Napojení zadních světel na kufrech

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
SašaHK

Napojení zadních světel na kufrech

Příspěvek SašaHK »

Ahoj všichni,
Asi jsem byl loni asi moc hodnej a tak mi Ježíšek přinesl boční plastové kufry s koncovými světly. Místní odborníky moc prosím o radu nebo tip, kudy táhnout kabely z kufrů a kde je nejlépe napojit na koncové a brzdové světlo. Jedná se o Kawasaki VN 1600 Clasic.
Předem díky
Ivory
Vulcan Rider

Re: Napojení zadních světel na kufrech

Příspěvek Ivory »

Nevím jestli ti to ještě bude něco platné, ale - záleží na tom, jestli chceš ty kufry často sundavat, nebo ne... Já si nechal provrtat šroub, na kterém jsou ty kufry uchycené a do kufru jsem šťávu natáhl tou dírou z blatníku... Já tam ale tahal blinkry, protože původní majitel to trošíčku zbastlil, a já to musel upravit k obrazu svému... viz galerie našich strojů...
Rachot výfuku a vítr ve vlasech... kdo okusil chápe - kdo ne - nikdy nepochopí...
Kawasaki VN 1500 Fi Nomad (2004)
Šesťa
Vice President

Re: Napojení zadních světel na kufrech

Příspěvek Šesťa »

Pošli ten dotaz Mícovi.
Míca
Přítel klubu

Re: Napojení zadních světel na kufrech

Příspěvek Míca »

Ten Ivorův nápad není od věci. Jinak kufry mají své držáky (podpěry), tak kabely táhnout pod gumovou podlážkou na dně kufru, tam na zadní straně u zadního držáku protáhnout dírkou s gumovou objímkou, nebo dle Ivora dírou ve šroubu který drží kufr ven a po držáku nahoru (upevnit stahovačkami) pod rám sedačky a blatníku směrem k blinkru, tam dírou pro kabely blinkru pod blatník a napojit na kabely k zadnímu světlu, nebo napojit až ve světle.
Odpovědět