ZEĎ NÁŘKŮ

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Káča

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Káča »

Toho kalendáře akcí se asi nedočkáme,ale naděje umírá poslední a na druhou stranu je asi moc brzo.
Rob

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Rob »

Míca píše:
1184830_599301136817592_499148722_n.jpg
Když je to zeď nářků, tak tu brečím, že se tu v tom foru neustále topím a chybí mi ten slíbený kalendář akcí. Blbě se tu orientuji, ale to je asi má chyba, prostě já a počítač ... . Už se těším na jaro a doufám, že se s Vámi letos vícekrát uvidím. Nejdřív asi v březnu na výstavě. Čus
:yes :yes :yes
Martin
Officer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Martin »

Podívejte se do fora Ladime forum...... a tam do tématu Google calendar. Kdo ma chytrý telefon muže ten kalendář uz mit v telefonu. Zároveň pak bude na novych stránkach.
Hlavně v klidu ....
Káča

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Káča »

Každý nemáme novýkrásnýchytrý telefon,Martine.Pro nás stačí napsat kdy a kde se ty akce konajó.My si to přepíšem do deníčků a už se můžem těšit a plánovat a nadávat,že nám ty akce kolidojó s inejma a že doma nic neuděláme a že v ten termín bude určo pršet v ten zas bude horko a nebo zima a tak a tak a tak.
Martin
Officer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Martin »

Jasné Káčo. Každá akce je zapsána i tady na foru. Každy si to muže udělat jak chce. Sdíleny google calendar je službička navíc a pro ty co maji radi nove technologie :mrk
Hlavně v klidu ....
Míca
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Míca »

Což o to, chytrý telefon mám, ale já nejsem chytrý, takže stejně budu potřebovat s tím google calendar poradit. :mt
Martin píše:Jasné Káčo. Každá akce je zapsána i tady na foru. Každy si to muže udělat jak chce. Sdíleny google calendar je službička navíc a pro ty co maji radi nove technologie :mrk
Martin
Officer

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Martin »

Napiš Dantemu a on ti to vysvětlí. Možná je v tom tématu Google kalendář i nějaký návod jak to do telefonu umístit. Tady  Nové okno to máš. :mrk
Míca píše:Což o to, chytrý telefon mám, ale já nejsem chytrý, takže stejně budu potřebovat s tím google calendar poradit. :mt
Martin píše:Jasné Káčo. Každá akce je zapsána i tady na foru. Každy si to muže udělat jak chce. Sdíleny google calendar je službička navíc a pro ty co maji radi nove technologie :mrk
Hlavně v klidu ....
Dante
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Dante »

Funguje to pochopitelne i normalne v PC...
Káča píše:Každý nemáme novýkrásnýchytrý telefon,Martine.Pro nás stačí napsat kdy a kde se ty akce konajó.My si to přepíšem do deníčků a už se můžem těšit a plánovat a nadávat,že nám ty akce kolidojó s inejma a že doma nic neuděláme a že v ten termín bude určo pršet v ten zas bude horko a nebo zima a tak a tak a tak.
Doba je zlá a lidi sou špatný
Sestrew

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Sestrew »

Zdravim.. prosím o radu.. Mám VN 1600 Mean Streak.. Po pár km. (cca 20km) mi chcípne.. :( umírá i při řazení..a příde mi že moc nejede.. vystydne a zase jede.. kvílí palivové víčko.. Baterka i regulátor jsou dobrý.. Děkuju za každou radu..
Káča

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Káča »

Zřejmě se Ti dělá podtlak v nádrži,skrzevá zasraté víčko.
Ivory
Vulcan Rider

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Ivory »

Pokud ti "kvílí víčko", tak asi fakt budeš mít zasraný odvzdušňovák ve víčku - jak píše Káča. Zkus jet chvíli s otevřenou nádrží a uvidíš co to udělá. Pokud to nechcípne, je to jasný - rozebrat a vyčistit a profouknout víčko...
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Sestrew

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Sestrew »

Děkuju..ale i s otevřeným víčkem chcípne..a eště jednou jsem měřil baterku.. a když motor roztočim na cca 3tis otáček a pustim plyn tak baterka spadne na 6-8 voltu.. a pak se pomalu vraci.. může to bejt regulator? nebo cívky?..
Káča

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Káča »

Nemíchej baterku a dobíjení,jedno po druhym.Baterku změříš jen zátěžovým testem,vyndej jí a dones nejlépe k prodejci baterií,já to tak udělal a on mi jí změřil.Druhou věcí je dobíjení,dobíjecí proud má být asi 14,3 voltu.Je divný že to ujede jen těch 20km,možná by to chtělo zkusit jinou řídící jednotku.nebo dojet do servisu a pozeptat se.
Sestrew

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Sestrew »

Baterka na zátěžáku byla dobrá..jinak při volnoběhu nemám víc jak 13,3-13,5 voltu.. takže dám novej regulátor a uvidim.. a to víčko vyčistím..
Míca
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Míca »

Někde je obrovský odběr. Něco může jít do zkratu. Proměřit celou el., včetně relátek. (Raději eletrikář) Následek by pak mohl být, že odejde řídící jednotka.
Sestrew píše:Děkuju..ale i s otevřeným víčkem chcípne..a eště jednou jsem měřil baterku.. a když motor roztočim na cca 3tis otáček a pustim plyn tak baterka spadne na 6-8 voltu.. a pak se pomalu vraci.. může to bejt regulator? nebo cívky?..
Odpovědět