vn900 výfuk

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Garp

vn900 výfuk

Příspěvek Garp »

Ahoj,
minulý majitel odstranil plechové kryty na konci výfuku a já bych je tam chtěl vrátit zpět.
Nikde ale nemůžu sehnat.
Nemáte někdo? nebo nevíte de sehnat??

díky
 
výfuk.jpg
Nunymaster

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Nunymaster »

a opravdu tam byly koncovky ?? tohle je z katalogu originálních dílů a nic nevidím?? který rok to je ?? :(
 
1365042.jpg
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Garp

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Garp »

2008. fakt tam byl, sundavaji se kdyz chces "poladit" vyfuk. videl jsem to na youtube:0) nechal tam i drzak na kterym ke to lrinytovany. na fotce je to videt. nejsou v chromu,ale matna cerna.
Petr
Admin

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Petr »

Stejnou situaci jsem řešil na VN800.
Obávám se, že jestli jsou kryty z výroby přinýtované, tak se stejně jako pro VN800 nedodávají jako náhradní díl. Leda by dělal repliku někdo v Polsku nebo Číně.
 
vyfuk.jpg
Bob
Vulcan Rider

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Bob »

Jsou tam přinýtované.Tím pádem je to bráno jako jeden díl.A jak píše Petr, tak to u nás asi těžko seženeš.
Nunymaster

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Nunymaster »

tak to jo Já jen žer na fotkách na googlu jsem viděl většinu tak jak to máš čili jsem to přikládal roku výroby...takže takto je to jak píšou kluci... a je to hezčí bez koncovky... :yes :yes
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Petr
Admin

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Petr »

Do jara daleko, tak si to stihneš i vyrobit. Jestli ti tam zůstaly držáky, tak ten kryt jsou jen dvě elipsy. Stačí to jen hodit na papír a orýsovat na plech. Pokud tedy nemáš v garáži CNCčko :) :yes
Garp

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Garp »

držáky tam zůstaly a a s nima je to pěkně hnusný :o)
buď je uříznu, nebo dodělám plechy .o)

jinak posílám návod na tuning zvuku jednoho texaskýho jezdce:o))

https://www.youtube.com/watch?v=LDnhYdlc0GQ
Bob
Vulcan Rider

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Bob »

Pokud je tam nebudeš mít a nějak to nezaděláš tak můžeš narazit při STK.
Garp

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Garp »

nad tím jsem uvažoval taky :o)
Garp

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Garp »

teď to vypadá takhle :O(
Přílohy
 
IMG_20210203_152705.jpg
Bob
Vulcan Rider

Re: vn900 výfuk

Příspěvek Bob »

Zajímalo by mě proč to někdo vůbec dělal.Každopádně bych přes papírovou šablonu udělal nové krytky.
Odpovědět