VN1500 - vysoká spotřeba

Vše co se týká našich strojů
Odpovědět
Admin
Admin

VN1500 - vysoká spotřeba

Příspěvek Admin »

Přešil dotaz na e-mail klubu. Budete-li někdo vědět, odpovězte v tomto tématu ...
Nejsem členem Vašeho fóra ani klubu, ale vzhledem k tomu že jezdíte vulcány potřeboval bych radu. Kamarád nedávno koupil vulcána 1500 classic r. 96. Mašina mu neskutečně žere, nějakej týpek mu dělal karbec, 15l nádrž mu vytáhne za cca 80km....dovezl mi jej abych se mu na to podíval...první věc je že karburátor je čistý jen membrána byla prasklá tu jsem objednal novou...chtěl bych zkontrolovat nastavení karbce ale nikde jsem nenašel tovární nastavení trysek...Mohl bych poprosit zda z Vás někdo nemá?...popř. tip na co se podívat, výfuky jsou seriové a vzduch filtr také a je nový...Při příjezdu ke mě byl cítit benzín z výfuku a sem tam mu to střelilo...týpek co mu to dělal mu vyměnil jehlu, také seriová...další věc které jsem si všimnul je dirka v hadičce co je do podtlakového ventilu (ta úzká) připojena na přírubě "za karburátorem" nahoře...
Budu Vám vděčný za každý tip a radu, na Vašem foru jsem nic nenašel a nechci se Vám tam registrovat, neboť já vulcana nejezdím.
Odpovědět