Volnoběžné otáčky

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
SašaHK

Volnoběžné otáčky

Příspěvek SašaHK »

Ahoj odborníci,
jsem tu na fóru čerstvým nováčkem a svoje VN 1600 mám teprv od června. Do té doby jsem jezdil VN 800. Mám jeden dotaz: zdá se mí, že mám, v porovnání s osmistovkou, velmi vysoké volnoběžné otáčky (na volnoběh se bez problémů rozjedu). Byl bych vám vděčný za radu, kde se seřizují. Objevil jsem sice vedle Airboxu něco, co by mohlo být na seřízení, ale nevím zda je to ono a nechci s tím zbytečně kroutit. Při opatrném pokusu jsem nezaregistroval žádnou změnu. Točil jsem teda jen tou plastovou věcí na konci a ne šroubkem, který z toho kouká.
Omlouvám se za zřejmě primitivní dotaz, ale když něco nevím, tak se zeptám.
Předem díky.
Charles
Vulcan Rider

Re: Volnoběžné otáčky

Příspěvek Charles »

Klidně s tím zatoč.
Nunymaster

Re: Volnoběžné otáčky

Příspěvek Nunymaster »

Asi by to mělo být ono , na 1500 je to taky tam , musíš asi zkusit víc otočit ono to hned nereaguje pokud to máš hodně mimo... :)
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Nunymaster

Re: Volnoběžné otáčky

Příspěvek Nunymaster »

tohle by to mělo být... :)
Přílohy
 
Bez názvu.png
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
SašaHK

Re: Volnoběžné otáčky

Příspěvek SašaHK »

Dík za rychlé odpovědi, nebudu se bát a budu točit. Uvidíme.
Odpovědět