ZEĎ NÁŘKŮ

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Míca
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Míca »

Nedávej, zapni všechno osvětlení a jestli na volnoběh při světlech dává okolo 13,5 a při vyšších otáčkách kolem 14, tak je to dobrý. Můžeš ještě změřit před regulátorem, tam by to mělo být okolo 18.
Sestrew píše:Baterka na zátěžáku byla dobrá..jinak při volnoběhu nemám víc jak 13,3-13,5 voltu.. takže dám novej regulátor a uvidim.. a to víčko vyčistím..
Míca
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Míca »

Někde je obrovský odběr. Něco může jít do zkratu. Proměřit celou el., včetně relátek. (Raději eletrikář) Následek by pak mohl být, že odejde řídící jednotka.
Sestrew píše:
Děkuju..ale i s otevřeným víčkem chcípne..a eště jednou jsem měřil baterku.. a když motor roztočim na cca 3tis otáček a pustim plyn tak baterka spadne na 6-8 voltu.. a pak se pomalu vraci.. může to bejt regulator? nebo cívky?..
Sestrew

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Sestrew »

Regulátor už je nový.. Mína (Mean Streak) je eště něco jako v záruce.. ale od začátku se mi sere..a vracet ji nechci..vše začlo spojkou,dala se nová kapalina a je klid..dostala olej filtr chladičku..a očistu.. je to fakt krásnej stroj..jo a řešim eště jeden problém.. a to že mi vylítlo víčko oleje před kardanem..dalo se nový a to taky začlo prokapávat,ale tam si myslim že byla chyba mechanika,že skřípnul gumu kolem víčka... Během víkendu budu zase operovat.. a pak servis.. Děkuju za rady..
Míca
Přítel klubu

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Míca »

Dost problémů v začátcích. Co nějaká dodatečná sleva? Ovšem pokud jsi už tohle vše opravoval, tak to bude vše jen na dobré vůli prodejce, ale nemusí tohle vědět, tak zkus pohrozit.
Sestrew

Re: ZEĎ NÁŘKŮ

Příspěvek Sestrew »

Komunikace s prodejcem dobrá.. rady po telefonu a tak.. regulátor jsem taky dostal..ale zpět k problémům.. baterka ted drží,i po ubrání plynu nepadá.. dneska chcípla po 6,3 mil... stalo se mi to když jsem podržel dýl spojku..jako by neuměla udržet volnoběh..a opět odvoz autem..vyložila se po cca půl hodině..a normálně chytla..takže chyba je jinde..jo a to víčko na koncovým převodu jsem vyndal a byly tam šupinky..takže mám docela strach o motor.. asi ji budu muset vrátit..ale to se mi nechce..vzhled zvuk (cobry) pohodlí atd..
Odpovědět