuckle Delaney už ví, jak to instaluje? :wring
Doba je zlá a lidi sou špatný
Jarda

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Jarda »

Škoda, my máme okna pouze do zahrady a tam by to nebylo vidět. :O
Dante píše:Kdyz je nebudes mit na motorce, tak je muzes vyvesovat z oken na 1. maje
Kočička píše:To je právě ten důvod, proč taky nestojím ve frontě na vlajky. :wasntme Jednak nevím, kam je umístit a pak nevím o žádným šikovným kutilovi, který by mi to vymyslel. :chuckle Delaney už ví, jak to instaluje? :wring
Soren
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Soren »

Já jsem vyrobil z nerez plechu delší objímku na zasunutí držáku vlajky a přišrouboval jsem ho na držák opěrky
vlajku sundám pouhým vytažením z držáku. Tyčku jsem obalil kouskem koženého tenkého pásku aby měl řádné držení
jezdím tak už cca 6 let a nikdy mi vlajky neuletěly a hlavně mi nezavazí ve výhledu a mamina si taky nestěžuje že zavazí.
Přílohy
 
IMG_20120424_141752.jpg
Jarda

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Jarda »

Fakt hezký. :yes
soren píše:Já jsem vyrobil z nerez plechu delší objímku na zasunutí držáku vlajky a přišrouboval jsem ho na držák opěrky
vlajku sundám pouhým vytažením z držáku. Tyčku jsem obalil kouskem koženého tenkého pásku aby měl řádné držení
jezdím tak už cca 6 let a nikdy mi vlajky neuletěly a hlavně mi nezavazí ve výhledu a mamina si taky nestěžuje že zavazí.
Šesťa
Vice President

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Šesťa »

Nechci tady kecat ale mám takové dojem že p. Koudeláková je prodává
Jarda

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Jarda »

Šesťo, teď jsem nepochopil, co paní Koudeláková prodává. Mám nyní IQ na na spací úrovni (byla kachnička s nádivkou).
Šesťa píše:Nechci tady kecat ale mám takové dojem že p. Koudeláková je prodává
Šesťa
Vice President

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Šesťa »

Mám na mysli ty tyčky na vlajky
Kevin

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Kevin »

No ja to mam podobne jako Soren...Drzak na strane prichycen k drzaku operky....dnes je vezu na opiskovani a komaxit,tak uvidime..Len pak poresit tycky,bud lamino bo nerez,to se jeste uvidi.Ale vzhledem k tomu ze bych je mel rad v drzacku alespon zajistene kridlovkou zespod,tak zrejme vyhraje nerez hlazenka se zavitem dole...
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Kevin

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Kevin »

 
drzak.jpg
takto to bylo.Ted mam vetsi prumer a prinde to do cerneho komaxitu
Není umění se smát,když se ti chce brečet. Ale chlastat,když se ti chce zvracet!!
Olaf

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Olaf »

A nebo takhle :D
Přílohy
 
2014-06-14_XAniversarioCzechReblic_01.jpg
"Život je krátký, ale díky motorkám může být krásný"
Jarda

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Jarda »

Spousta nápadů
Míca
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Míca »

 
1184830_599301136817592_499148722_n.jpg
Když je to zeď nářků, tak tu brečím, že se tu v tom foru neustále topím a chybí mi ten slíbený kalendář akcí. Blbě se tu orientuji, ale to je asi má chyba, prostě já a počítač ... . Už se těším na jaro a doufám, že se s Vámi letos vícekrát uvidím. Nejdřív asi v březnu na výstavě. Čus
Odpovědět