Hoši potřebuji poradit

Vše co se týká našich strojů
Šesťa
Vice President

Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Šesťa »

Hoši hlavy dohromady.
Včera jsem nastartoval motorku a po pěti minutách najednou chcípla. Nejelo mi benzínové čerpadlo a odešla mi pojistka. 15A pod sedákem hned vedle baterie. Dal jsem novou pojistku zapnu zapalování a pojistka opět v hajzlu.
Vymontoval jsem čerpadlo z nádrže ven, páč jsem s ním již dvakrát měl problém. Čerpadlo mi jede, proměřil jsem i izolační odpor, páč mě napadlo jako první že se do něj dostal benzín a proto mi to vyhazuje pojistku. čerpadlo je naštěstí v pořádku. Nové stojí 24000,-
Odpoledne ještě projdu kabeláž, jestli se někde neprodřela izolace drátu.

Když to shrnu.
Po otočení klíčku zapalování se ihned odpálí pojistka. Jinak startér točí a vše ostatní taky funguje.
Charles
Vulcan Rider

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Charles »

Tak já ti neporadím. Páč nevím
Šesťa
Vice President

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Šesťa »

Ono to není o tom jestli poradíš.
Ale třeba se s tím už někdo setkal.
Beki
Officer

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Beki »

Cinkni Mícovi...?
EASY RIDE - EASY LIVE
Nunymaster

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Nunymaster »

Ahoj , volal jsem mechanikoví jestli se s tím někde nesetkal , ale bohužel ne , jenom mi poradil , jak píšeš , projít to celé od svorkovnice až po čerpadlo jestli není někde průklep a ještě jestli máš schema elektriky tak se podívat jestli to čerpadlo nejde ještě přes něco nebo jestli je úplně samostatně zapojené...bohužel víc ti neporadím , já se v elektrice nevyznám... :( :yes ať to dáš do kupy... :yes
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Don Carlos
President

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Don Carlos »

To vypadá na nějaký tvrdý zkrat o kostru. Měl jsem něco podobného jen ne s čerpadlem. Prošlusnul se mi spínač nožní brzdy, dostala se mi do něj voda. Lítala mi hlavní pojistka.....
Šesťa
Vice President

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Šesťa »

Carlosi přesně, vypadá to jako přímí zkrat. Čerpadlo je naštěstí v pořádku. Jdu projít všechny kabely a svorky jestli tam není něco prodřeného.
Co je mi právě záhadou, že motorka jen stála v garáži, nastartovaná a z ničeho nic se přepálila pojistka a hotovo. Taková chyba se prostě blbě hledá.
Šesťa
Vice President

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Šesťa »

Nemá doma někdo náhodou na 1600 navíc spínací skříňku?
Bob
Vulcan Rider

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Bob »

Tak to ti nepomůžu.
Drobec
Vulcan Rider

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Drobec »

A na čo je tá poistka je na to čerpadlo?
Môže to byť možno aj palivomer.
VN2000
Šesťa
Vice President

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Šesťa »

Závada nalezena. Špatná řídící jednotka.
Martin
Officer

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Martin »

Co to znamená? Mimochodem hezký dárek k narozeninám :(
Hlavně v klidu ....
Šesťa
Vice President

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Šesťa »

Řídí jednotka je to so ti řídí chod motorky. Mimochodem Čerf mi půjčil svoji řídící jednotku a motorka šlape jak hodinky.
Bob
Vulcan Rider

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Bob »

Dobrá zpráva.Teď jenom sehnat nějakou náhradu za rozumné peníze.
Petr
Admin

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Petr »

Kontakt na firmu, co mi dělala novou jednotku na VN800. Ta mě tehdy mě stála 3.000 Kč.
http://ignitech.cz  Nové okno
Odpovědět