Hoši potřebuji poradit

Vše co se týká našich strojů
Nunymaster

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Nunymaster »

Ti jsou dobří , měl jsem od nich řídící jednotku na krosce kterou jsem koupil z třetí ruky , poslal jsem jim jí tam na kontrolu a oni mi ji zkontrolovali zjistili že je v pořádku a dali mi na ni ještě 2 roky záruku , takže solidní borci... :)
Majitelé motocyklů HD tvrdí že na počátku bylo slovo boží a pár svařenejch trubek..... no a pak přišli Japonci a postavili z té hromady trubek první motocykl Vulkán aby se na tom dalo jezdit... :-)
Šesťa
Vice President

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Šesťa »

Díky mrknu se na to.
Martin
Officer

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Martin »

Kámo, to by němej neřek´, kdyby mu hubu rozbil :D . To samozřejmě vím co dělá řídící jednotka.
Myslel jsem co to znamená jako finančně, asi jsem to blbě napsal :)
Šesťa píše:Řídí jednotka je to so ti řídí chod motorky. Mimochodem Čerf mi půjčil svoji řídící jednotku a motorka šlape jak hodinky.
Hlavně v klidu ....
Šesťa
Vice President

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Šesťa »

Jooo takhle, no tak nová 30 000,- ale na doporučení Slováků jsem se díval na Polské Allegro a tam jsem ji našel za 2400,- jen se snažím přijít na to jak se domluvit aby mi to prodal. Na sms nereaguje a na email taky ne. Je to nějaký Kokot. Aspoň kdyby tam měl adresu, tak si pro to zajedu.
Beki
Officer

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Beki »

S těma Polákama je to těžký - stejný problémy jsem měl, když jsem sháněl kufry - komunikace na ho.no
EASY RIDE - EASY LIVE
Charles
Vulcan Rider

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Charles »

Tak to zkus přes Megneta vždyť půlka kluku že slovenská tam ten konex má.
Salupek
VROC SK

Re: Hoši potřebuji poradit

Příspěvek Salupek »

http://autofra.com/allegro/diely-automobily-a-dodavky  Nové okno
Nazdar Šesťo, skús cez tuto firmu, ja som už cez nich pár vecí bral, a v poho
Odpovědět